Допомагаю.укр

Терміновий збір! Нейробластома увірвалась в життя Сабіни повторно! Ми благаємо про допомогу!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 13 677 600 грн
Підтримали: 378 осіб
111 189 грн 0.81%
13 566 411 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Лапшина Сабіна Костянтинівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Нейробластома, 4 ст., рецидив
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  03 липня 2023, 20:03:37

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


Сабіні лише 5 років, а їй вже вдруге належить битися зі смертоносним противником. На цей раз пухлина утворилася в її голові. Операція з видалення утворення пройшла успішно, дослідження показали, що це знову нейробластома. 

Захворювання нашої донечки розпочалося в листопаді 2021 року, після перенесеного нежитю, Сабіна почала жалітися на біль в ніжці. Звернувшись до лікарів результати обстеження стали для нас абсолютним шоком в якому ми перебуваємо по сьогоднішній день. У нашої дівчинки в заочеревинному просторі виявили пухлину розміром 9 см. Додаткові обстеження підтвердили страшний діагноз - нейробластома IV ступеня – дуже злоякісна пухлина нервової системи. Жорстока, безжальна і смертоносна нейробластома! Хвороба, яка вражає дітей до 6 років - беззахисних і невинних дітей.

Важко описати наш стан, наш біль, наш страх, нашу розгубленість у перші дні після отримання цієї страшної звістки. Але ми зібралися і почали обробляти та аналізувати багато інформації, спілкуватися з батьками, які зараз борються з раком в Україні та інших країнах. Ми консультувалися з кращими онкологами з різних країн. Здається, за тиждень ми обдзвонили півсвіту! В результаті отриманої інформації ми чітко зрозуміли, що рак – це не смертний вирок. У нас є шанс вилікувати нашу дівчинку Сабіну.

Медицина в Україні не спеціалізується на лікуванні цього виду раку. Ми отримали надію тільки в клініці в Ізраїлі, куди ж відразу і поїхали! Сабіна закордоном пройшла 8 курсів хіміотерапії, після чого продовжила лікування в Іспанії. Тому що саме в клініці Sant Joan de Deu проводять імунотерапію препаратом наксітамаб, який є новітнім в лікуванні нейробластоми високого ризику.

В Барселоні, Сабіні зробили операцію по видаленню пухлину, вона пройшла в сумі 28 сеансів променевої терапії, а також 7 циклів імунотерапії. На перевірці, через 3 місяці після закінчення лікування, у Сабіни стався рецидив, і це був подвійний удар і шок не лише в нас, а і в лікарів, тому що вона геть не виглядала хворою.

Тоді ми зрозуміла наскільки підступна ця хвороба. На цей раз пухлина утворилася в голові. Операція з видалення утворення пройшла успішно, дослідження показали, що це нейробластома.

На цей час Сабіна пройшла ще 14 сеансів променевої терапії, а також 2 цикли імунохімії. Зараз вона проходить третій цикл імунохімії, та залишається ще два. Вартість одного циклу імунохімії складає 73000 євро. Третій цикл лікарня почала в борг, а попереду ще два. Я дуже вдячна, що Сабіну не лишають без лікування, але розумію, що сплатити потрібно якнайшвидше, бо ми не маємо гарантій щодо продовження в борг.

Наша дівчинка досить непогано відповідає на лікування. Звичайно має багато побічних реакцій: її бентежить діарея, блювота, алергія, постійні болі в животі та знову випадає волосся. Але Сабіна сильна та обов’язково переможe цю підступну хворобу. Віримо в неї всіма силами.

Потрібна лише ваша підтримка і допомога, бо самим нам не подужати такі шалені суми. Допоможіть нам врятувати нашу донечку, щастя і сенс нашого життя...


Документація

Добродійники

29 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 07:37:56

300 грн
Анонімний добродійник

15 червня 2024, 20:49:47

250 грн
Вікторія

15 червня 2024, 16:20:24

Пожертва Сабіні

10 грн
Анонімний добродійник

15 червня 2024, 13:48:05

200 грн
Анонімний добродійник

14 червня 2024, 16:34:38

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше