Допомагаю.укр

Хвора на рак шлунка і грудної залози 36-ти річна Оксана потребує термінової допомоги!

Сума збору: 1 109 637 грн
Підтримали: 3868 осіб
744 964 грн 67.14%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Лавінська Оксана Євгеніївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак шлунку та РМЗ (4 стадія)
 • Призначення збору:
  Лікування імунотерапією препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  07 вересня 2020, 09:05:00

Опис збору

Друзі, нам дуже сумно і важко повідомляти такі скорботні новини, але нажаль в боротьбі з двома видам

07 вересня 2020, 18:57:10

Родина Оксанки, прийміть наші щирі співчуття з приводу втрати дорогої людини. Нам було важко прийняти звістку про смерть Оксани, адже вона стала частинкою нашої сім’ї, в якій ми до останнього вірили в те, що разом обов’язково зможемо подолати цю страшну хворобу! Для нас вона завжди була прикладом життєрадісної, сильної, турботливої, чуйної, люблячої людини, підкорювала і доброю вдачею і людяністю.

Ми дуже сумуємо за нею і можемо лише здогадуватися, яким важким ударом стала ця сумна звістка для родини. Пам'ять про Оксанку назавжди залишиться у наших серцях! Нехай Всевишній дасть сили рідним перенести біль втрати. Вічна пам'ять... Царство Небесне та земля їй пухом.

З глибоким і щирим співпереживанням,
Благодійна Організація «Допомагаю.укр»

Більше новин


Життєрадісна Лавінська Оксана у віці 36 років насолоджувалась життям та виховувала малесеньку донечку Алісу і навіть не думала про те, що в один момент її життя може повністю змінитись. Після поставленого лікарями діагнозу - низькодиференційований агресивний рак шлунку G3 4-ої стадії - Оксана почала мріяти лиш про одне - про те, щоб у її дворічної квіточки-донечки завжди була любляча мама поруч.

20 жовтня 2019 року Оксана звернулась до лікаря, але вона ніяк не очікувала на такий шокуючий вирок, як низькодиференційований рак шлунку G3 4-ї стадії з метастазами. Звісно, після такої новини важко зібратись з думками і жити як раніше, але Оксана - сильна жінка, вона зібрала всі свої сили і вирішила боротись  проти раку, і робити усе аби жити.

На цьому жахливі новини щодо здоров'я Оксани Лавінської не закінчились. 12 березня 2020 року лікарі діагностували агресивний низькодиференційований рак грудної залози G3 4-ї стадії з метастазами. В такій складній ситуації не кожен має бажання боротись, багато хто опускає руки, але тільки не ця жінка. Оксана вирішила, що буде боротись і йти до кінця заради своєї дворічної донечки Аліси, яку вона кохає понад усе в своєму житті.

Складність ситуації Оксани полягала у тому, що їй діагностували 2 види раку (рак шлунку та рак молочної залози), обидва на важкій 4-ій стадії. Лікарі були змушені коригувати протокол хіміотерапії і складати його так, аби він підходив до двох  видів раку одночасно.

Звісно, такі складні діагнози, поставлені лікарями, спантеличили 36-ти річну Оксану та її родичів, але вона почала боротись і вже пройшла 7 курсів сильної хіміотерапії,які на цей час уже роблять прогрес - зупинили ріст пухлини і розповсюдження метастазів по шлунку. Нещодавно жінка розпочала нову складну та ще більш діючу хіміотерапію, яка підходить для лікування і раку шлунка, і раку грудної залози. Наступним кроком в лікуванні, який може врятувати життя Оксани є обов'язкове підключення дороговартісної імонутерапії препаратом Кітруда (Keytruda) у поєднанні з підтримуючою хіміотерапією. У зв'язку з цим Оксана звертається з проханням про  допомогу до всіх небайдужих і тих, хто усвідомлює всю складність ситуації, в яку потрапила жінка. Кітруда (Keytruda) - це дуже дорогий препарат і, на превеликий жаль, молода мама не має фінансової можливості, щоб оплатити таке дороговартісне лікування без Вашої допомоги. Будь-яка фінансова підтримка з Вашої сторони є дуже важливою для Оксани.

Ми не можемо врятувати весь світ і допомогти всім потребуючим, але якщо кожен з нас допоможе своєму ближньому, то світ буде ставати кращим і так потрохи, маленькими кроками ми його врятуємо.

Оксана вірить у те, що вона не одна і сподівається на Вашу підтримку. Вона вдячна кожному за теплі слова, молитви за її здоров'я та фінансову допомогу. Оксана любить Життя і вірить у те, що лікування їй обов'язково допоможе і вона, з Божою поміччю і Вашою підтримкою, вилікується від таких складних хвороб як рак шлунка 4-ї стадії та рак молочної залози 4-ї стадії.

Тільки разом ми можемо допомогти 36-ти річній життєрадісній Оксані втілити її мрію в життя - ростити і виховувати свою дворічну доньку Алісу, якій так потрібна любляча мама поряд. Долучитись до допомоги може кожен бажаючий, зараз будь-яка сума є важливою для хворої на рак Оксани.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

18 вересня 2020, 09:32:05

50 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2020, 20:44:40

100 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2020, 18:09:20

Помоги Господь

400 грн
Oleg

06 вересня 2020, 16:53:30

Одужуйте!

30 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2020, 15:47:53

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше