Допомагаю.укр

Останній шанс хворої на рак молочної залози Марини Кушнір на щасливе життя!

Сума збору: 233 862 грн
Підтримали: 1353 осіб
233 862 грн 100.00%
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!

Ваталінська-Кушнір Марина Анатоліївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Інвазійна протокова карцинома правої молочної залози
 • Призначення збору:
  Імунотерапія (Тецентрик) в комплексі з новітнім препаратом хімії Абраксаном (Наб-Паклітаксел)
 • Населений пункт:
  Вінниця, Вінницька область
 • Закінчення:
  28 липня 2020, 20:23:00

Опис збору

Завершення збірки для Марини Кушнір!

29 липня 2020, 22:47:28

Шановні Друзі! Хочемо повідомити Вас про чудові новини!

Наша онкологічно хвора Марина Кушнір отримала неймовірний шанс на життя - вона їде в Іспанію, де будуть її безкоштовно лікувати!

Тому повідомляємо, що закриваємо збірку для Марини, а кошти які лишилися передаємо на лікування хворої на рак шлунка та грудної залози Оксані Лавінської - 58 601,82 грн!

Бажаємо Марині всього найкращого, успіхів в лікуванні, швидкого одужання та передовсім здоров'я!

Дякуємо за кожну гривню, яку Ви подарували Марині!

Більше новин


34-х річна Марина займалась благодійною допомогою у зборі коштів для онкохворих людей, поки не дізналась, що сама потрапила у сіті важковиліковного захворювання - раку.

Вінничанка Марина Кушнір весною  2017 року, після другого викидня, почула від лікарів вирок, який вона ніколи не могла передбачити. Діагнозом став рак - інвазійна протокова карцинома правої молочної залози ER-PR- HER2neu- (тричі негативна) KI67-40% pT1cNO (0/6)MOG3.

Жінка і досі пам'ятає, як дізналась про своє захворювання, спочатку у її грудях з’явилося новоутворення, яке постійно збільшувалось. Лікарі списували це на гормональний фон, призначали різні гормональні препарати, а згодом виявилось, що це - рак молочних залоз. Вона згадує, як слухала лікарів і не могла повірити у те, що така трагедія сталася саме з нею, вона не знала, що робити далі, як з цим жити і чи взагалі у неї є шанс на довге та щасливе життя.

Звісно, після таких шокуючих новин Марині потрібен був час, аби оговтатись та все усвідомити. Але лікарі переконали її у тому, що потрібно починати курс хіміотерапії, у жінки виявили рак на першій стадії, тому лікування мало забезпечити повне одужання і відступ раку найближчим часом. Та, на жаль, хвороба виявилась не такою поступливою, як на це сподівались лікарі.

Роки боротьби із раком призвели лише до прогресування хвороби аж у підключичні лімфовузли, а це в свою чергу ще більше ускладнило ситуацію, так як унеможливило хірургічне втручання, Марина стала неоперабельною. Єдиним шансом на лікування була хіміотерапія. Звісно, жінка скористалась цим способом, адже бажання жити, відчувати турботу, любов та підтримку чоловіка у неї є дуже сильним. Тепер позаду операція, дві променеві терапії та 37 хіміотерапій. На жаль, ці всі процедури і спроби вилізти із глибокої темної ями, під назвою рак, виявились марними. Всі можливі методи протокольної хіміотерапії вже були вичерпані, Марина випробувала всі існуючі стандартні методи лікування в Україні. Прикро, але її організм адаптувався до ліків і вже не хотів боротись з раком молочної залози, особливо в такій агресивній формі, яка мало досліджена і погано піддається лікуванню.

Марині було запропоноване лікування за новітнім протоколом - це імунотерапія (Тецентрик) в комплексі з новітнім препаратом хімії   Абраксан (Наб-Паклітаксел). Даний протокол лікування за кордоном є нормою і вважається золотим стандартом, проте не практикується офіційно в Україні. Оскільки Україна не має ліцензії на препарат хіміотерапії Абраксан(Наб-Паклітаксел), його потрібно придбати за кордоном. Щоб почати таке лікування в нашій державі потрібно отримати офіційний дозвіл МОЗ.

Марина Кушнір остаточно узгодила лікування з ізраїльськими спеціалістами, і лікарня в Україні, під наглядом якої перебуває жінка, погодилась провести цю складну процедуру тут, на місці. Звісно такий спосіб значно полегшує фізичні і матеріальні затрати. Лікарня в Україні взяла на себе обов'язок лікувати жінку і також отримала для неї дозвіл на проведення імунотерапії від МОЗ.

Проте, ви могли зрозуміти, дане лікування неймовірно дороге і Марина не має можливості оплатити його самостійно, саме тому жінка звертається з проханням до усіх вас.

Наразі пройдено два з половиною курси зі всього циклу і це завдяки допомозі зі сторони усіх небайдужих. Марині залишилось пройти ще один повний курс перед контрольним обстеженням КТ, яке має показати динаміку процесу лікування. У разі позитивної динаміки можливо буде необхідність продовжити лікування, але Марина та її чоловік мають надію, що це лікування спрацює і остаточно подолає хворобу.

Спонукаючою до боротьби з раком молочної залози силою для Марини став її чоловік, який весь час турбується про неї та завжди знаходиться поряд. Жінка каже: "Моєю рушійною силою до боротьби є мій чоловік, який мене оберігає та підтримує, він - мої руки, моя сила. І заради нього та його кохання я з усіх сил борюсь". А у майбутнє Марина йде з мрією врешті стати люблячою та турботливою матусею. Вона хоче жити та радіти кожному моменту в своєму житті.

Тільки разом ми зможемо допомогти Марині перемогти рак і насолоджуватись життям!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

26 липня 2020, 10:46:06

200 грн
Анонімний добродійник

24 липня 2020, 23:27:02

100 грн
Анонімний добродійник

24 липня 2020, 23:00:28

100 грн
Анонімний добродійник

24 липня 2020, 22:08:28

500 грн
Анонімний добродійник

24 липня 2020, 18:54:45

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше