Допомагаю.укр

Юна Анна з діагнозом В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу невідкладно потребує допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 474 070 грн
Підтримали: 810 осіб
287 279 грн 60.60%
186 791 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Онисковець Анна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  В-кліткова лімфома (агресивна саркома) II стадія
 • Призначення збору:
  Хіміотерапія по протоколу R-DA-EPOCH препаратами Ритуксимаб, Доксорубицин, Вінкрістін та Етопозид
 • Населений пункт:
  Ясногірка, Рівненська область
 • Початок:
  09 червня 2020, 23:16:40

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Ще один успішний крок в оплаті за лікування Анни!

20 листопада 2020, 12:37:11

Шановні, пишемо Вам із почуттям глибокої вдячності за Вашу підтримку у справі нашої підопічної Ані, адже нам разом вийшло сплатити частину курсу хіміотерапії у сумі 53.776 грн. Ви чудові, надіємось на подальші спільні, добрі справи.

Анна чудова життєрадісна дівчина, якій всього тільки 18 років - це не вік помирати, врятуймо життя Анюти. Просимо про будь-яку фінансову допомогу! Будь-які пожертви є важливими для сім'ї Анни.

Більше новин

Онисковець Анна Олександрівна, народжена 30.01.2002 року, студентка Рівненського Державного Гуманітарного Університету.

Здається, що у 18 років життя тільки починається: позаду школа, попереду веселі студентські роки, кохання, зустрічі з друзями. Але не так сталося, як хотілося. Доля внесла свої корективи в життя молодої дівчини та кардинально змінила плани на майбутнє, помінявши всі життєві цінності та пріоритети.

Все почалося на початку квітня цього року з підозри на звичайну алергію. А закінчилося для юної дівчини страшним діагнозом: В-клітинна лімфома II стадії агресивного типу.

Ані всього 18 років. Вона потребує негайного, невідкладного і коштовного лікування - потрібна хіміотерапія. Поки, що Анна пройшла променеву терапію та в кінці квітня розпочала курс хіміотерапії (клініка, Лісод, Київська область). Але цього курсу хіміотерапії не вистачить, хімію потрібно проходити ще, для того, аби визначити динаміку та подальші методи лікування.

На обстеження і призначення лікування вже пішла велика сума грошей. За один курс хіміотерапії потрібно заплатити дуже багато грошей. На жаль заощаджень в сім'ї вже немає, оскільки мама працює вчителем в сільській школі, а тато у зв'язку з карантином тимчасово безробітний.

Для родини Анни це величезне фінансове навантаження і без допомоги друзів, благодійників і всіх небайдужих людей воно просто неможливе. В сім'ї крім Ані виховується ще двоє дітей. На даний час дівчина пройшла два курси хіміотерапії. Попереду ще довготривале лікування.

Юна дівчина мріє про той момент, коли зможе повноцінно насолоджуватися юністю, коли нічого не загрожуватиме її життю. Має величезну надію, що скоро буде здоровою.

Інших варіантів Анна просто не розглядає. Вона щиро вірить в позитивний результат лікування і сподівається на підтримку добрих, небайдужих людей. Аня мріє жити та побороти цю страшну хворобу.

Просимо про будь-яку фінансову допомогу! Будь-які пожертви є важливими для сім'ї Анни.

Давайте допоможемо разом врятувати молоде життя!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2020, 02:15:56

50 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 17:20:40

60 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 14:50:07

7 500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 14:46:19

100 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 10:10:45

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше