Допомагаю.укр

Данилу дуже терміново потрібна пересадка кісткового мозку та невідкладне лікування!

Сума збору: 6 360 000 грн
Підтримали: 541 осіб
151 873 грн 2.39%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Максаков Данило Дмитрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий лімфобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Трансплантація кісткового мозку та лікування
 • Населений пункт:
  Харків, Харківська область
 • Закінчення:
  11 вересня 2022, 12:36:00

Опис збору

Справу Максакова Данила зупинено!

11 вересня 2022, 13:37:50

Шановні, інформуємо вас, що ми зупиняємо збір коштів для Данилка в нашому фонді. Зараз хлопчик з рідними знаходиться закордоном і йому там надають необхідне лікування.
Кошти, які залишились по справі Данилка будуть збережені саме для нього, на подальше обстеження!

Від щирого серця дякуємо усім благодійникам, які донатили, підтримували словами, молитвами та своїми вчинками нашого підопічного.

Данічці бажаємо найміцнішого здоров’я, нехай Господь Бог оберігає та зцілює його, щоб як найшвидше одужав та радів життю під мирним небом в рідній Україні!

Більше новин

Будь ласка, допоможіть врятувати нашого сина. Данило це другий довгоочікуваний синочок у нашій сім’ї, ми дуже на нього чекали. Народився здоровим малям, зростав, розвивався, тішив нас усіх своєю появою, з’являлися перші зубки, перші щасливі кроки маленьких ніжок. Пішли в дитячий садочок, нові друзі, почали пізнавати світ.

В грудні 2016 року наш син став обезсилений, побліднів, втратив апетит. Звернувшись за допомогою в дитячу поліклініку №16 міста Харків нас госпіталізували в гематологічне відділення. Обстеживши та взявши серію аналізів нам поставили жахливий діагноз: «Гострий лімфобластний лейкоз». Почувши таку приголомшливу новину все наше життя перевернулося. Як будь-яка мама на моєму місці я була в шокованому стані і не могла повірити почутим словам, що нашу сім’ю спіткала така біда.

Взявши себе в руки ми розпочали лікування, прагнучи до повної перемоги, з вірою в серці в повне одужання Данилка. Пройшли цілий курс лікування. Два роки щасливого, спокійного дитинства. Здавалося, що все найгірше та найстрашніше вже позаду. Але непередбачувані обставити сталися в січні 2019 року на плановому обстежені та здачі аналізів, отримали результати дослідження констатували рецидив. Хвороба повернулася. Боротьба за життя нашого сина розпочинається з нуля.

Пройшли повний курс хіміотерапії з 10 блоків. Були ускладнення, у сина піднялася температура та не спадала. Він став скаржитися на біль в животі. Протягом семи днів лікарі не ставили діагноз. Пройшовши тиждень діагностували гнійний апендицит. Данилко був терміново доставлений в першу обласну лікарню міста Харків. Після консиліуму була проведена термінова операція. Три дні малюк не їв і не вставав. Через тиждень, коли зняли шви, на швидкій він потрапив в реанімацію з непрохідністю кишечника.

Після закінчення хіміотерапії згідно протоколу проведено курс профілактичного опромінення мозкового черепа в сумарній дозі 12 Грей із захопленням 3-ьох верхніх сегментів шийного відділу хребта з охопленням ретроорбітальної області основи черепа. Перебував в ремісії на підтримуючій хімії.

Ми жили з вірою і надією, що все буде гаразд. Та у вересні 2020 року стався 2-й ранній ізольований кістково-мозковий рецидив. Нас госпіталізували в Білорусь ДУ «Республіканський науково-практичний центр дитячої онкології, гематології та імунології» так як в Україні нам не можуть більше допомогти.

Нам потрібно негайно зробити трансплантацію кісткового мозку, та продовжити лікування!

Не будьте байдужими! Допоможіть нам у боротьбі за майбутнє Данила, за його життя… Ми віримо, що нашому сину вдасться вибратися з пекла хвороби, і попереду багато довгих, щасливих років… Але щоб це сталося, Данилку потрібно одужати. Тому ми від усього серця просимо про допомогу та порятунок… Відгукніться і підтримайте малюка! У нього є всі шанси аби бути здоровим і жити повноцінно.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

31 серпня 2022, 21:09:26

1 000 грн
Анонімний добродійник

31 серпня 2022, 19:23:07

200 грн
Анонімний добродійник

30 серпня 2022, 08:45:53

900 грн
Анонімний добродійник

29 серпня 2022, 22:02:13

50 грн
Анонімний добродійник

29 серпня 2022, 20:26:41

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше