Допомагаю.укр

Термінова операція на серці! Мама трьох дітей бореться за життя!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 600 000 грн
Підтримали: 1619 осіб
471 748 грн 78.62%
128 252 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кушнірук Людмила Олександрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аневризма грудної частини аорти, розірвана
 • Призначення збору:
  Хірургічне лікування: показано, протезування аорти та ПАК
 • Населений пункт:
  Куземин, Сумська область
 • Початок:
  11 лютого 2024, 12:35:11

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Хочемо вам повідомити хороші новини про Людмилу Кушнірук!

10 червня 2024, 09:35:13


Від щирого серця хочемо сказати Вам красно дякую. За те, що ви не відвернулися і не пошкодували своїх сил, щоб допомогти Людмилі у боротьбі за її життя. Саме завдяки вам була проведена перша операція з протезування аорти та видалено тромб. Почувається дівчина вже значно краще. Та це ще не кінець. Людмилі терміново потрібно робити протезування черевного відділу аорти.

Ми уклінно просимо долучитися до збору коштів, бо не вистачає ще зовсім трішки. Та дівчина вірить, що для вас немає нічого неможливого. Кожна ваша гривня наближає її до одужання.

Дітки Людмили з нетерпіння чекають дома здорову, усміхнену, сповна сил маму.


Наш ворог – час і прогресуюча хвороба. Стан Людмили погіршується, а операція – єдиний порятунок від тяжких наслідків, які можуть позбавити її не лише здоров’я, а й… життя. Допоможіть!

Важко просити про допомогу, але коли йдеться про здоров’я та життя людини, яку ти дуже любиш, немає меж, немає правил, які регулюють такі питання. На жаль, іноді любові недостатньо, особливо коли на горизонті з'являється смертельна загроза у вигляді хвороби. 

Людмила моя старша сестра, яка самостійно виховує трьох діток. Боротьба за її життя почалася з листопада 2023 року. Через болі в шлунку потрапила в лікарню, було проведено різні обстеження, серед яких і ЕКГ, яке вказало на те, що щось з серцем не так. Додатково було проведено УЗД та КТ, під час якого виявили розширену аорту, вада серця, а також тромб в зоні розшарування.

Хвороба дуже швидко прогресує, майже за 2 місяці аорта розширилась на 6мм. Потрібно терміново, якнайшвидше провести операцію на серці. Протезування аорти та ПАК. Саме хірургічне втручання відбудеться безплатно, потрібно оплатити тільки за протез, вартість якого перевищує усі наші доходи. Така сума є просто не досяжною для нас.

Людмила з кожним днем все гірше себе почуває. Присутні болі в серці, постійна задишка та важкість при ходьбі. Ця операція повністю змінить життя сестри та її діток, адже від неї залежить, чи буде вона жити.

Кожен день я дивлюся на обличчя своїх племінників та бачу, як їм потрібна мама, яка буде поруч, вислухає, виховає, обійме... Ви наша єдина надія, адже самі ми не в силі зібрати таку велику суму. Будь ласка, допоможіть нам врятувати серце Люди.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 11:57:53

100 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 11:20:52

1 000 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 11:18:05

41 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 11:08:11

50 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2024, 10:49:55

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше