Допомагаю.укр

Життя молодого тата під загрозою! Допоможемо разом у цій непростій і водночас болючій проблемі!

Сума збору: 144 000 грн
Підтримали: 23 осіб
3 519 грн 2.44%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Люшненко Ігор Олександрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Дрібноклітинний рак легені
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Одеса, Одеська область
 • Закінчення:
  04 квітня 2022, 11:39:00

Опис збору

Дізнались про сумну звістку, серце Люшенка Ігора зупинилось....

05 квітня 2022, 10:38:28

Нажаль, хвороба виявилась сильнішою та забрала коханого чоловіка, найкращого батька діток, хорошого друга.

Благодійна Організація «Допомагаю.укр» висловлює найщиріші слова співчуття рідним з приводу непоправної втрати найріднішої людини. Хай земля стане для нього пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи...

Сьогодні хочу розповісти про свого чоловіка Ігоря. Він народився 20 березня 1983 року в Одеській області, Біляївського району. Ми жили звичайним життям. Він ходив на роботу, ми виховуємо разом двох чудових дітей.

З часом його самопочуття ставало все гірше, він став погано себе почувати. У нього постійно були присутні болі в животі, йому було важко дихати на повні груди, відчувався певний дискомфорт.

Він почав ходити по лікарях, йому призначали різну терапію, безліч ліків, які в результаті не давали результату. І тільки при перевірці всього організму на КТ, йому діагностували дрібноклітинний рак правої легені з метастазами в печінку і лівий наднирник. З квітня 2021 року він знаходиться на обліку в онкодиспансері. Він проходить там курси хімієтерапії. В майбутньому планується операція по видаленню самої пухлини. Ще його чекає довга і нелегка реабілітація.

У нашій родині зараз складний період. Нині лише я можу ходити на роботу та утримувати сім‘ю. Скажу чесно, що зароблених коштів не завжди вистачає на комунальні послуги й продукти. Всі близькі та рідні вже вичерпали свої запаси, ми просили допомогу у всіх кого ми знаємо.

Тепер надія залишається просто на незнайомих людей. Сама операція коштує немалих грошей, що вже казати, про реабілітацію. Ми дуже надіємось на вашу підтримку і допомогу.

Не залиште, будь ласка, наших дітей без їхнього батька. Вони його дуже сильно люблять. Дякуємо всім хто відгукнеться на наше прохання!


Документація

Добродійники

25 грн
Анонімний добродійник

20 січня 2022, 15:00:12

100 грн
Анонімний добродійник

28 грудня 2021, 15:11:48

50 грн
Анонімний добродійник

18 листопада 2021, 20:45:59

5 грн
Анонімний добродійник

16 листопада 2021, 12:33:52

50 грн
БО «Допомагаю.укр»

13 листопада 2021, 12:42:44

Банківський переказ від анонімного добродійника

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше