Допомагаю.укр

Одна операція, яка може повернути Катю до повноцінного життя! Не будьте байдужі допоможіть!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 960 000 грн
Підтримали: 398 осіб
113 078 грн 11.78%
846 922 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Луценко Катерина Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Екстрофія сечового міхура
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання
 • Населений пункт:
  Дніпро, Дніпропетровська область
 • Початок:
  21 липня 2022, 13:48:03

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Подаруймо Катерині шанс жити повноцінним життям!

25 жовтня 2022, 12:22:46


Молода дівчина, яка з народження проходить безліч операцій задля того, щоб жити повноцінним життям та не боятись виходити в громадські місця.

Дівчина народилася з діагнозом Екстрофія сечового міхура, аномалія розвитку сечостатевої системи, двосторонній ЛМР 3-4стадії. Щоб вилікувати недугу їй потрібна лише одна дороговартісна операція, яку необхідно якомога швидше зробити. Каті самостійно не впоратись зі збором коштів, тому дівчина змушена звертатись до усіх небайдужих людей про допомогу. Будемо вдячні за кожну фінансову допомогу, кожну молитву, кожне слово підтримки!

Віримо, що спільними зусиллями подаруємо щасливе майбутнє для Каті!

Більше новин

Мене звуть Катерина. Мені 28 років, народилася я з діагнозом Екстрофія сечового міхура, аномалія розвитку сечостатевої системи, двосторонній ЛМР 3-4стадії. Це вроджена патологія, при якій сечовий міхур та структури, що до нього прилягають, вивернуті назовні, а передня черевна стінка не покриває ці органи. Патологія також часто включає аномалії кісток тазу, тазового дна та геніталій. Основний ембріологічний механізм, що призводить до екстрофії сечового міхура, невідомий, хоча вважають, що частково це пов'язано з невдалим зміцненням клоакальної мембрани основною мезодермою.

Від самого народження протягом 4 років моє життя розпочалось з низки нескінченних обстежень, а далі 7 операцій з реконструкції сечостатевої системи, періоди реабілітації в лікарнях  різних міст під наглядом багатьох фахівців і нескінченною турботою двох моїх ангелів охоронців – моїх батьків.

Було неймовірно важке, болісне відновлення для дитячого організму.  У тому, що я не відчувала себе інвалідом заслуга моїх мами та тата, які завжди були поруч. Лікарняні стіни стали звичним середовищем для мене, бо згодом я обрала професію медика.

Але усі мої муки так просто не закінчились. При планових обстеженнях у мене виявили гепатит C, який занесли в результаті чергової операції. Розпочалось важке виліковування нової недуги, яке продовжувалось протягом трьох місяців у вигляді хіміотерапії, та закінчилось рецидивом та каменем в сечовому пузирі від якого все почалось.

В лютому 2018 році я звернулась в клініку ім.Мечнікова де мені провели оперативне втручання не вивчивши всю попередню історію моєї хвороби. Операція зруйнувала все моє життя та всі попередні старання лікарів, які боролись проти моєї недуги. Тепер фізіологічно виглядає так: повне нетримання сечі, постійна боязнь промокнути, неможливість створити нормальні відносини та стати мамою. 

Не опустивши рук і не сприйнявши всю ситуацію такою, як вона є, я дізналась про лікаря із Сербії, який робить реконструктивні операції, завдяки яким повернув десятки пацієнтів до нормального, повноцінного життя. Проконсультувавшись з лікарем він оцінив мій стан та зробив висновок, що порятунок в моїй ситуації є оперативне втручання, яке включає в себе:

 1. Реконструкцію уретри
 2. Реконструкцію шийки сечового міхура
 3. Збільшення сечового міхура тонкою кишкою
 4. Континентальна стома (стома Митрофанова)
 5. Реконструкція черевної стінки
 6. Формування пупка

Нещодавно мій стан знов різко погіршився, дане оперування необхідно зробити якомога швидше. Дана операція – комплексне відновлення екстрофії оцінено у 20500 євро. Я не в змозі зібрати таку суму грошей, тому від щирого серця прошу допомогти! Тільки операція може дати мені краще завтра, без болю і страждань...

Я благаю вас про допомогу, кожна гривня для мене цінна.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

28 листопада 2022, 21:41:19

God bless

100 грн
Анонімний добродійник

28 листопада 2022, 20:45:30

50 грн
Асланян Тигран

27 листопада 2022, 22:45:08

Держись, ты молодец, все получится

2 000 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2022, 19:21:28

200 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2022, 17:25:37

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше