Допомагаю.укр

Боротьба проти раку триває! Врятуйте життя Володимира – ЗАРАЗ!

Сума збору: 300 000 грн
Підтримали: 16 осіб
12 070 грн 4.02%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Нижник Володимир Михайлович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аденокарцинома G3 з персневидноклітинними елементами, звиразкування, ІV ст. з множинними метастазами в печінку
 • Призначення збору:
  Лікування препаратами таргетної терапії (Ербітукс + Зелбораф)
 • Населений пункт:
  Бережани, Тернопільська область
 • Закінчення:
  18 серпня 2023, 13:03:00

Опис збору

Непоправна втрата... Серце Нижника Володимира зупинилося...

18 серпня 2023, 14:07:02

Ми отримали дуже сумну звістку. Після тривалої боротьби з хворобою пан Володимир покинув нас. Ми віримо, що він уже в місці, де немає страждань, хвороб і болю.
Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним з приводу непоправної втрати найріднішої людини. Хай земля стане для нього пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

Мене звати Нижник Володимир, мені 53 роки. Кожна людина впродовж життя щось собі мислить, будує плани, тішиться родиною, дітьми, внуками. Такий самий і я. Все життя працював, дбав для родини, але на жаль страшна хвороба мене підкосила і життя обернулось з ніг на голову.

2022 нашу сім’ю сколихнула шокуюча звістка - у мене виявили рак кишківника 4 стадії. Завжди чув про цю хворобу, але не думав, що вона так підло і зненацька скаже тихе «привіт». Не знаю, за що, чому саме я, проте знаю точно, що треба боротись!

Рік лікування виявився дуже важким морально, фізично, а також і фінансово. Було проведено 6 курсів хіміотерапії за протоколом XELOX та 5 курсів за протоколом FOLFIRI, що не дало результату, хвороба прогресувала. За рекомендаціями ми звернулись в Ізраїльську клініку «Хадасса», в якій було проведено дороговартісний аналіз за 5000 доларів (ліквідбіопсію) на виявлення мутацій в пухлинах, де і виявили мутацію BRAF V600E. Відповідно до результатів аналізу професором Хуберт було призначено лікування, яке наша сім’я разом з друзями, родиною та людьми доброї волі змогла придбати ці дорогі препарати (Ербітукс+ Зелбораф) на 4 курси сумою близько 12 000 доларів.

Боротьба нашої родини триває далі, допоки б’ється моє серце. На жаль, в нас немає стільки коштів, щоб оплатити наступні курси таргетної терапії, тому ми змушені просити підтримки у людей доброї волі про допомогу.

Я вірю і маю надію на те, що зможу вийти переможцем у цій нелегкій боротьбі. Лікарі казали, що не вийду своїми ногами з лікарні після першої операції - я вийшов, люди не вірили в те, що я проживу ще стільки часу, - але я живу. Живу заради дружини, заради дітей, заради найдорожчої внучки Поліночки, яка додає мені сил і терпіння йти далі й не здаватись. В мене вірить багато людей, зі мною Бог, молитви рідних і віра в чудо і добро.

Я знаю, що світ добрий, не прошу багато, хто скільки може, ваша гривня врятує моє життя. Я боротимусь до кінця, бо маю задля кого жити. Хоча моє життя після діагнозу кардинально змінилось, але я нічого не прошу, окрім просто «жити». Я знаю, що гроші - це ніщо, але за них я можу купити собі життя.


Документація

Добродійники

200 грн
Андрій

06 серпня 2023, 00:40:32

100 грн
Анонімний добродійник

04 липня 2023, 21:25:39

Спаси Господи Володимира

150 грн
Паша

16 червня 2023, 09:26:41

Бажаю одужання і щастя.

20 грн
Анонімний добродійник

15 червня 2023, 21:17:34

❤️

1 000 грн
Анонімний добродійник

08 червня 2023, 20:29:05

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше