Допомагаю.укр

Не дайте ракові побороти Юлію, яка протягом чотирьох років веде бій за життя!

Сума збору: 648 000 грн
Підтримали: 15 осіб
27 850 грн 4.30%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Міськова Юлія Петрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пінеоцитома G4, шишковидної залози, та множинні метастази по оболонкам спинного мозку
 • Призначення збору:
  Збір на лікування
 • Населений пункт:
  Вінниця, Вінницька область
 • Закінчення:
  04 листопада 2020, 09:27:00

Опис збору

Шановні, маємо сумну звістку...

05 листопада 2020, 10:52:56

На превеликий жаль, боротьба за життя Юлії закінчилася трагічно. Серце молодої дівчини зупинилося.

Родино Юлії, прийміть наші глибокі співчуття з приводу непоправного горя — смерті вашої доньки. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Неймовірно тяжко пережити таку втрату кожному.

Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна їй пам’ять, і нехай земля буде пухом!

Юлії лише 19 років, і, здавалося б, все її життя попереду. Життя, яке протягом чотирьох років намагається забрати у неї рак - злоякісна пухлина в головному мозку. Після стількох років боїв в Україні, Білорусії Юлю направлено у Туреччину, де лікарі приняли рішення проведення аутологічної трансплантації кісткового мозку, та продовження лікування.

Це був лютий 2016 року, незабаром Юлії виповнювалось лише 15 років, коли вона почала боротися з постійними головними болями, та ранковими рвотами, тоді дівчина вперше звернулася до лікаря. При огляді докторів, а також багаточисленних обстежень було встановлено діагноз: Гідроцифалія. Проведено операцію по встановленню шунта. Після зникнення симптомів захворювання на МРТ у Юлі виявили пухлину - Пінеобластома Grade4 в головному мозку. Така моторошна звістка зжала батьківське серце до нестримного болю, неначе весь світ за мить звалився.

Дуже важко усвідомлювати, що ще зовсім юна дівчинка, яка мала безліч ідей, задумів, думала про навчання, професію, майбутню роботу, про плани на життя,а зараз мріє тільки про одне-це ЖИТИ!

28.04.2017року в м.Ужгород проведено хірургічне втручання по видаленні пухлини. Новоутворення не вдалося повністю вирізати, так як розташоване у недоступному місці. У травні того ж року була повторна операція, але нажаль з таким самим результатом. Лікарі призначили хіміотерапію та променеву терапію.

З 31.05.2017р. - 06.10.2017р. в м. Мінськ Республіка Білорусія розпочала лікування за протоколом HIT-MED Therapy Guidance. Було проведено 8 блоків хіміотерапії, після чого направлено на променеву терапію, яку пройшла з листопада 2017 р. по липень 2018 р.

Після пройденого виснажливого лікування увійшла в ремісію. Надія про те, що хворобу перемогла панувала у серці усіх, адже було два планових МРТ з успішним результатом. Та нажаль на третьому обстежені хвороба показала, що вона сильніша, було виявлено метастази у спинному мозку.

Пройшовши безліч консультацій з фахівцями Юлію направили на лікування до Туреччини. У клініці за рекомендаціями лікарів провели аутологічну трансплантацію кісткового мозку від однорідного донора, яка пройшла успішно 01.07.2019 р. Дівчина знову увійшла в ремісію.

Повернувшись у жовтні 2019р в Україну за рекомендаціями лікарів Юля продовжувала лікування в місцевих клініках шляхом прийому препарату Тамадал, а також кожні 90 днів проводилась інтретекальна хіміотерапія у спинний мозок. Планові обстеження МРТ були успішні.

Минуло сім місяців і стан Юлії різко погіршився. На плановій діагностиці МРТ було виявлено лептоментальне метастазування. Почалися довготривалі головні болі, нудота та відмова нижніх кінцівок. Після чого Юля була прикута до ліжка.

На той момент консультація лікарів, а також лікування практично було неможливе через COVID-19. Для полегшення симптомів медики в м.Вінниці провели 2 курси прийому ліків «Тамадал», та інтретекальної хіміотерапії.

Після довгих пошуків порятунку клініка «Оберіг» м.Києва погодилась надати лікування, було проведено паліативний курс променевої терапії на спінальний лептоменінгіальний метастатичний процес.

Після проходження терапії було призначене МРТ на кінець вересня, але 06.09.2020 р. стан знову різко погіршився, Юлія почала втрачати слух та частково зір, зрозумівши, що лікування не допомогло було негайно зроблено МРТ, де було виявлено велика кількість метастазів у області шиї та голови.

Так як в Україні лікування для Юлі не ефективне і ніхто не в змозі допомогти, дівчина з батьками найближчим рейсом вилетіли до Туреччини в клініку ACIBADEM, які погодились допомогти в лікуванні. Призначили 6 курсів дороговартісної хіміотерапії.

Пройшовши перший блок лікування помітні позитивні результати, трішки почала чути, та на останньому МРТ видимі значні зміни. Тому в жодному разі неможна переривати лікування, Юлії потрібно продовжувати боротьбу за життя, але для цього потрібні великі кошти, яких у родини немає. Адже не один рік бою з хворобою статки батьків вичерпані, і вони не в змозі оплатити лікування яке так необхідне для того аби Юля подолала ворога-рак.

Юлії 19 років це не вік помирати. Їй потрібно жити, насолоджуватися періодом молодості як її однолітки, здобувати освіту, здійснювати мрії. Але натомість Юля розпочала боротьбу за своє життя. Бій, який ми можемо допомогти виграти лише разом з вашою допомогою, про що просимо від щирого серця…

Боріться з нами за життя Юлії, не будьте байдужими, підтримайте дівчину хто чим зможе - фінансовою допомогою, молитвою, поширенням справи!


Документація

Добродійники

3 000 грн
Анонімний добродійник

02 листопада 2020, 14:16:16

2 000 грн
Суворов Олег

02 листопада 2020, 07:50:43

200 грн
Анонімний добродійник

31 жовтня 2020, 11:50:07

650 грн
Анонімний добродійник

30 жовтня 2020, 00:58:52

50 грн
Юрій

27 жовтня 2020, 11:30:12

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше