Допомагаю.укр

Мрія 13-ти річної Ангеліни - жити! Допоможіть в важкій боротьбі проти онкології!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 331 800 грн
Підтримали: 457 осіб
115 705 грн 3.47%
3 216 095 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Олійник Ангеліна Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга ст. 4 з метастазами
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці Memorial (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Полонне, Хмельницька область
 • Початок:
  20 лютого 2022, 13:12:25

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Лікарі борються за життя Ангеліни, але для своєчасного лікування, потрібні гроші...

06 лютого 2023, 11:41:52


Страшна і підступна Саркома Юїнга продовжує завдавати нових ударів Ангеліночці...

Час і гроші - два таких маленьких, але водночас важливих чинника, які дуже часто бракує, особливо зараз, коли вони такі потрібні нашим хворим дітям!

Але на час ми не спроможні вплинути тільки прискоритися в допомозі, то гроші ми можемо допомогти зібрати всім світом. Для цього необхідно відкрити своє серце і проявити милосердя!

Чи впорається дівчинка? Саме зараз, в цю хвилину багато що залежить від нас! Дитина ще не втратила свій шанс на перемогу. Лікарі борються за її життя, але для своєчасного лікування, потрібні гроші.

Дорогі наші, серце розривається бачити як страждає дитина, а поряд з нею і мама, яка не лише живе в постійному страху втратити свою дитину, але і в страху опинившись в чужій країні не мати можливості оплачувати рахунок за лікування донечки!

Друзі, давайте разом візьмемо участь в долі крихітки, не дозволимо часу і грошам керувати її життям. Зробимо посильний вклад в здорове майбутнє Ангелінки!

Що може бути страшніше за побачене, тут навіть слова будуть зайвими!

Ангеліна чітко усвідомлює, що сьогоднішнє лікування - це її єдиний шанс ЖИТИ! Саме тому юна і дуже відважна дівчинка так терпляче ставиться до виснажливих процедур та сильних ліків з потужною побічною дією.

Друзі, Ангеліні дуже потрібна підтримка. Будь-які, навіть невеликі пожертви допоможуть її батькам щонайшвидше сплатити лікарняні рахунки та продовжити лікування донечки. На жаль, без нашої допомоги це неможливо.

В складні часи особливо важливо дарувати людям своє піклування та робити добрі справи. Тож, давайте сьогодні зробимо хоча б невеличку добру справу для Ангелінки. Вона дуже чекає на нашу підтримку.

Більше новин

Наша донечка відчайдушно бореться за своє життя, а ми мусимо просити про допомогу, бо ми не зможемо врятувати її самі... Ми хочемо для нашої дівчинки щасливого майбутнього, яке буде без боротьби з ворогом, який увірвався в її життя.

Історія хвороби Ангеліни почалася восени 2021 року. Захворювання проявилось швидко і раптово із сильного болю в нозі. Звернувшись до невропатолога, зробили КТ поперекового відділу хребта. Виявили зміщення хребців і протузію, призначили уколи та таблетки. Болі трішки втихли, а потім знову появилися ще сильніші. Порадили поїхати у Вінницю в реабілітаційні центри. Після трьох занять в дитини піднялася висока температура. І ми, батьки, забили на сполох, зрозуміли, що щось не так.

Тоді був терміново проведений загальний аналіз крові, який показав, що швидкість осідання еритроцитів була перевищена в 5 разів, тож дитину скерували на подальше дослідження. Чергове КТ показало новоутворення на тазовій кістці. Звернення до Національного інституту раку підтвердило злоякісність пухлини. Діагноз - Саркома Юїнга - дуже підступна і важко виліковна форма раку.

З того моменту наше життя перетворилось на боротьбу... боротьбу за життя нашої донечки, в якої усе ще попереду. З липня 2021 року Ангеліна проходила лікування в інституті раку в м. Києві. Пройшовши 2 лінії хіміотерапії хвороба не відступає, а навпаки прогресує.

Так, як лікування в Україні не дає бажаного результату ми кинулись в пошуки порятунку для нашої дівчинки, та знайшли клініку, яка погодилась нас прийняти та допомогти. Зараз ми знаходимось в Туреччині, Ангеліні проводиться низка обстежень та призначення лікування.

Оскільки лікування закордоном досить дороговартісне нам потрібна ваша підтримка. Боротьба з раком це шлях, який ми повинні пройти для одужання нашої дитини та абсолютної перемоги, права на помилку у нас немає, а тому просимо усіх небайдужих нехай Ваші серця відгукнуться на наше прохання про допомогу Ангеліни.

Ми благаємо Вас, допоможіть нам врятувати життя нашої дівчинки. Ми від усієї душі дякуємо за кожну, навіть найменшу допомогу, сердечний жест, молитву та тепле слово!


Документація

Добродійники

150 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 18:07:26

50 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 17:34:30

100 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 15:25:31

20 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 14:42:47

5 грн
Анонімний добродійник

29 березня 2023, 14:39:45

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше