Допомагаю.укр

Час іде, а з ним і шанс на життя... Ми повинні врятувати життя Ярослава!

Сума збору: 3 000 000 грн
Підтримали: 9 осіб
4 055 грн 0.14%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Мороз Ярослав Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий лімфобластний лейкоз другий зверхранній ізольований екстромедулярний рецидив
 • Призначення збору:
  Пересадка кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Тернівка, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  13 травня 2021, 11:38:00

Опис збору

Дорогі друзі, збір для Ярослава успішно закрито!

14 травня 2021, 10:10:51

Шановні, хочемо потішити вас чудовими новинами, адже завдяки тисячам добрих сердець збір Ярослава закритий успішно. Ми сердечно дякуємо за вашу безцінну допомогу, яку ви надали для нашого підопічного. Хлопчик знаходиться вже в клініці та чекає на пересадку кісткового мозку.

Ми хочемо попросити кожного про молитву для Ярослава, щоб на його життєвому шляху не було негараздів, щоб ангел охоронець був поряд завжди, щоб Господь Бог оберігав, щоб найстрашнішого ворога він переміг.

Ярослав-сильний хлопець, ми віримо в його перемогу!


Наш син відчайдушно бореться за своє життя, а ми мусимо просити про допомогу, бо ми не зможемо його врятувати самі... Пересадка кісткового мозку – єдина надія врятувати Ярослава. Без цього у нього не буде шансів вижити... Будь ласка, допоможіть врятувати нашу дитину!

Ярик – боєць, який мріє, що в майбутньому він зможе проводити час дома в колі рідних і друзів, а не в лікарняних стінах.Коли це станеться? Це невідомо. Спочатку йому потрібно подолати смертельну небезпеку, яка вселилась в його організм у 2018 році. Рак, який хоче його вбити...

Історія хвороби Ярослава почалася три роки тому. Ми довго не могли зрозуміти, що коїться з нашою дитиною, адже він раніше був таким активним хлопчиком! У нього було мільйон уподобань, планів, мрій... Тепер все це замінила одна мета – завоювати життя. На початку були головні болі, скачки температури, через такі симптоми звертались до лікарів, але ніхто відповіді і не дав. Після того в Ярика додається носова кровотеча, і лише тоді лікарі розпочали низку досліджень, результати яких були руйнівними... Гострий лімфобластний лейкоз – діагноз, який перевернув наше життя з ніг на голову.

З того моменту почалася гонка за життя... Дев’ять місяців важкого лікування, що включали в себе хімієтерапію, дні перебування в реанімації, які здавались вічністю. Досягнувши ремісії, Ярослав перебував дома, розпочав дистанційне навчання, поволі повертався в звичний темп життя. Після року спокійного життя ми почули найгірше слово. Рецидив... Рак повернувся – ще сильніший і ще агресивніший. Знову вливання чотирьох блоків хімієтерапії, які не спрацьовують і стається другий рецидив, хвороба прогресує...

Ми кинулись в пошуки порятунку нашого сина, та знайшли клініку, яка погодилась нас прийняти та допомогти. Зібравши усі заощадження, взявши позики в знайомих та банку негайно поїхали в Туреччину на лікування. Тут Ярослав пройшов хімієтерапію та променеву, завдяки чому увійшов в ремісію.

Щодня він вражав нас своєю силою, волею до боротьби та волею до життя. Для того, щоб наш син жив потрібно негайно зробити пересадку кісткового мозку. Наш суперник надзвичайно небезпечний. Страх зростає з кожним днем. Чим довше ми чекаємо, тим більший ризик того, що наш син не отримає лікування.

Це наша надія на життя, але коштує непідйомної суми для нашої родини. Час так швидко іде, шанси з кожним днем зникають, тож, будь ласка, допоможіть нам. Ви наша остання підтримка... Одна гривня, поширення, здається, не так вже й багато, але для нас велика надія, що ми зможемо врятувати нашого сина.

Сподіваємось, ми встигнемо...


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

13 травня 2021, 06:26:10

120 грн
Анонімний добродійник

12 травня 2021, 16:33:03

200 грн
Анонімний добродійник

12 травня 2021, 13:37:33

Швидкого одужання

1 000 грн
Анонімний добродійник

12 травня 2021, 07:46:07

35 грн
Сергей Иванченко

09 травня 2021, 15:36:12

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше