Допомагаю.укр

Допоможіть Єві не сісти в інвалідне крісло! Врятуймо Євочку!

Сума збору: 600 000 грн
Підтримали: 10 осіб
1 745 грн 0.29%
598 255 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Нейвірт Єва Андріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  ДЦП, спастичний тетрапарез, двобічна дисплазія кульшових суглобів
 • Призначення збору:
  Хірургічне лікування з приводу дисплазії
 • Населений пункт:
  Біла Церква, Київська область
 • Початок:
  17 листопада 2020, 17:35:26

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Народження дитини – це завжди радість. Але щоб малюк ріс здоровим, хороших генів не завжди достатньо. Потрібно ще й пильнувати аби дитина правильно розвивалася. Якщо звичайну застуду помітити можна, то є недуги, які важко діагностувати навіть кваліфікованим педіатрам. Серед таких одну з лідируючих позицій займає дисплазія кульшових суглобів у дітей.

Ми сім’я переселенців з Донбасу. Маємо трьох найкращих, найпрекрасніших діточок. Євочка наша друга довгоочікувана та бажана дитина у родині.

Склалося так, що будучи підчас другої вагітності сім’я з старшою дитиною втікали від обстрілів війни, переховувались по декілька діб в підвалах аби перечекати стрілянину щоб залишитись живими. Такі стресові обставини не обійшли стороною, а привели до того, що Євочка народилася передчасно, на 7 місяці вагітності, з діагнозом: ДЦП «Спастичний тетрапарез. Двобічна дисплазія кульшових суглобів». Лікарі говорили, що маля може не вижити, але не дивлячись ні на, що наша дівчинка вижила, та тішить нас своєю появою!

Євочка – молодець, така маленька, але така наполеглива і старанна. З повною віддачею займається з реабілітологом, і завжди намагається зробити хоч трохи, але більше того, що може. Єва перспективна дитина, самостійно встає, стоїть біля опори, ходить тримаючись за дві ручки.

Але згідно діагнозу Євочка потребує термінове хірургічне лікування з приводу дисплазії кульшових суглобів, щоб запобігти інвалідного візка. Для того аби наші всі зусилля, навики не пройшли даремно, і щоб наша донечка змогла продовжувати ходити потрібно провести операцію, яку нам погодились зробити в клініці «Ладістен Клінік». Але таке хірургічне втручання є дороговартісне і не підйомне для нашої родини, адже ми проживаємо на орендованій квартирі, і всі заощадження витрачаються на проживання сім’ї та реабілітації для Єви.

З великим страхом і надією ми звертаємось до людей доброї волі за допомогою в порятунку. Адже єдиною поміччю для нашої дочки є операція без якої, наша дівчинка може опинитися в інвалідному візку.

Хоча ситуація у світі зараз дуже складна, нам доводиться боротися за здоров’я донечки. Також віримо, що наша історія закінчиться добре, якщо ви вирішите нам допомогти...

Навіть невелика пожертва може змінити все життя Євочки. Ми віримо в силу людських сердець - вашу силу. Тому, будь ласка, допоможіть...


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 21:09:06

100 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 00:44:07

200 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2020, 21:11:21

200 грн
Тетяна

01 грудня 2020, 13:26:13

нехай Господь допоможе.

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

25 листопада 2020, 11:27:54

Банківський переказ від анонімного добродійника

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше