Допомагаю.укр

Боротьба за життя 6-річної Софійки! Ми не можемо врятувати без вашої допомоги, підтримайте нас!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 6 154 320 грн
Підтримали: 1894 осіб
441 227 грн 7.17%
5 713 093 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Опалімова Софія Максимівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Атиповий гемолітико-уремічний синдром
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Екулізумаб, трансплантація нирки в Барселоні
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  18 листопада 2021, 21:07:17

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Маємо успішний перерахунок коштів за лікування Опалімової Софії!

01 вересня 2023, 10:57:29

Друзі, ви неймовірні, адже саме завдяки вам наша організація оплатила значну суму рахунку за виліковування нашої підопічної. Від усього серця разом з батьками дякуємо вам за допомогу у зборі коштів.

Ми дуже раді, що нас оточують саме такі добрі серцем люди, які допомагають і надають підтримку. Спасибі за надану довіру, турботу і участь. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.

Софійці бажаємо якнайшвидшого одужання, щоб її життя було надзвичайно щасливим та безтурботним, щоб ангел охоронець оберігав її від усіх бід та негараздів!

Більше новин


Іноді нам здається, що в нас немає вже сил, але в таких ситуаціях ми повторюємо собі, що ведемо найважчу боротьбу за все, що маємо. Ми боїмося уявити, що через стільки страждань, які пройшла наша донечка ми можемо її втратити… Ми не допустимо цього. Ми мусимо врятувати Софію.

Ми батьки найпрекраснішої дівчинки Софії, якій вже виповнилось 6 років. До п’яти місяців життя нашої донечки ми ані трішки не підозрювали, що наша крихітка важкохвора. Перший епізод стався, коли їй було 5 місяців.

Тоді у Софії зупинялося серце та дихання. Важко описати словами, що ми пережили в цей момент. Земля ніби рухнула під ногами та все життя промайнуло. Після реанімації донечку повернули до життя, а після діалізу та терапії вона повернулася додому. З того моменту вона постійно під наглядом лікарів, через проблеми з нирками.

Проблеми з загальним станом здоров'я продовжувалися. Софія періодично лежала у лікарні, отримувала терапію. Поки у неї не стався другий епізод відмови нирок у 4 роки. Тоді після реанімації, діалізу та лікування вона поїхала додому. На жаль, прогнози лікарів про те, що стан має стабілізуватися не справдилися. Коли Софійці було 5 років у неї знов погіршилося здоров'я. Нирки перестали працювати. Свій шостий день народження донечка зустріла у реанімації.

Вже більше як пів року Софія перебуває у різних лікарнях. Періодично потрапляючи до реанімації та на діалізну терапію. Українські лікарі запідозрили атиповий ГУС. Їхні іспанські колеги підтвердили цей діагноз – Атиповий гемолітико-уремічний синдром. Це рідкісне генетичне захворювання, на яке страждають дві людини на мільйон.

Хворих на атиповий ГУС лікують препаратом екулізумаб. В Україні він не зареєстрований. До того ж медики розповіли, що у країні немає практики лікування атипового ГУСу, лише симптоматична терапія. А тим паче не практикують пересадку донорської нирки хворим з таким діагнозом.

Лікувати Софійку погодилися в іспанській клініці Sant Joan De Deu (Барселона). Лікарі твердо говорять, що пересадка нирки та лікування дорогим препаратом обов’язково! Ми отримали надію в клініці Барселони, в якій готові врятувати нашу дівчинку.

На жаль, ціна, яку ми повинні заплатити перевищує наші можливості. Ми не в змозі заплатити самі. Ми благаємо вас про допомогу. Ми не можемо дозволити смерті забрати нашу улюблену дитину знаючи, що є можливість її врятувати!


Документація

Добродійники

3 000 грн
Анонімний добродійник

26 вересня 2023, 08:07:45

150 грн
Анонімний добродійник

25 вересня 2023, 06:07:01

100 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2023, 20:58:47

300 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2023, 17:57:48

50 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2023, 17:51:17

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше