Підтримали: 245 осіб
Іноді так трапляється...
Кулик Сергій Іванович
- Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
- Діагноз:
Діабет 1 типу, діабетична артропатія, вторинний діабетичний гонартроз 4 стадії з варусною деформацією - Призначення збору:
Тотальне ендопротезування лівого колінного суглоба ревізійною конструкцією - Населений пункт:
Прилуки, Чернігівська область - Закінчення:
22 липня 2024, 12:37:00
Опис збору
Хочемо повідомити вам чудову новину, ми змогли оплатити ендопротезування для Кулик Сергія!
16 липня 2024, 09:56:47
Висловлюємо красно дякую, дорогі друзі, ви неймовірні. Завдяки вашій допомозі ми змогли частково оплатити ендопротезування для Сергія. Без вашої підтримки нам би цього не вдалось. Тепер хлопець чекає на операцію, а після зможе зажити повноцінним життям! Та його чекає шлях відновлення. Давайте будемо молитися разом за хлопця, щоб його реабілітація пройшла швидко і безболісно.
Бажаємо Сергію міцного здоров’я, наснаги, сили та терпіння і віри у світле майбутнє!Хай у його життя наповнюється кольоровими фарбами.
А ми будемо молитися за його одужання!!!
Важко йти по життю з усмішкою на обличчі, водночас борючись за своє здоров’я. Мені боляче знати, що мені лише 28 років, і я проходжу на вулиці людей, які на старості років здоровіші за мене.
Мене звати Сергій, через проблеми зі здоров’ям я безробітній. У 2019 році моє впорядковане життя раптом розсипалося на крихітні шматочки разом із моїми колінними суглобами. У 25 років мені було діагностовано невтішний діагноз - Вторинний діабетичний гонартроз 4 стадії з варусною деформацією. Колінні суглоби зруйновані, потрібно тотальне ендопротезування. Спершу проблеми розпочались із правою ногою, а через 2 роки хвороба почала прогресувати й на іншій нозі.
Весь цей час намагався зібрати кошти своїми силами(працювавши на роботі). Згодом мені ставало все важче працювати, змушений був покинути роботу і взяти до рук милиці. Подав пост про допомогу. Збір тривав більше як рік. Та все ж таки за допомогою небайдужих людей в листопаді 2022 році вдалося зробити операцію по заміні правого колінного суглоба в Київському інституті ортопедії та травматології.
Зараз я знову щодня намагаюсь зібрати кошти, адже залишилась ще одна операція по замінні другого колінного суглоба. Захворювання прогресує дуже швидко, тягне за собою біль у спині й загострює супутні захворювання.
Я перебуваю в дуже складній ситуації, тому прошу вашої допомоги. Я не зможу зібрати кошти на так необхідне мені лікування та реабілітацію, і це мій єдиний шанс боротися за краще завтра!
Тому сьогодні я прошу вас про підтримку. Ви мій шанс позбутися моїх страждань, зітхнути з полегшенням після стількох років болю… Кожен день – це боротьба, і кожна гривня дає шанс на перемогу.
Будь ласка, допоможи мені!
Документація
Добродійники
Анонімний добродійник
21 липня 2024, 17:40:48
Анонімний добродійник
19 липня 2024, 04:32:12
Анонімний добродійник
18 липня 2024, 16:38:04
Анонімний добродійник
17 липня 2024, 12:18:05
Литвинчук Ольга
15 липня 2024, 18:44:09