Допомагаю.укр

Валерія смілива жінка, але без нашої з вами допомоги їй самій не впоратись!

Сума збору: 342 000 грн
Підтримали: 188 осіб
28 757 грн 8.41%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Куренбіна Валерія Валеріївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Високо-злоякісна карцинома яєчника ІІІ стадії, з мутаціями гена BRCA 1, mts в л/у, канцероматоз порожнину малого таза
 • Призначення збору:
  Імунотерапія
 • Населений пункт:
  Одесса, Одеська область
 • Закінчення:
  11 вересня 2022, 12:51:00

Опис збору

На превеликий жаль боротьба за життя Куренбіної Валерії закінчилась трагічно...

11 вересня 2022, 13:51:13

Шановні, отримали сумну звістку, про те, що Валерія покинула цей світ.. Вона пішла спокійно, з Богом у душі та добром у серці! Її прохання було подякувати всім людям, усім вам, за вашу допомогу, підтримку, за те, що пройшли цей шлях з нею!

У цей скорботний час щиро співчуваємо рідним та близьким Валерії. Важко знайти слова втіхи коли стається непоправне – смерть рідної людини. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне.

Вічна пам’ять...

Сказати, що мій світ зруйнувався, коли я дізналася про свою хворобу, це все одно, що нічого не сказати. У мене діагностували злоякісний рак яєчника ІІІ стадії. Єдиний шанс зупинити існування раку в моєму організмі – це продовжувати, не зупиняючи лікування в Туреччині, яке є дороговартісне і не посильне для того, щоб я самостійно його оплатила.

Мене звуть Валерія, все своє життя я працювала, розвивалася, будувала плани на майбутнє. Завжди підтримувала батьків та допомагала їм. Так, як в мене мама має захворювання Паркісона – підтримка є важливою, а також старша сестра є інвалідом, а тепер ще і до цього всього додалось моє лікування на яке потрібні величезні суми коштів.

В жовтні 2018 року мені поставили діагноз – метастатична карцинома яєчника. Цей вирок зруйнував усе, що я будувала за останні роки. Але не опустивши рук, я розпочала своє лікування.

В Україні я перенесла 3 операції, численні процедури, рентгени, МРТ, а також 12 курсів руйнівної хіміотерапії. Таке було повсякденне життя з однією мрією – бути без раку. Та нажаль хвороба виявилась сильнішою, після пройденого виснажливого лікування, довгоочікувана ремісія не настала, стався рецидив в лімфовузли.

Зібравши всю волю та бажання жити, я прийняла рішення шукати порятунку за кордоном. Відшукавши клініку в Туреччині «Memorial» лікарі погодилась допомогти мені в боротьбі, та дали благополучні прогнози на одужання. Я не могла втратити такий шанс та відразу ж поїхала туди на виліковування.

Пройшовши повне обстеження за кордоном мій діагноз звучав по іншому – високо-злоякісна карцинома яєчника ІІІстадії. Тут же пройшла 4 курси хіміотерапії, які показали позитивну динаміку.

З жовтня 2020 року перейшла на нове виліковування імунотерапією, яке призначене на пів року, але все буде спостерігатися, як буде реагувати організм, і чи буде достатньо такого лікування.

Пройшовши перший курс оздоровлення обстеження показало,що хвороба реагує на препарати та взята під контроль, метастази зникають, а клітини нажаль в лімфовузлах активні. Тому лікування потрібно підтримувати, але для того, щоб продовжувати боротьбу з захворюванням необхідні кошти, які нажаль у нашій родині вже вичерпані.

Так, як битва за моє життя триває не один рік всі заощадження витрачені, а через хворобу я не в силі працювати, бо вся моя міць в бою з ворогом. Мені нічого не залишається, як попросити допомоги у людей із великим серцем. Тільки з вами я можу виграти цю війну. Ціна життя, шанс перемогти рак яєчника дуже висока. Я не в змозі сама це оплатити. Я дуже надіюсь на вашу підтримку та допомогу!

Добро повертається, а надія вмирає останньою. Я сповнена надії!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2022, 20:16:07

10 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2022, 18:32:45

300 грн
Анонімний добродійник

10 вересня 2022, 13:33:54

200 грн
Анонімний добродійник

09 вересня 2022, 20:15:40

20 грн
Анонімний добродійник

06 вересня 2022, 08:09:18

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше