Допомагаю.укр

Мені потрібно бути сильним для своєї родини! Допоможіть мені боротися за своє життя!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 638 400 грн
Підтримали: 307 осіб
42 258 грн 6.62%
596 142 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Малий Анатолій Леонідович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нодулярна меланома лівого плеча з метастазами в лімфовузли рТ4врН1М0
 • Призначення збору:
  Лікування препаратами Тафінлар (Дабрафеніб) та Мекініст (траметініб)
 • Населений пункт:
  Василівка, Запорізька область
 • Початок:
  07 червня 2021, 15:41:49

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я не думав, що життя може змінитися настільки швидко, що потрібно лише один вирок, щоб реальність, яку я знав і будував роками, стала туманною пам’яттю ... Донедавна я відчував, що у мене є все, а сьогодні я можу в одну мить усе це втратити! 

Мене звуть Анатолій, маю чудову донечку, кохану дружину і меланому, яка може мене вбити! У вересні 2020 року видаливши родимку з лівого передпліччя я дізнався, що в моєму тілі росте смертельний супротивник – рак, нодулярна меланома лівого плеча з метастазами в лімфовузли. Діагноз збив мене з ніг. Яким я не був би сильним, але прийняти такий вирок було важко, як для мене, так і для моєї сім’ї.

Однак я не здався та розпочав свою боротьбу. Хвороба виявилась дуже підступною, почала пускати свої «падзюрі». В листопаді при ультразвуковому обстежені та комп’ютерній томографії результати показали збільшені лімфовузли. Після того було проведено правостороння пахова лімфодисекція (видалення лімфовузлів). За результатами гістологічного дослідження в одному з трьох лімфовузлів виявлено метастаз меланоми.

В січні 2021 року хімієтерапевтом було призначене лікування саме для цього типу меланоми. Два препарати Тафінлар (Дабрафеніб) та Мекініст (Траметиніб), які потрібно приймати в комплексі. Мекініст здатний забезпечити зупинку поширення метастазів, Тафінлар блокує мутантний ген, який відповідає за безконтрольний поділ злоякісних клітин. Препарати треба приймати довгостроково. На жаль в нашій країні немає державної підтримки для хворих з меланомою, яка в нас вважається рідкісною (орфанною ) хворобою, хворі змушені лікуватися та обстежуватися за власний кошт.

Я опинився посеред онкологічного пекла ... Боротьба є дуже важкою, адже крім меланоми, в червні 2020 року я переніс інфаркт, було проведено коронарне стентування, у зв’язку з чим приймаю, ще ліки для підтримки серця.

 У мене є шанс зупинити розвиток хвороби та навіть подолати її, але потрібно продовжувати лікування і ніякому разі не призупиняти. Через тривале та дороговартісне виліковування усі заощадження вже вичерпані, тому я вимушений просити вашої допомоги та підтримки.

Якщо ви просто допоможете мені, я отримаю шанс на своє життя! Найменша пожертва, молитви та добрі слова для мене є дуже цінні й необхідні.

Я вірю, що завдяки вам зможу досягнути бажаної ремісії. І в майбутньому зможу тішитись онуками та родиною.

З вірою в серці Анатолії.


Документація

Добродійники

70 грн
Анонімний добродійник

08 січня 2024, 08:23:34

200 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2023, 10:51:59

100 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2023, 20:09:40

45 грн
Анонімний добродійник

25 січня 2023, 22:22:36

200 грн
Анонімний добродійник

24 січня 2023, 21:47:33

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше