Допомагаю.укр

Поки коханий чоловік відважно захищає землі України від фашистів, ця сильна духом жінка бореться за своє життя проти раку!

Сума збору: 600 000 грн
Підтримали: 330 осіб
60 020 грн 10.00%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Лясота Тетяна Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са шлунку IV стадії, з метастазами в кістки, заочеревинні лімфовузли
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Бориспіль, Київська область
 • Закінчення:
  02 грудня 2022, 14:43:00

Опис збору

Отримали трагічну звістку... Серце Лясової Тетяни зупинилося...

03 грудня 2022, 11:44:08

Тетяна до останнього відважно боролася за своє життя, та на жаль хвороба виявилась сильнішою. Благодійна Організація «Допомагаю.укр» щиро співчуває рідним та близьким Тетяни з приводу непоправної втрати найдорожчої людини.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Таню назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Мене звуть Тетяна, я мама двох чудових доньок, яких кохаю найбільше у світі, а також дружина люблячого та найкращого чоловіка. На цей час я стикаюся відразу з двома війнами - одна за моє життя, а друга - за Україну і всіх моїх рідних...

Для мене війна і боротьба з раком – дуже схожі драми. У кожній з них ворог безжальний – позбавляє життя невинних людей і руйнує щасливі будні.

Чотири місяці тому моє життя остаточно розлетілося, як скло – на мільйони осколків. Лікарі одностайно встановили мені діагноз – рак шлунка з метастазами у поперековому та грудному відділах хребта, які перебувають в активному стані. За цей період було здійснено два операційних втручання та дорого вартісне медикаментозне лікування з постійним використанням спеціальної донорської крові.

 Я борюся за своє життя всіма силами, щоб залишитися на цьому світі та виростити своїх дітей. І поки медицина дає мені надію продовжити життя, я змушена звернутись до вас про допомогу.

Вартість лікування повністю перевищує наші фінансові можливості. Це нелегко, знає тільки той, хто бореться з раком. Суперник брутальний, але хочеться вирвати у нього ще хоча б кілька років життя. Будь ласка, допоможіть мені з цим...

Дуже дякую за всі ваші добрі думки, молитви та всю вашу допомогу. Дякую за будь-яку фінансову підтримку. Сума збору величезна, тому навіть найменший платіж має велике значення. Заздалегідь вдячна за надану підтримку. 


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2022, 20:32:41

25 грн
Анонімний добродійник

01 грудня 2022, 04:27:20

50 грн
Підлиська Галина

30 листопада 2022, 21:39:47

300 грн
Анонімний добродійник

30 листопада 2022, 19:34:59

Держись! В 2003 был рак слепой кишки, операция, химия… тоже очень хотелось и было для кого жить!

28 грн
Анонімний добродійник

30 листопада 2022, 16:05:08

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше