Допомагаю.укр

Боротьба за життя 6-річної Софійки! Ми не можемо врятувати без вашої допомоги, підтримайте нас!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 6 154 320 грн
Підтримали: 3894 осіб
1 130 500 грн 18.37%
5 023 820 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Опалімова Софія Максимівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Атиповий гемолітико-уремічний синдром
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Екулізумаб, трансплантація нирки в Барселоні
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  18 листопада 2021, 21:07:17

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Софія бореться за життя - це лікування єдиний шанс, допоможіть!

17 лютого 2024, 11:25:44

Привіт, шановні Благодійники, дорогі друзі нашої Софії!

Вам, мабуть, цікаво, як у нас справи... Ми все ще боремося за життя Софії. Лікування триває. Ми підпорядкували цьому все своє життя. Кожні кілька тижнів нас ставлять на денне відділення, де Софія здає всі аналізи та отримує ліки проти хвороби. Це її єдиний шанс вижити.

Софія перебуває під наглядом багатьох спеціалістів... Проходить обстеження у нефролога, ендокринолога та невролога. Лікарі стежать за її здоров'ям, будь-який збій у здоров'ї смертельно небезпечний.

Софія часто хворіє через зниження імунітету. Ми тремтимо від страху за її здоров'я та життя... При кожному зараженні ми потрапляємо в лікарню, кожне може закінчитися трагічно. Це важке життя, життя постійного стресу...

Я бачу хороші зміни в стані Софії, введений препарат діє і покращує стан. Однак результати досліджень все ще викликають побоювання, що все це може повернутися.

Ми хотіли б подякувати вам за вашу безкорисливу допомогу, за кожну хвилину, присвячену підтримці нашого збору коштів, за вашу відданість і присутність. Нехай Бог освітлює ваші життєві стежки, дарує вам благословення і допомагає зробити ваше життя щасливим.

Ви багато зробили для нас і ми вам за це дуже вдячні. Якщо можете, залишайтеся з нами, ми все ще просимо підтримки, щоб Софія продовжувала лікуватися і могла жити !

Більше новин


Іноді нам здається, що в нас немає вже сил, але в таких ситуаціях ми повторюємо собі, що ведемо найважчу боротьбу за все, що маємо. Ми боїмося уявити, що через стільки страждань, які пройшла наша донечка ми можемо її втратити… Ми не допустимо цього. Ми мусимо врятувати Софію.

Ми батьки найпрекраснішої дівчинки Софії, якій вже виповнилось 6 років. До п’яти місяців життя нашої донечки ми ані трішки не підозрювали, що наша крихітка важкохвора. Перший епізод стався, коли їй було 5 місяців.

Тоді у Софії зупинялося серце та дихання. Важко описати словами, що ми пережили в цей момент. Земля ніби рухнула під ногами та все життя промайнуло. Після реанімації донечку повернули до життя, а після діалізу та терапії вона повернулася додому. З того моменту вона постійно під наглядом лікарів, через проблеми з нирками.

Проблеми з загальним станом здоров'я продовжувалися. Софія періодично лежала у лікарні, отримувала терапію. Поки у неї не стався другий епізод відмови нирок у 4 роки. Тоді після реанімації, діалізу та лікування вона поїхала додому. На жаль, прогнози лікарів про те, що стан має стабілізуватися не справдилися. Коли Софійці було 5 років у неї знов погіршилося здоров'я. Нирки перестали працювати. Свій шостий день народження донечка зустріла у реанімації.

Вже більше як пів року Софія перебуває у різних лікарнях. Періодично потрапляючи до реанімації та на діалізну терапію. Українські лікарі запідозрили атиповий ГУС. Їхні іспанські колеги підтвердили цей діагноз – Атиповий гемолітико-уремічний синдром. Це рідкісне генетичне захворювання, на яке страждають дві людини на мільйон.

Хворих на атиповий ГУС лікують препаратом екулізумаб. В Україні він не зареєстрований. До того ж медики розповіли, що у країні немає практики лікування атипового ГУСу, лише симптоматична терапія. А тим паче не практикують пересадку донорської нирки хворим з таким діагнозом.

Лікувати Софійку погодилися в іспанській клініці Sant Joan De Deu (Барселона). Лікарі твердо говорять, що пересадка нирки та лікування дорогим препаратом обов’язково! Ми отримали надію в клініці Барселони, в якій готові врятувати нашу дівчинку.

На жаль, ціна, яку ми повинні заплатити перевищує наші можливості. Ми не в змозі заплатити самі. Ми благаємо вас про допомогу. Ми не можемо дозволити смерті забрати нашу улюблену дитину знаючи, що є можливість її врятувати!


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2024, 22:19:06

40 грн
Анонімний добродійник

09 липня 2024, 04:45:38

200 грн
Анонімний добродійник

08 липня 2024, 13:57:53

25 грн
Анонімний добродійник

05 липня 2024, 13:49:44

10 грн
Анонімний добродійник

04 липня 2024, 19:56:29

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше