Допомагаю.укр

Біль ніколи не зникає... Допоможіть мені звільнитись від страждань!

Сума збору: 360 000 грн
Підтримали: 11 осіб
1 295 грн 0.36%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Остапенко Ірина Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Ревматоїдний артрит
 • Призначення збору:
  Заміна кульшового суглобу
 • Населений пункт:
  Фастів, Київська область
 • Закінчення:
  10 липня 2023, 09:46:00

Опис збору

Збір коштів для Остапенко Ірини закрито!

10 липня 2023, 10:47:05

За проханням підопічної наша організація припиняє збір коштів для пані Ірини. Дякуємо кожному Благодійнику який доєднався до збору коштів, ваша підтримка дуже важлива для тих хто цього потребує. Зібрані кошти підопічна передає на лікування Ростислава Рудніцького.

БО «Допомагаю.Укр» від щирого серця бажаємо пані Ірині міцного здоров’я, та якнайшвидше зібрати потрібну суму, щоб здійснити омріяну операцію, яка позбавить страждання, які супроводжують її вже кілька десятків років.

З 1987 року я не пам'ятаю жодного дня, коли б біль пройшов. Воно супроводжує мене на кожному кроці, кожну мить мого життя. Не знаю, чи можна до цього звикнути. Однак я знаю одне – буду боротися за те, щоб останок свого життя не провести в інвалідному візку. Тому, пишучи ці слова, я з усього серця прошу допомоги, бо сама я не зможу! 

Минуло більше ніж 30 років, як я захворіла на ревматоїдний артрит. Після стількох років цієї хвороби у мене величезні деформації суглобів. Попри проведене попереднє лікування, хвороба все ще прогресує! 

Два роки тому мої рідні мало не втратили мене, я була на межі смерті. Пробувши 2 тижні в реанімації я викарабкалась з того світу, хоча ніхто вже не давав надії. Перенесений ковід дав величезні ускладнення на мій організм. Але любов мого чоловіка та дочки сильніші за будь-яке захворювання. Вони вірили в мене, були завжди поряд з молитвами та підтримкою. Звичайно ковід для мене не пройшов безслідно. Реабілітація проходила важко, але з рідними ми впорались і поставили мене на ноги.

Минулої осені хвороба почала ще дужче давати про себе знати. Пройшовши обстеження, виявилось, що в кістках усилюється остеопороз. В будь-який момент можу без зусиль поламати руку, чи ногу. Тому зараз проходжу курс лікування по укріпленню кісток, щоб можна було провести операції по заміні кульшових, а надалі (по можливості) і колінних суглобів. Мої коліна не згинаються до кінця, сиджу я на пів лежачи. Десятки років день в день я на знеболювальних та гормональних препаратах.

Лікарі говорять, що операція дасть шанс нормального функціонального життя. Я зможу ходити без болю і жити без страху! Проте порятунок має свою ціну – 300 000 грн ціна однієї операції. 

Я дуже боюсь бути прикутою до ліжка та бути залежною від своїх близьких. Я не хочу бути тягарем для них. Операція повинна бути якомога швидше. Кожного дня мої кістки можуть зламатися, і тоді я втрачу надію на безболісне життя. Тому сьогодні я прошу вас про допомогу. Ви мій шанс позбутися моїх страждань, зітхнути з полегшенням після стількох років болю… Будь ласка, допоможи мені.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

04 липня 2023, 21:28:10

Спаси Господи Ірину

20 грн
Анонімний добродійник

15 червня 2023, 21:21:44

Сподіваюсь все буде добре

50 грн
Анонімний добродійник

05 червня 2023, 23:24:57

50 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2023, 11:23:57

Скорішого одужання!

100 грн
Анонімний добродійник

01 червня 2023, 10:48:11

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше