Допомагаю.укр

Моє життя в очах моїх маленьких діток! Допоможіть мені перемогти рак заради рідних!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 840 000 грн
Підтримали: 22 осіб
8 130 грн 0.21%
3 831 870 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Орос Петро Петрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Іршава, Закарпатська область
 • Початок:
  18 квітня 2021, 13:33:55

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Новини про хворобу ніколи не приходять вчасно, особливо якщо ви батько двох маленьких діток та опора для всієї сім’ї... І передусім якщо це інформація про смертельну хворобу – лейкоз!

Для Петра є всі шанси на майбутнє – пересадка кісткового мозку, яка на жаль не відшкодовується за кошти держави, а самотужки таку суму родині не під силу зібрати! Без вас ми не зможемо врятувати життя молодого батька...

Петро – молодий тато, коханий чоловік, який з січня живе у великому страху. Саме тоді він дізнався, що в його організм вселився злий ворог – рак. До того моменту сім’я жила щасливими буднями, та великими планами на майбутнє, та в один момент різко стан чоловіка погіршився.

Декілька днів високої температури, візит до лікаря, обстеження та призначення антиботиків, які не дали покращеного результату. Здача додаткових аналізів, УЗД показали не втішні результати та збільшені лімфовузли. Після чого Петра було скеровано до лікаря онколога, який озвучив підозру на лейкоз.

Шок і невіра повинні були швидко поступитись місцем мотивації та вірі в перемогу. Не було часу на розпач. Клініка Інновація, прийняла чоловіка на лікування. З кінця січня пройшовши безліч різних обстежень та пункцію кісткового мозку, найстрашніші побоювання підтвердились діагнозом - гострий Т-клітинний лімфобластний лейкоз.

В той момент почувши вердикт, життя ніби перевернулось, перед очима в уяві Петра були його маленькі діти, які в одну мить можуть залишитись без батька.

Сім’я є найбільшою мотивацією, силою та вірою в перемогу. Виліковування розпочато по протоколу GMALL 07/2003. Пройшов курси хімієтерапії, радіотерапії. Зроблено: 3 мієлограми; 7 пункцій; КТ; УЗД; безліч аналізів. Робить те, що може, тому що він повинен перемогти, він повинен жити! По переду необхідно зробити пересадку кісткового мозку, вартість якої захоплює дух...

Життя Петра оцінили приблизно в 115 тисяч доларів! Однак ця немислима сума дозволить йому подолати хворобу і бути поруч з дітьми, яких на момент лікування разом з дружиною змушені були лишити з дідусем! Молода родина без вашої допомоги ніколи не зможе зібрати цю величезну суму грошей, а час є дуже важливим!

Не оминайте стороною, протягніть руку допомоги. Ми віримо в Ваші добрі серця та перемогу Петра!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

11 травня 2021, 13:14:24

100 грн
Анонімний добродійник

11 травня 2021, 09:17:59

Все буде добре!

2 000 грн
Анонімний добродійник

08 травня 2021, 13:16:02

100 грн
Анонімний добродійник

07 травня 2021, 20:31:37

1 100 грн
Анонімний добродійник

05 травня 2021, 01:04:14

Тримайся!

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше