Допомагаю.укр

Мрія 13-ти річної Ангеліни - жити! Допоможіть в важкій боротьбі проти онкології!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 3 331 800 грн
Підтримали: 84 осіб
22 197 грн 0.67%
3 309 603 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Олійник Ангеліна Сергіївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Саркома Юїнга ст. 4 з метастазами
 • Призначення збору:
  Лікування в клініці Memorial (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Полонне, Хмельницька область
 • Початок:
  20 лютого 2022, 13:12:25

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Благаємо допоможіть! Нестерпні болі все сильніші та сильніші. Ми повинні врятувати Ангеліну!

28 серпня 2022, 11:38:54


Погляньте на величезне терпіння дитини, яка бореться у свої 13 років за життя. У цей надважкий час ми не можемо бути байдужі, ми повинні врятувати дитину!

Багатомісячна терапія зруйнувала організм дівчинки. Зараз в Ангеліни запалення кишківника, через що вона не може самостійно приймати їжу та пити, а тільки крапельниці підтримують її стан. Також через задавлений м’яз ноги дитина не може ходити. Працює з реабілітологом. Показники крові дуже низькі. Тромбоцити не ростуть. Ангеліна приймає ліки, зробили УЗД. Хіміотерапія не розпочнеться, доки не підвищиться рівень тромбоцитів. Кожен день перебування в лікарні, кожна таблетка і кожен візит до лікаря коштують грошей.

Лікування дуже дороге, але зупинити його не можна - саркома - страшна хвороба, яка відразу повертається...

Допоможіть врятувати Ангеліну: поширте інформацію, щоб більше людей дізналися та підтримали дівчинку.

Наша донечка відчайдушно бореться за своє життя, а ми мусимо просити про допомогу, бо ми не зможемо врятувати її самі... Ми хочемо для нашої дівчинки щасливого майбутнього, яке буде без боротьби з ворогом, який увірвався в її життя.

Історія хвороби Ангеліни почалася восени 2021 року. Захворювання проявилось швидко і раптово із сильного болю в нозі. Звернувшись до невропатолога, зробили КТ поперекового відділу хребта. Виявили зміщення хребців і протузію, призначили уколи та таблетки. Болі трішки втихли, а потім знову появилися ще сильніші. Порадили поїхати у Вінницю в реабілітаційні центри. Після трьох занять в дитини піднялася висока температура. І ми, батьки, забили на сполох, зрозуміли, що щось не так.

Тоді був терміново проведений загальний аналіз крові, який показав, що швидкість осідання еритроцитів була перевищена в 5 разів, тож дитину скерували на подальше дослідження. Чергове КТ показало новоутворення на тазовій кістці. Звернення до Національного інституту раку підтвердило злоякісність пухлини. Діагноз - Саркома Юїнга - дуже підступна і важко виліковна форма раку.

З того моменту наше життя перетворилось на боротьбу... боротьбу за життя нашої донечки, в якої усе ще попереду. З липня 2021 року Ангеліна проходила лікування в інституті раку в м. Києві. Пройшовши 2 лінії хіміотерапії хвороба не відступає, а навпаки прогресує.

Так, як лікування в Україні не дає бажаного результату ми кинулись в пошуки порятунку для нашої дівчинки, та знайшли клініку, яка погодилась нас прийняти та допомогти. Зараз ми знаходимось в Туреччині, Ангеліні проводиться низка обстежень та призначення лікування.

Оскільки лікування закордоном досить дороговартісне нам потрібна ваша підтримка. Боротьба з раком це шлях, який ми повинні пройти для одужання нашої дитини та абсолютної перемоги, права на помилку у нас немає, а тому просимо усіх небайдужих нехай Ваші серця відгукнуться на наше прохання про допомогу Ангеліни.

Ми благаємо Вас, допоможіть нам врятувати життя нашої дівчинки. Ми від усієї душі дякуємо за кожну, навіть найменшу допомогу, сердечний жест, молитву та тепле слово!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

29 вересня 2022, 13:16:34

100 грн
Анонімний добродійник

24 вересня 2022, 12:49:58

Все буде добре

50 грн
Анонімний добродійник

17 вересня 2022, 18:14:42

Спаси Господи

50 грн
Анонімний добродійник

15 вересня 2022, 20:24:04

50 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2022, 16:25:59

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше