Допомагаю.укр

Юна Анна з діагнозом В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу невідкладно потребує допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 714 070 грн
Підтримали: 1281 осіб
570 560 грн 79.90%
143 510 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Онисковець Анна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  В-кліткова лімфома (агресивна саркома) II стадія
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія по протоколу R-DA-EPOCH препаратами Ритуксимаб, Доксорубицин, Вінкрістін та Етопозид
 • Населений пункт:
  Ясногірка, Рівненська область
 • Початок:
  09 червня 2020, 23:16:40

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Анна терміново потребує трансплантації кісткового мозку!

18 березня 2021, 11:12:39

Друзі, Онисковець Анна, молода дівчина, яка бореться з важким діагнозом - В-кліткова лімфома II стадія. На жаль, одного року боротьби з хворобою виявилося замало, але лікування на правильному шляху і завершальним етапом у боротьбі залишається трансплантація кісткового мозку.

Справу Анюти розглянули турецькі лікарі з клініки Medical Park, які згідно з даними лабораторних досліджень, а також ПЕТ КТ рекомендують терміново провести ТКМ, щоб не втратити досягнутий результат. Турецька клініка Medikal Park готова прийняти її на лікування після сплати першого обов’язкового внеску в розмірі 15.000$ (доларів). Саму трансплантацію кісткового мозку оцінили в 30.000$ (доларів).

Лікування потрібно розпочати негайно. Адже за весь час боротьби, було пройдено чимало болю, муки, сліз та розчарувань. Наша Анюта молодець, вона сильний воїн, все перетерпіла та показала, що зі всіх сил бореться за власне життя!

Без коштів лікування розпочатись не може. Ми уклінно разом із батьками просимо Вас любі друзі, допоможіть врятувати молоду дівчину. Не даймо страшній хворобі забрати кохану донечку у батьків!

Більше новин

Онисковець Анна Олександрівна, народжена 30.01.2002 року, студентка Рівненського Державного Гуманітарного Університету.

Здається, що у 18 років життя тільки починається: позаду школа, попереду веселі студентські роки, кохання, зустрічі з друзями. Але не так сталося, як хотілося. Доля внесла свої корективи в життя молодої дівчини та кардинально змінила плани на майбутнє, помінявши всі життєві цінності та пріоритети.

Все почалося на початку квітня цього року з підозри на звичайну алергію. А закінчилося для юної дівчини страшним діагнозом: В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу.

Ані всього 18 років. Вона потребує негайного, невідкладного і коштовного лікування - потрібна хіміотерапія. Поки, що Анна пройшла променеву терапію та в кінці квітня розпочала курс хіміотерапії (клініка, Лісод, Київська область). Але цього курсу хіміотерапії не вистачить, хімію потрібно проходити ще, для того, аби визначити динаміку та подальші методи лікування.

На обстеження і призначення лікування вже пішла велика сума грошей. За один курс хіміотерапії потрібно заплатити дуже багато грошей. На жаль заощаджень в сім'ї вже немає, оскільки мама працює вчителем в сільській школі, а тато у зв'язку з карантином тимчасово безробітний.

Для родини Анни це величезне фінансове навантаження і без допомоги друзів, благодійників і всіх небайдужих людей воно просто неможливе. В сім'ї крім Ані виховується ще двоє дітей. На даний час дівчина пройшла два курси хіміотерапії. Попереду ще довготривале лікування.

Юна дівчина мріє про той момент, коли зможе повноцінно насолоджуватися юністю, коли нічого не загрожуватиме її життю. Має величезну надію, що скоро буде здоровою.

Інших варіантів Анна просто не розглядає. Вона щиро вірить в позитивний результат лікування і сподівається на підтримку добрих, небайдужих людей. Аня мріє жити та побороти цю страшну хворобу.

Просимо про будь-яку фінансову допомогу! Будь-які пожертви є важливими для сім'ї Анни.

Давайте допоможемо разом врятувати молоде життя!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

09 квітня 2021, 22:45:37

300 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2021, 12:57:34

Держись...

200 грн
Анонімний добродійник

07 квітня 2021, 12:49:44

100 грн
Анонімний добродійник

06 квітня 2021, 14:19:20

180 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2021, 13:50:42

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше