Допомагаю.укр

На шляху до кращого завтра лише одна операція! Катя терміново потребує хірургічного втручання!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 516 000 грн
Підтримали: 1398 осіб
320 333 грн 62.08%
195 667 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Луценко Катерина Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Екстрофія сечового міхура
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання
 • Населений пункт:
  Дніпро, Дніпропетровська область
 • Початок:
  21 липня 2022, 13:48:03

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Сьогодні ми можемо написати з великим полегшенням і радістю: Катерину успішно прооперували!

24 жовтня 2023, 10:38:28

Зараз Катя сповнена надії, що Екстрофія сечового міхура так і залишиться лише діагнозом, про який більше ніколи не згадуватиме. Пам’ять про людей, які виявили свою доброту і дали шанс на нове життя, назавжди залишиться в серці Катерини.

Друзі, мрії збуваються, особливо коли на це дуже чекаєш. Лікар з Сербії повідомив Каті, що готовий провести операцію та озвучив значно меншу ціну за оперування.

7500 євро, саме таку суму ми оплатили за надскладну операцію, яка тривала понад 10 годин. Каті було проведено реконструкцію шийки сечового міхура, збільшення сечового міхура, стома, реконструкція черевної стінки та лабіопластика. Попереду в дівчини не легка але бажана реабілітація.

Разом з Катериною хочемо подякувати вам, за кожну пожертву та поширення збору - завдяки вам мрія стала реальністю - Катя дуже щаслива та сповнена радості, що її почули та допомогли.

Дякуємо Вам за вашу підтримку, ви неймовірні! Нехай усе зроблене вами добро повертається до вас сторицею!

Більше новин

Мене звуть Катерина. Мені 28 років, народилася я з діагнозом Екстрофія сечового міхура, аномалія розвитку сечостатевої системи, двосторонній ЛМР 3-4стадії. Це вроджена патологія, при якій сечовий міхур та структури, що до нього прилягають, вивернуті назовні, а передня черевна стінка не покриває ці органи. Патологія також часто включає аномалії кісток тазу, тазового дна та геніталій. Основний ембріологічний механізм, що призводить до екстрофії сечового міхура, невідомий, хоча вважають, що частково це пов'язано з невдалим зміцненням клоакальної мембрани основною мезодермою.

Від самого народження протягом 4 років моє життя розпочалось з низки нескінченних обстежень, а далі 7 операцій з реконструкції сечостатевої системи, періоди реабілітації в лікарнях  різних міст під наглядом багатьох фахівців і нескінченною турботою двох моїх ангелів охоронців – моїх батьків.

Було неймовірно важке, болісне відновлення для дитячого організму.  У тому, що я не відчувала себе інвалідом заслуга моїх мами та тата, які завжди були поруч. Лікарняні стіни стали звичним середовищем для мене, бо згодом я обрала професію медика.

Але усі мої муки так просто не закінчились. При планових обстеженнях у мене виявили гепатит C, який занесли в результаті чергової операції. Розпочалось важке виліковування нової недуги, яке продовжувалось протягом трьох місяців у вигляді хіміотерапії, та закінчилось рецидивом та каменем в сечовому пузирі від якого все почалось.

В лютому 2018 році я звернулась в клініку ім.Мечнікова де мені провели оперативне втручання не вивчивши всю попередню історію моєї хвороби. Операція зруйнувала все моє життя та всі попередні старання лікарів, які боролись проти моєї недуги. Тепер фізіологічно виглядає так: повне нетримання сечі, постійна боязнь промокнути, неможливість створити нормальні відносини та стати мамою. 

Не опустивши рук і не сприйнявши всю ситуацію такою, як вона є, я дізналась про лікаря із Сербії, який робить реконструктивні операції, завдяки яким повернув десятки пацієнтів до нормального, повноцінного життя. Проконсультувавшись з лікарем він оцінив мій стан та зробив висновок, що порятунок в моїй ситуації є оперативне втручання, яке включає в себе:

 1. Реконструкцію уретри
 2. Реконструкцію шийки сечового міхура
 3. Збільшення сечового міхура тонкою кишкою
 4. Континентальна стома (стома Митрофанова)
 5. Реконструкція черевної стінки
 6. Формування пупка

Нещодавно мій стан знов різко погіршився, дане оперування необхідно зробити якомога швидше. Дана операція – комплексне відновлення екстрофії оцінено у 20500 євро. Я не в змозі зібрати таку суму грошей, тому від щирого серця прошу допомогти! Тільки операція може дати мені краще завтра, без болю і страждань...

Я благаю вас про допомогу, кожна гривня для мене цінна.


Документація

Добродійники

33 грн
Анонімний добродійник

08 червня 2024, 03:34:25

300 грн
Анонімний добродійник

18 травня 2024, 07:21:32

50 грн
Анонімний добродійник

17 травня 2024, 06:34:33

500 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2024, 15:53:33

250 грн
Анонімний добродійник

07 травня 2024, 15:19:03

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше