Допомагаю.укр

Я не хочу, щоб біль диктував мені свої правила! Прошу допоможіть мені у зборі коштів на операцію!

Сума збору: 252 000 грн
Підтримали: 8 осіб
1 550 грн 0.62%
250 450 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Луцишин Соломія Юріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Диспластичний кокс-артроз 4 стадії обох кульшових суглобів, з вираженим больовим синдромом
 • Призначення збору:
  Ендопротизування обох кульшових суглобів
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  29 червня 2024, 10:44:48

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Здавалося б, що вміння ходити для всіх така буденність. Це як стандартні налаштування людини. Ходити не відчуваючи нестерпний біль при кожному кроці. Але є відсоток людей для яких це мрія, і я на жаль вхожу до нього. Отож хочу поділитися з вами своєю історією.

Я Соломія, мені 33 роки. З самого народження мені приходиться боротися за кожен крок. У мене вроджена дисплазія двох кульшових суглобів. При народженні лікарі бачили певні відхилення у моєму розвитку, та встановити діагноз одразу не вдалося. Мої батьки возили мене по різних лікарях. Вони назначали лікування, яке на їхню думку було доцільне. Робили мені масажі, різні вправи та нічого взагалі не допомагало. Точний діагноз «Вроджена дисплазія обох кульшових суглобів» було поставлено тільки в 1,5 року. І тоді ж було розпочате правильне лікування.

Лікування було довготривалим і досить важким, та воно дало свої результати. Протягом усього дитинства та юності я мала звільнення від фізичної культури та певні фізичні обмеження. Але я могла ходити!

Та у 2022 році в один момент у мене почали боліти поперек і суглоби. І розпочався шлях з встановлення діагнозу. При огляді одним з лікарів було виявлено, що суглоби зміщенні, і поставлено цей страшний діагноз диспластичний кокс-артроз 4 стадії обох кульшових суглобів. З кожним днем мені все тяжче ходити, та нестерпний біль супроводжує мене протягом усього дня.

У мене є маленька донечка, яка потребує маминої турботи, уваги. Доня хоче гуляти на дитячому майданчику разом з дітками, та я на жаль не в змозі їй цього дати. Щоб моє життя було повноцінним мені терміново потрібне ендопротезування обох кульшових суглобів. Лікарі дають гарантію, що операція дасть мені 20-30 років повноцінного життя. Та для моєї сім’ї сума занадто велика.

Тому хочу звернутися до небайдужих людей. Допоможіть мені знову відчути свободу руху. Я так мрію ходити на прогулянки зі своєю донею. Я вірю, що знайдуться люди, які готові простягти руку допомоги у такі складні часи.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

11 липня 2024, 19:30:59

Одужуйте

500 грн
Анонімний добродійник

07 липня 2024, 15:11:22

50 грн
Анонімний добродійник

06 липня 2024, 03:52:27

500 грн
Анонімний добродійник

04 липня 2024, 11:00:12

200 грн
Анонімний добродійник

03 липня 2024, 16:44:50

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше