Допомагаю.укр

Хворий онкологічно Ігор дуже потребує хіміотерапії! Гострий мієломонобластний лейкоз це не вирок!

Сума збору: 645 807 грн
Підтримали: 49 осіб
24 116 грн 3.73%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Лебединець Ігор Олександрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Гострий мієломонобластний лейкоз
 • Призначення збору:
  Курс високодозової хіміотерапії за протоколом FLAG-IDA
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  13 серпня 2020, 09:20:00

Опис збору

Мужньо боровшись з недугою Ігор нажаль помер…

13 серпня 2020, 11:08:49

Друзі, хочемо повідомити Вам сумну звістку, мужньо боровшись з недугою Лебединець Ігор нажаль помер.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевну біль, від втрати рідної людини... Висловлюємо найщиріші співчуття сім’ї з приводу тяжкої втрати – смерті батька. Царство Небесне та земля йому пухом.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Дуже терміново потрібні кошти на хіміотерапію за протоколом FLAG-IDA для Ігоря Олександровича, народженого 1978 року.

В листопаді 2019 року спокійне та просте життя Ігоря повністю перевернулося — Ігорю було поставлено діагноз гострий мієломонобластний лейкоз. Лікування відбувалося в 9-й лікарні міста Києва. На жаль після 4-х курсів хіміотерапії бажаної ремісії досягнути не вдалося.

Розуміючи всю критичність та жах ситуації, чоловіком та його родиною було прийнято рішення витратити всі останні заощадження та поїхати в Стамбул в Турецьку лікарню Medical Park, щоб отримати консультацію закордонних лікарів.

Несподівано для всіх заплановані 3 дні в Турції на обстеження обернулись на невідомий термін. В Україні закрили кордони. Ввели карантин. Ігор з дружиною вимушені були за власні кошти наймати квартиру, на як довго — невідомо.

Раз на тиждень чоловік мусив їздити до клініки, здавати аналізи крові, адже показники крові погіршувались з кожним днем і загальний стан звісно також. Необхідно було кожного тижня проводити терапію, що підтримує (тромбоконцентрат, кров), це все також за власні кошти.

Поки батьки знаходились в Туреччині, а Ігор був на підтримуючих препаратах, дочка зібрала всі документи та подала в МОЗ з приводу фінансування трансплантації.

На разі ситуація склалась так, що трансплантація кісткового мозку запланована на липень, але час очікування на відповідь від МОЗ дав про себе знати та терапія, що підтримує чоловікові вже не допомагає.

Потрібен курс хіміотерапії, яка коштує велику суму грошей, це необхідне щоб Ігор протримався до липня. Не маючи коштів на цю хіміотерапію вони все одно погодились, але на превеликий жаль хвороба прогресує дуже швидко.

Зараз у сім'ї є тільки одна надія, надія на допомогу добрих людей!

Біда дуже швидко прийшла в сім'ю, та дуже швидко хоче забрати життя чоловіка та батька. Давайте не дозволимо їй на це! Давайте допоможемо перемогти хворобу та виграти боротьбу за життя Ігоря!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

12 серпня 2020, 21:51:21

500 грн
Анонімний добродійник

09 серпня 2020, 01:44:00

Найшвидшого одужання!

200 грн
Анонімний добродійник

07 серпня 2020, 18:36:22

100 грн
Анонімний добродійник

02 серпня 2020, 17:23:41

200 грн
Анонімний добродійник

25 липня 2020, 17:08:58

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше