Допомагаю.укр

Моє життя в очах моїх маленьких діток! Допоможіть мені перемогти рак заради рідних!

Сума збору: 3 840 000 грн
Підтримали: 75 осіб
16 115 грн 0.42%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Орос Петро Петрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Іршава, Закарпатська область
 • Закінчення:
  08 квітня 2022, 18:42:00

Опис збору

Збір коштів для Орос Петра закрито!

08 квітня 2022, 19:41:53

Друзі, збірку для Петра у нашому фонді закрито. Клініка в Україні у якій чоловік отримував підтримуючу хіміотерапію знаходиться в зоні бойових дій, тому Петро змушений продовжувати своє лікування в Італії де надається безкоштовне виліковування. А згодом в Туреччині має відбутись пересадка кісткового мозку.

БО «Допомагаю.укр» від усього серця бажає Петру перемоги над хворобою, міцного здоров’я та незламного духу. Нехай усі негаразди оминають стороною, а життя наповнюється щасливими днями з рідними та близькими!

Усім нашим чудовим Благодійника, які довіряють нашому фонду, які кожного разу підтримують наших підопічних низький уклін і подяка за їхні добрі серця та чудові жести підтримки. Друзі, завдяки вам ми спільно допомагаємо потребуючим людям, та доводимо, що наша країна сильна та не переможна!

Разом ми сила!

Більше новин

Новини про хворобу ніколи не приходять вчасно, особливо якщо ви батько двох маленьких діток та опора для всієї сім’ї... І передусім якщо це інформація про смертельну хворобу – лейкоз!

Для Петра є всі шанси на майбутнє – пересадка кісткового мозку, яка на жаль не відшкодовується за кошти держави, а самотужки таку суму родині не під силу зібрати! Без вас ми не зможемо врятувати життя молодого батька...

Петро – молодий тато, коханий чоловік, який з січня живе у великому страху. Саме тоді він дізнався, що в його організм вселився злий ворог – рак. До того моменту сім’я жила щасливими буднями, та великими планами на майбутнє, та в один момент різко стан чоловіка погіршився.

Декілька днів високої температури, візит до лікаря, обстеження та призначення антиботиків, які не дали покращеного результату. Здача додаткових аналізів, УЗД показали не втішні результати та збільшені лімфовузли. Після чого Петра було скеровано до лікаря онколога, який озвучив підозру на лейкоз.

Шок і невіра повинні були швидко поступитись місцем мотивації та вірі в перемогу. Не було часу на розпач. Клініка Інновація, прийняла чоловіка на лікування. З кінця січня пройшовши безліч різних обстежень та пункцію кісткового мозку, найстрашніші побоювання підтвердились діагнозом - гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз.

В той момент почувши вердикт, життя ніби перевернулось, перед очима в уяві Петра були його маленькі діти, які в одну мить можуть залишитись без батька.

Сім’я є найбільшою мотивацією, силою та вірою в перемогу. Виліковування розпочато по протоколу GMALL 07/2003. Пройшов курси хімієтерапії, радіотерапії. Зроблено: 3 мієлограми; 7 пункцій; КТ; УЗД; безліч аналізів. Робить те, що може, тому що він повинен перемогти, він повинен жити! По переду необхідно зробити пересадку кісткового мозку, вартість якої захоплює дух...

Життя Петра оцінили приблизно в 115 тисяч доларів! Однак ця немислима сума дозволить йому подолати хворобу і бути поруч з дітьми, яких на момент лікування разом з дружиною змушені були лишити з дідусем! Молода родина без вашої допомоги ніколи не зможе зібрати цю величезну суму грошей, а час є дуже важливим!

Не оминайте стороною, протягніть руку допомоги. Ми віримо в Ваші добрі серця та перемогу Петра!


Документація

Добродійники

234 грн
Анонімний добродійник

19 березня 2022, 23:48:34

100 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2022, 08:06:45

200 грн
Анонімний добродійник

06 лютого 2022, 14:58:02

200 грн
Анонімний добродійник

30 січня 2022, 17:53:43

100 грн
Анонімний добродійник

28 грудня 2021, 14:57:36

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше