Допомагаю.укр

Викривлення хребта - серйозна загроза здоров’ю... Звільнимо Надю від страждань!

Сума збору: 72 000 грн
Підтримали: 0 осіб
0 грн 0.00%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Орищин Надія Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Підлітковий ідіопатичний сколіоз (AIS)
 • Призначення збору:
  Хірургічне лікування
 • Населений пункт:
  Червоноград, Львівська область
 • Закінчення:
  17 грудня 2022, 12:08:00

Опис збору

Справу Орищиної Надії закрито!

17 грудня 2022, 13:09:11

Друзі, Надя повідомила чудову новину, що кошти вдалося зібрати самостійно та уже в понеділок її чекають в клініці на операцію. Ми дуже раді, що все склалося саме так і бажаємо успішного лікування та легкої післяопераційної реабілітації.

Бажаємо нам всім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

Мене звати Надія, мені 19 років. Війна зустріла мене в Луцьку, в студентському гуртожитку Луцького Національного Технічного Університету, де я навчаюся вже третій рік.

Було страшно і не було сили повірити, що таке можливо в ХХІ столітті. Але я, як і всі українці, опанувала себе і долучилася до боротьби за незалежність нашої держави.

Сьогодні найголовніше для кожного з нас - це Україна, всі зусилля для неї і думки теж про неї. Я свідома цього, та все ж змушена звертатися до всіх, хто мене знає і не знає, по допомогу, бо розумію, що з тим випробуванням, яке Бог підготував для мене особисто, ні я, ні мої батьки самостійно не впораємось.

У 2019 році мені поставили діагноз підлітковий ідіопатичний сколіоз (кут викривлення 53 градуси).

Хвороба прогресує і потребує негайного оперативного втручання, а це кошти, яких у моєї сім‘ї нема - 250 000 гривень. Операцію можуть зробити в Україні. У нас є спеціалісти, які пообіцяли успішне її проведення і подарували мені надію.

Я дуже мрію про те, щоб мати струнку поставу, про те, що зможу втілювати свої мрії і задуми, що зустрічатиму перемогу нашої України над ворогом вже здоровою, тому дуже прошу вас про допомогу.


Документація

Добродійники

Ще немає пожертв

Поки що ніхто не вніс пожертву на цей збір. Не будьте байдужими і допоможіть першими!

Підтримайте зараз!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше