Допомагаю.укр

Моє життя в очах моїх маленьких діток! Допоможіть мені перемогти рак заради рідних!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 840 000 грн
Підтримали: 67 осіб
14 581 грн 0.38%
3 825 419 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Орос Петро Петрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Іршава, Закарпатська область
 • Початок:
  18 квітня 2021, 13:33:55

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Лікування триває! Нові повідомлення від Петра!

12 червня 2021, 14:43:47

Дорогі друзі, ділимось чудовими новинами від нашого підопічного. Після довго очікування ми нарешті отримали позитивну відповідь - Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) оплатив операцію по пересадці кісткового мозку в Туреччині для Петра. Уже скоро чоловік вилітає на лікування закордон.

Завдяки вашій допомозі наша організація змогла оплатити один рахунок за ліки Петра. Зараз стан підопічного стабільний, трішки ослаблений та сонливий, інколи підіймається температура. Завдяки прийманню дієвих препаратів чоловікові стає краще.

Збір у нашому фонді продовжується, адже МОЗ оплатив тільки саму операцію, а післяопераційне лікування та обстеження потрібно оплачувати самостійно. Тому разом із родиною просимо Вашої підтримки. Будьте разом з нами... Ми віримо, що саме ваше чуйне серце не залишиться байдужим до історії молодого тата, який бореться за своє життя заради маленьких дітей.

Більше новин

Новини про хворобу ніколи не приходять вчасно, особливо якщо ви батько двох маленьких діток та опора для всієї сім’ї... І передусім якщо це інформація про смертельну хворобу – лейкоз!

Для Петра є всі шанси на майбутнє – пересадка кісткового мозку, яка на жаль не відшкодовується за кошти держави, а самотужки таку суму родині не під силу зібрати! Без вас ми не зможемо врятувати життя молодого батька...

Петро – молодий тато, коханий чоловік, який з січня живе у великому страху. Саме тоді він дізнався, що в його організм вселився злий ворог – рак. До того моменту сім’я жила щасливими буднями, та великими планами на майбутнє, та в один момент різко стан чоловіка погіршився.

Декілька днів високої температури, візит до лікаря, обстеження та призначення антиботиків, які не дали покращеного результату. Здача додаткових аналізів, УЗД показали не втішні результати та збільшені лімфовузли. Після чого Петра було скеровано до лікаря онколога, який озвучив підозру на лейкоз.

Шок і невіра повинні були швидко поступитись місцем мотивації та вірі в перемогу. Не було часу на розпач. Клініка Інновація, прийняла чоловіка на лікування. З кінця січня пройшовши безліч різних обстежень та пункцію кісткового мозку, найстрашніші побоювання підтвердились діагнозом - гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз.

В той момент почувши вердикт, життя ніби перевернулось, перед очима в уяві Петра були його маленькі діти, які в одну мить можуть залишитись без батька.

Сім’я є найбільшою мотивацією, силою та вірою в перемогу. Виліковування розпочато по протоколу GMALL 07/2003. Пройшов курси хімієтерапії, радіотерапії. Зроблено: 3 мієлограми; 7 пункцій; КТ; УЗД; безліч аналізів. Робить те, що може, тому що він повинен перемогти, він повинен жити! По переду необхідно зробити пересадку кісткового мозку, вартість якої захоплює дух...

Життя Петра оцінили приблизно в 115 тисяч доларів! Однак ця немислима сума дозволить йому подолати хворобу і бути поруч з дітьми, яких на момент лікування разом з дружиною змушені були лишити з дідусем! Молода родина без вашої допомоги ніколи не зможе зібрати цю величезну суму грошей, а час є дуже важливим!

Не оминайте стороною, протягніть руку допомоги. Ми віримо в Ваші добрі серця та перемогу Петра!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 22:56:46

300 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 18:14:45

200 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 09:41:33

100 грн
Анонімний добродійник

06 жовтня 2021, 20:31:10

Нездаіайся.

105 грн
Анонімний добродійник

22 вересня 2021, 17:10:29

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше