Допомагаю.укр

Онкологічно хвора Вікторія негайно потребує коштів на придбання препарату Сутент!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 422 161 грн
Підтримали: 43 осіб
43 066 грн 10.20%
379 095 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Наконечна Вікторія Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нирково-клітинний рак
 • Призначення збору:
  Придбання 4х курсів препарату Сутент
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  15 липня 2020, 22:59:57

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, маємо перший сплачений рахунок для Наконечної Вікторії!

29 листопада 2020, 23:16:46

Любі друзі, завдяки Вашій підтримці нам вдалося придбати ліки для Віки, яка з 2017 року бореться зі страшною хворобою-Нирково-клітинний Рак. Лікування Вікторії є дуже дороговартісне та потрібно продовжувати протягом року.

Частину рахунку ми оплатили зі збору Віки у сумі 29.986,89 грн, а різницю у розмірі 4.968,49 грн доплатили зі збору Боровицької Тетяни і 4.546,92 грн зі збору Рейзлер Тетяни.

Ми сердечно дякуємо Вам, що не залишаєтесь байдужими та допомагаєте нашим потребуючим оплатити їхнє дороговартісне лікування. Родина з усіх сил старається підтримати Вікторію, але цього недостатньо аби сплатити ліки самотужки, адже за стільки часу боротьби з раком усі збереження вичерпані.

Давайте разом врятуємо життя Вікторії.

Вікторія Наконечна, 29 років, художниця, щаслива молода дівчина та дружина з Кривого Рогу у вересні 2017 року відчула біль в лівому боці і звернулася до лікарів. На УЗД виявили утворення на нижньому полюсі лівої бруньки. Начебто все було добре, але у жовтні 2017 її направили в Криворізьку міську лікарню №2 на операцію по видаленню пухлини. 12.10.17г була проведена операція, а після зробили резекцію цієї освіти.

Гістологія підтвердила найгірше - що пухлина злоякісна. Вікторії поставили діагноз, який змінив її щасливе життя в час переживань, хвилювань та страху - діагноз нирково-клітинний рак.

Кожні три місяці, після операції вона здавала аналізи та проходила обстеження, на яких все було в порядку. Але через рік, в жовтні 2018 на черговому плановому обстеженні, виявили на цій же бруньці ще 4 пухлини.

Після консиліуму в Криворізькій міській лікарні №2 дівчині сказали, що тут допомогти не можуть і направили її на консультацію і подальше обстеження в ОКБ ім. Мечникова р. Дніпро. Лікарі сказали, що треба видалити бруньку, але одну пухлину, яка утворилася в м'язовій тканині під ребрами, вони видалити не зможуть, тому, що відповідає устаткування немає і є шанси залишитися інвалідом.

Операція проведена 22.11.2018 року - нефректомія ліворуч з видалення за черевних метастатичних вогнищ. Далі на консультації в онкоурології ОКБ ім. Мечникова Вікторії запропонували участь в дослідженні від "АстраЗенека АВ" (Швеція) : "Відкрите, рандомізоване, порівняльне багатоцентрове клінічне дослідження фази 3 оцінки ефективності та безпеки Саволитиниба порівняно з Сунитинибом у пацієнтів з МЕТ-позитивною, неоперабельною і локально-поширеною, або метастатичною папілярною нирково-клітинною карциномою".

З 27.12.2018 року вона почала участь в експериментальному лікуванні препарату Savolitinib, який повинен блокувати поширення раку. Кожен місяць дівчина здавала аналізи крові та КТ черевної порожнини та органів малого тазу. Через пів року у Вікторії з'явилися побічні ефекти від лікування: слабкість, набряклість рук і ніг, нудота після приймання ліків. Але аналізи були чистими до 12.05.2020 року, де на томографії побачили 3 нових пухлини на місці видаленої бруньки.

Ця жахлива новина знов перевернула життя молодої Вікторії. На прийомі лікаря онколога ОКБ ім. Мечникова їй порадили звернутися в Запорізький Регіональний Протипухлинний Центр. Після обстежень і консультацій у хірурга онколога в ЗРПЦ, провели операцію 03.06.2020 по видаленню усіх метастазів і селезінки.

Після отримання гістології лікар призначив лікування препаратом Сутент, якого вартість в аптеці дуже висока та який треба буде приймати мінімум 1 рік.

Вікторія з чоловіком вже позичили гроші на операцію і вони вже не є в змозі найти грошей для придбання призначеного препарату до лікування. Сім'я Вікторії продовжує жити в р. Ясиновата (на непідконтрольній території) і допомогти фінансово не може. Сім'я її чоловіка теж не володіє такими засобами, оскільки усі заощадження були витрачені на минуле лікування. Вікторія вимушена звернутися за допомогою до небайдужих людей. Вона вже виснажена морально та фізично від хвороби та від пошуків коштів на лікування яке має врятувати її молоде життя.

Не будьмо байдужими, просимо допомогти в боротьбі з тою страшною хворобою. Вікторія дуже хоче жити, а ми разом можемо подарувати їй цей шанс.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

30 листопада 2020, 14:14:17

Господи, благослови🙏

200 грн
Анонімний добродійник

29 листопада 2020, 21:43:14

Скорішого одужання!

20 грн
Анонімний добродійник

29 листопада 2020, 16:27:56

Одужуйте!!!

7 000 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2020, 12:45:17

Одужуй, Вікторія!

80 грн
Анонімний добродійник

14 листопада 2020, 00:50:06

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше