Допомагаю.укр

Життя, яке потрібно врятувати – маленька Соломія проти нейробластоми! Терміново потрібне лікування!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 27 600 000 грн
Підтримали: 349 осіб
113 808 грн 0.41%
27 486 192 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Пахолівецька Соломія Романівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома за очеревинного простору з ураженням л/в за очеревинного простору та надключичних зліва
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Бердичів, Житомирська область
 • Початок:
  01 вересня 2023, 11:09:55

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ми знову боремося за життя нашої дитини! Допоможіть врятувати життя Соломії!

08 листопада 2023, 20:47:39


Дитини, яка усвідомлює весь жах та біль який на неї чекає.

Ця збірка — наша єдина надія. Єдиний шанс на життя нашої дівчинки... Будь ласка, прошу допомоги... Коли життя дитини оцінюється клінікою в 563 тисячі євро, батькам нічого сказати...

Вони можуть або заплатити, або припинити лікування.

Але як я можу засудити свою дитину до страти, навіть якщо система бездушна?! Ми повинні спробувати. Ми повинні її врятувати... я благаю Вас, допоможіть зберегти життя моєї донечки...

Більше новин

Нейробластома повернулася і намагається забрати нашу донечку. Соломійці знову доводиться вести виснажливу боротьбу за своє життя. Знову лікарня, аналізи, болючі вливання препаратів, побічні ефекти… все це припало на неї. Але ми з донечкою до кінця, до повної перемоги. Ми підтримуємо її та запевняємо, що це колись закінчиться і вона буде здоровою.

Зараз ми з Соломією перебуваємо в Барселоні, де триває лікування. Більше як рік ремісії аж ніяк не давали нам тривоги, що може статись рецидив. Ми вперто вірили, що все подолали та виграли шанс на щасливе життя донечці без онкології.

Перший раз захворювання Соломії виявили влітку 2021 році, коли їй було лише 4 роки. Тоді ми помітили збільшені лімфовузли над ключицею. Антибіотики, рентген, лікування пневмонії, обстеження, госпіталізація, дисбактеріоз, стоматит, аналізи, КТ, біопсія – життя донечки перетворилося на намагання лікарів зрозуміти її стан.

Так тривало три місяці допоки в Київському Охматдиті встановили нейробластому з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору.

В одну мить усе, що було раніше втратило значення… Усе зникло, окрім жахливого страху за життя нашої донечки, яка виявилась смертельно хворою.

Соломійка пройшла вісім курсів хіміотерапій та аутотрансплантацію у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку, Київ. Далі за протоколом мала бути імунотерапія, яку не проводять в Україні. На лікування за кордоном мало виділити кошти Міністерство охорони здоров’я України, але в країні оголосили воєнний стан.

З клінікою Іспанії вже було домовлено, Соломійку там чекали. Виставлену суму ми мусили сплачувати без державної підтримки. Понад 250 тисяч євро допомагали збирати небайдужі люди. Наша сильна дівчинка пройшла п’ять блоків імунотерапії та 14 сеансів радіотерапії. Більше року знаходилась в ремісії. Але на черговому обстеженні, яке проходило 17.07.23р. знайшли онкологічні новоутворення.

Біль, жах, розпач вернулися в життя нашої родини. Попереду чергове лікування та операція. На жаль, препарат яким буде проводитися лікування Соломії не внесений до європейського протоколу цієї хвороби та не є безплатний навіть для українців.

Ми не впораємося самі і без вашої допомоги ми не оплатимо лікування, яке є дійсно останнім шансом! Ми хочемо, щоб наша донька мала шанс вилікуватися!

Наша спільна сила може творити чудеса. Дайте Соломії шанс на подальші мрії та радість дитинства, на які вона заслуговує. Разом ми можемо змінити ситуацію. Разом ми можемо перетворити безвихідь на надію.

Із серцями, повними надії: Батьки – Роман та Оксана...


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 19:30:21

500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 19:15:50

20 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 18:50:10

19 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 17:35:42

200 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2023, 16:14:56

Найшвидшого одужання!

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше