Допомагаю.укр

Життя, яке потрібно врятувати – маленька Соломія проти нейробластоми! Терміново потрібне лікування!

Сума збору: 3 600 000 грн
Підтримали: 1220 осіб
389 882 грн 10.83%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Пахолівецька Соломія Романівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома за очеревинного простору з ураженням л/в за очеревинного простору та надключичних зліва
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Бердичів, Житомирська область
 • Закінчення:
  30 квітня 2024, 13:40:00

Опис збору

Хочемо повідомити про останню оплату від нашого фонду для Пахолівецької Соломії!

29 червня 2024, 12:32:03

Дорогі добродійники хочемо висловити слова вдячності кожному хто доклав зусиль до збору коштів для Соломії. Кожна ваша гривня наближала її до одужання.

На цей момент дівчинка перебуває на лікуванні у Барселоні. Стан здоров’я стабільний. Та її батьками було вирішено зупинити збір коштів для їхньої донечки.

Ми хочемо побажати Соломії як найшвидшого одужання, адже не одна дитинка немає проходити такі тяжкі випробовування. Хочемо, щоб на її личкові завжди була усмішка, а очі сяяли від щастя. Сили та терпіння у подальшій боротьбі із цією страшною хворобою. Щоб її мрії ставали реальність, ну а ми будемо молитися за неї.

Також хочемо побажати батькам дівчинки терпіння і вири у швидке одужання їхньої донечки.

Більше новин

Нейробластома повернулася і намагається забрати нашу донечку. Соломійці знову доводиться вести виснажливу боротьбу за своє життя. Знову лікарня, аналізи, болючі вливання препаратів, побічні ефекти… все це припало на неї. Але ми з донечкою до кінця, до повної перемоги. Ми підтримуємо її та запевняємо, що це колись закінчиться і вона буде здоровою.

Зараз ми з Соломією перебуваємо в Барселоні, де триває лікування. Більше як рік ремісії аж ніяк не давали нам тривоги, що може статись рецидив. Ми вперто вірили, що все подолали та виграли шанс на щасливе життя донечці без онкології.

Перший раз захворювання Соломії виявили влітку 2021 році, коли їй було лише 4 роки. Тоді ми помітили збільшені лімфовузли над ключицею. Антибіотики, рентген, лікування пневмонії, обстеження, госпіталізація, дисбактеріоз, стоматит, аналізи, КТ, біопсія – життя донечки перетворилося на намагання лікарів зрозуміти її стан.

Так тривало три місяці допоки в Київському Охматдиті встановили нейробластому з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору.

В одну мить усе, що було раніше втратило значення… Усе зникло, окрім жахливого страху за життя нашої донечки, яка виявилась смертельно хворою.

Соломійка пройшла вісім курсів хіміотерапій та аутотрансплантацію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, Київ. Далі за протоколом мала бути імунотерапія, яку не проводять в Україні. На лікування за кордоном мало виділити кошти Міністерство охорони здоров’я України, але в країні оголосили воєнний стан.

З клінікою Іспанії вже було домовлено, Соломійку там чекали. Виставлену суму ми мусили сплачувати без державної підтримки. Понад 250 тисяч євро допомагали збирати небайдужі люди. Наша сильна дівчинка пройшла п’ять блоків імунотерапії та 14 сеансів радіотерапії. Більше року знаходилась в ремісії. Але на черговому обстеженні, яке проходило 17.07.23р. знайшли онкологічні новоутворення.

Біль, жах, розпач вернулися в життя нашої родини. Попереду чергове лікування та операція. На жаль, препарат яким буде проводитися лікування Соломії не внесений до європейського протоколу цієї хвороби та не є безплатний навіть для українців.

Ми не впораємося самі і без вашої допомоги ми не оплатимо лікування, яке є дійсно останнім шансом! Ми хочемо, щоб наша донька мала шанс вилікуватися!

Наша спільна сила може творити чудеса. Дайте Соломії шанс на подальші мрії та радість дитинства, на які вона заслуговує. Разом ми можемо змінити ситуацію. Разом ми можемо перетворити безвихідь на надію.

Із серцями, повними надії: Батьки – Роман та Оксана...


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

30 квітня 2024, 10:14:48

500 грн
Анонімний добродійник

29 квітня 2024, 22:20:46

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

27 квітня 2024, 20:33:44

Банківський переказ від анонімного добродійника

8 500 грн
Анонімний добродійник

23 квітня 2024, 15:46:16

100 грн
Анонімний добродійник

23 квітня 2024, 09:13:22

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше