Допомагаю.укр

Мрія 13-ти річної Ангеліни - жити! Допоможіть в важкій боротьбі проти онкології!

Сума збору: 3 331 800 грн
Підтримали: 935 осіб
209 038 грн 6.27%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Олійник Ангеліна Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга ст. 4 з метастазами
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці Memorial (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Полонне, Хмельницька область
 • Закінчення:
  10 травня 2023, 19:59:00

Опис збору

Важка боротьба за життя чудової дівчинки Ангеліни Олійник закінчилась трагічно...

10 травня 2023, 21:00:04

У нас сумна звістка: весь світ боровся за життя Ангеліночки, талановиту неймовірну дівчинку, яка з усіх сил боролася за життя, бо мрія у неї була одна - вилікувати онкозахворювання! Хвороба забрала її від нас назавжди...

У цей важкий, сповнений тугою та жалем час розділяємо біль утрати та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Дуже важко втрачати рідних людей, а смерть дитини – найбільша трагедія в житті кожної людини. Словами важко загоїти на серці страшну рану від такої непоправної біди.

Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші щирі співчуття полегшать родинне горе близьких Ангеліночки...

Більше новин

Наша донечка відчайдушно бореться за своє життя, а ми мусимо просити про допомогу, бо ми не зможемо врятувати її самі... Ми хочемо для нашої дівчинки щасливого майбутнього, яке буде без боротьби з ворогом, який увірвався в її життя.

Історія хвороби Ангеліни почалася восени 2021 року. Захворювання проявилось швидко і раптово із сильного болю в нозі. Звернувшись до невропатолога, зробили КТ поперекового відділу хребта. Виявили зміщення хребців і протузію, призначили уколи та таблетки. Болі трішки втихли, а потім знову появилися ще сильніші. Порадили поїхати у Вінницю в реабілітаційні центри. Після трьох занять в дитини піднялася висока температура. І ми, батьки, забили на сполох, зрозуміли, що щось не так.

Тоді був терміново проведений загальний аналіз крові, який показав, що швидкість осідання еритроцитів була перевищена в 5 разів, тож дитину скерували на подальше дослідження. Чергове КТ показало новоутворення на тазовій кістці. Звернення до Національного інституту раку підтвердило злоякісність пухлини. Діагноз - Саркома Юїнга - дуже підступна і важко виліковна форма раку.

З того моменту наше життя перетворилось на боротьбу... боротьбу за життя нашої донечки, в якої усе ще попереду. З липня 2021 року Ангеліна проходила лікування в інституті раку в м. Києві. Пройшовши 2 лінії хіміотерапії хвороба не відступає, а навпаки прогресує.

Так, як лікування в Україні не дає бажаного результату ми кинулись в пошуки порятунку для нашої дівчинки, та знайшли клініку, яка погодилась нас прийняти та допомогти. Зараз ми знаходимось в Туреччині, Ангеліні проводиться низка обстежень та призначення лікування.

Оскільки лікування закордоном досить дороговартісне нам потрібна ваша підтримка. Боротьба з раком це шлях, який ми повинні пройти для одужання нашої дитини та абсолютної перемоги, права на помилку у нас немає, а тому просимо усіх небайдужих нехай Ваші серця відгукнуться на наше прохання про допомогу Ангеліни.

Ми благаємо Вас, допоможіть нам врятувати життя нашої дівчинки. Ми від усієї душі дякуємо за кожну, навіть найменшу допомогу, сердечний жест, молитву та тепле слово!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 19:45:44

200 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 19:32:23

60 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 18:31:04

Будь сильною, Господь з тобою!

300 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 17:04:32

29 грн
Анонімний добродійник

10 травня 2023, 16:22:31

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше