Допомагаю.укр

Життя, яке потрібно врятувати – маленька Соломія проти нейробластоми! Терміново потрібне лікування!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 600 000 грн
Підтримали: 1206 осіб
376 727 грн 10.46%
3 223 273 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Пахолівецька Соломія Романівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома за очеревинного простору з ураженням л/в за очеревинного простору та надключичних зліва
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Бердичів, Житомирська область
 • Початок:
  01 вересня 2023, 11:09:55

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Допоможіть у боротьбі за здоров’я та життя Соломії!

30 березня 2024, 15:40:23

Надаємо нову інформацію про лікування нашої донечки Соломійки.

Після того як нам повідомили, що Соломія в ремісії, наше лікування продовжилося оскільки вона мала низькі показники крові. Їй постійно вливали кров та майже через день тромбоконцентрат. Лікарі пояснювали це тим, що її кістковий мозок виснажений після хімії та майже сам не виробляє клітини крові. Для цього, кістковий мозок постійно стимулювали медикаментозно. Лікарські препарати для стимуляції дуже дороговартісні, одна доза коштувала понад 1000€. Період такого відновлення становив 3 місяці. Ситуація ще ускладнювалася тим, що Соломія має кишкову інфекцію, яку спричинили хімія та антибіотики. Щоб її вилікувати необхідно тривале лікування. Симптоми цієї інфекції дуже жахливі: температура тіла 39°, яку не можливо збити, рвота постійна, проноси з кров'ю та інтоксикація організму.

Таблетки для приглушення цього стану коштують 1500€. Перед поїздкою до США Соломія була госпіталізована до лікарні на 5 днів, її стан був критичним, інфекція була вже в крові. Довелося пройти лікування, цими препаратами.

І лише після цього, ми змогли продовжити планове лікування від рецидиву в США. Ми прибули до госпіталю Penn State Health, де Соломію оглянули лікарі онкологи та взяли її на подальше лікування DFMO.

Надалі, кожні три місяці Соломія має пройти обстеження MIBG, пункцію кісткового мозку, аудіограму, кардіограму, а також показники крові в SJD в Барселоні й кожні три місяці протягом двох років з результатами обстеження їздити до США.

Дякуємо усім нашим помічникам! Усім, хто нас підтримує та вболіває за нашу донечку.

Кожна гривня допомагає врятувати нашу дівчинку. Ми знаємо, що завдяки зібраним коштам Соломія пройде лікування та одужає. Божого благословення та опіки Божої Матері.

З повагою до Вас мама Соломії.

Більше новин

Нейробластома повернулася і намагається забрати нашу донечку. Соломійці знову доводиться вести виснажливу боротьбу за своє життя. Знову лікарня, аналізи, болючі вливання препаратів, побічні ефекти… все це припало на неї. Але ми з донечкою до кінця, до повної перемоги. Ми підтримуємо її та запевняємо, що це колись закінчиться і вона буде здоровою.

Зараз ми з Соломією перебуваємо в Барселоні, де триває лікування. Більше як рік ремісії аж ніяк не давали нам тривоги, що може статись рецидив. Ми вперто вірили, що все подолали та виграли шанс на щасливе життя донечці без онкології.

Перший раз захворювання Соломії виявили влітку 2021 році, коли їй було лише 4 роки. Тоді ми помітили збільшені лімфовузли над ключицею. Антибіотики, рентген, лікування пневмонії, обстеження, госпіталізація, дисбактеріоз, стоматит, аналізи, КТ, біопсія – життя донечки перетворилося на намагання лікарів зрозуміти її стан.

Так тривало три місяці допоки в Київському Охматдиті встановили нейробластому з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору.

В одну мить усе, що було раніше втратило значення… Усе зникло, окрім жахливого страху за життя нашої донечки, яка виявилась смертельно хворою.

Соломійка пройшла вісім курсів хіміотерапій та аутотрансплантацію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, Київ. Далі за протоколом мала бути імунотерапія, яку не проводять в Україні. На лікування за кордоном мало виділити кошти Міністерство охорони здоров’я України, але в країні оголосили воєнний стан.

З клінікою Іспанії вже було домовлено, Соломійку там чекали. Виставлену суму ми мусили сплачувати без державної підтримки. Понад 250 тисяч євро допомагали збирати небайдужі люди. Наша сильна дівчинка пройшла п’ять блоків імунотерапії та 14 сеансів радіотерапії. Більше року знаходилась в ремісії. Але на черговому обстеженні, яке проходило 17.07.23р. знайшли онкологічні новоутворення.

Біль, жах, розпач вернулися в життя нашої родини. Попереду чергове лікування та операція. На жаль, препарат яким буде проводитися лікування Соломії не внесений до європейського протоколу цієї хвороби та не є безплатний навіть для українців.

Ми не впораємося самі і без вашої допомоги ми не оплатимо лікування, яке є дійсно останнім шансом! Ми хочемо, щоб наша донька мала шанс вилікуватися!

Наша спільна сила може творити чудеса. Дайте Соломії шанс на подальші мрії та радість дитинства, на які вона заслуговує. Разом ми можемо змінити ситуацію. Разом ми можемо перетворити безвихідь на надію.

Із серцями, повними надії: Батьки – Роман та Оксана...


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2024, 19:42:23

Бажаю швидше одужати

250 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2024, 21:27:07

20 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2024, 12:28:46

200 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2024, 10:02:04

300 грн
Анонімний добродійник

05 квітня 2024, 08:34:54

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше