Допомагаю.укр

Онкологічно хвора Вікторія негайно потребує коштів на придбання препарату Сутент!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 422 161 грн
Підтримали: 261 осіб
107 977 грн 25.58%
314 184 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Наконечна Вікторія Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нирково-клітинний рак
 • Призначення збору:
  Придбання 4х курсів препарату Сутент
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  15 липня 2020, 22:59:57

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Вікторія надалі веде боротьбу з раком... Твоя підтримка дуже важлива!

15 грудня 2023, 11:56:58

В березні Вікторії було зроблено операцію, видалили ракові утворення. З того часу кожного місяця дівчина проходить МРТ діагностику, контроль аналізів крові. В лікуванні змінили препарат Сутент на Євералімус, бо були дуже великі побічні реакції на ліки.

Онкологія, діагноз який збиває з ніг, але не вбиває – це просто діагноз, хвороба, з якою потрібно боротися! Головною умовою є швидко діяти.

Будь ласка, будьте з Вікторією до кінця виліковування, не сповільнюйтесь з допомогою. Просимо усіх людей доброї волі, про будь-яку фінансову допомогу – будь-який внесок, навіть найменший. Разом з Вікторією до перемоги!

Більше новин

Вікторія Наконечна, 29 років, художниця, щаслива молода дівчина та дружина з Кривого Рогу у вересні 2017 року відчула біль в лівому боці і звернулася до лікарів. На УЗД виявили утворення на нижньому полюсі лівої бруньки. Начебто все було добре, але у жовтні 2017 її направили в Криворізьку міську лікарню №2 на операцію по видаленню пухлини. 12.10.17г була проведена операція, а після зробили резекцію цієї освіти.

Гістологія підтвердила найгірше - що пухлина злоякісна. Вікторії поставили діагноз, який змінив її щасливе життя в час переживань, хвилювань та страху - діагноз нирково-клітинний рак.

Кожні три місяці, після операції вона здавала аналізи та проходила обстеження, на яких все було в порядку. Але через рік, в жовтні 2018 на черговому плановому обстеженні, виявили на цій же бруньці ще 4 пухлини.

Після консиліуму в Криворізькій міській лікарні №2 дівчині сказали, що тут допомогти не можуть і направили її на консультацію і подальше обстеження в ОКБ ім. Мечникова р. Дніпро. Лікарі сказали, що треба видалити бруньку, але одну пухлину, яка утворилася в м'язовій тканині під ребрами, вони видалити не зможуть, тому, що відповідає устаткування немає і є шанси залишитися інвалідом.

Операція проведена 22.11.2018 року - нефректомія ліворуч з видалення за черевних метастатичних вогнищ. Далі на консультації в онкоурології ОКБ ім. Мечникова Вікторії запропонували участь в дослідженні від "АстраЗенека АВ" (Швеція) : "Відкрите, рандомізоване, порівняльне багатоцентрове клінічне дослідження фази 3 оцінки ефективності та безпеки Саволитиниба порівняно з Сунитинибом у пацієнтів з МЕТ-позитивною, неоперабельною і локально-поширеною, або метастатичною папілярною нирково-клітинною карциномою".

З 27.12.2018 року вона почала участь в експериментальному лікуванні препарату Savolitinib, який повинен блокувати поширення раку. Кожен місяць дівчина здавала аналізи крові та КТ черевної порожнини та органів малого тазу. Через пів року у Вікторії з'явилися побічні ефекти від лікування: слабкість, набряклість рук і ніг, нудота після приймання ліків. Але аналізи були чистими до 12.05.2020 року, де на томографії побачили 3 нових пухлини на місці видаленої бруньки.

Ця жахлива новина знов перевернула життя молодої Вікторії. На прийомі лікаря онколога ОКБ ім. Мечникова їй порадили звернутися в Запорізький Регіональний Протипухлинний Центр. Після обстежень і консультацій у хірурга онколога в ЗРПЦ, провели операцію 03.06.2020 по видаленню усіх метастазів і селезінки.

Після отримання гістології лікар призначив лікування препаратом Сутент, якого вартість в аптеці дуже висока та який треба буде приймати мінімум 1 рік.

Вікторія з чоловіком вже позичили гроші на операцію і вони вже не є в змозі найти грошей для придбання призначеного препарату до лікування. Сім'я Вікторії продовжує жити в р. Ясиновата (на непідконтрольній території) і допомогти фінансово не може. Сім'я її чоловіка теж не володіє такими засобами, оскільки усі заощадження були витрачені на минуле лікування. Вікторія вимушена звернутися за допомогою до небайдужих людей. Вона вже виснажена морально та фізично від хвороби та від пошуків коштів на лікування яке має врятувати її молоде життя.

Не будьмо байдужими, просимо допомогти в боротьбі з тою страшною хворобою. Вікторія дуже хоче жити, а ми разом можемо подарувати їй цей шанс.


Документація

Добродійники

150 грн
Анонімний добродійник

12 липня 2024, 08:28:48

50 грн
Анонімний добродійник

11 липня 2024, 16:56:20

77 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2024, 03:52:02

50 грн
Анонімний добродійник

09 липня 2024, 04:45:07

500 грн
Анонімний добродійник

01 липня 2024, 15:53:24

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше