Допомагаю.укр

Через не легку боротьбу з хворобою Наталії терміново потрібний ендопротез, аби врятувати руку!

Сума збору: 459 377 грн
Підтримали: 20 осіб
3 175 грн 0.69%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Кудрявцева Наталія Борисівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Карциномою слинної залози ІІІ кл. гр. з метастазом в дистальний епіметафіз лівої плечової кістки, карциномою верхньої долі правої легені ІІ кл. гр.
 • Призначення збору:
  Ендопротез
 • Населений пункт:
  Чернівці, Чернівецька область
 • Закінчення:
  20 березня 2021, 18:50:00

Опис збору

Друзі, маємо чудові новини. Справу для Кудрявцевої Наталії закрито!

24 березня 2021, 00:07:26

Збір коштів для Наталі завершено. Жінка власними силами, а також підтримкою небайдужих сердець зібрала необхідну суму для ендопротезування!

Наталія повідомила, щоб усі кошти, які ми зібрали разом із вами, були переказані для наших підопічних, які цього найбільш потребують. Ми вдячні за такий благодійний жест зі сторони жінки.

Дякуємо кожному з вас за добре серце і чуйність, за увагу і розуміння проблеми.

Нехай добро, радість, благополуччя обсипають вас пригорщами щастя. Нехай справджуються завжди ваші заповітні мрії, а в серцях завжди живе та ж золота струнка зичливості, турботи, людяності. Хай береже вас Матір Божа, а Господь пошле ще багато літ життя.

Спасибі ще раз всім велике за моральну і матеріальну підтримку.


У чудовій, дружній родині з Чернівців неодноразово стукає у двері біда. Найдорожча мама двох доньок, найдобріша бабуся 3-ьох онуків, та найкраща теща для своїх зятів бореться із страшним діагнозом: «Карциномою слинної залози ІІІ кл. гр. з метастазом в дистальний епіметафіз лівої плечової кістки, карциномою верхньої долі правої легені ІІ кл. гр.».

На прикінці жовтя 2018 року Наталія помітила, що у неї на піднебінні з’явилося новоутворення, яке заставило її хвилюватися, та хвилювання виявилось не даремним, адже після обстеження та біопсії у неї діагностували рак. Такі моторошні результати приголомшили її та усіх рідних і близьких.

Але маючи таких чудових доньок, які підтримують свою єдину і не замінну маму всіляко, як тільки можуть, як морально,так і фізично та матеріально, у грудні того ж року Наталія була прооперована і після чого пройшла курси променевої терапії, та також хіміотерапії.

Через рік на плановому обстежені КТ виявили пухлину в верхній правій частині лівої легені, що знов заставило серце міцно зжатися від хвилювань того, що знов біда повернулася. Не зволікаючи часу в жовтні 2019 року зробили ще одну операцію по видаленню пухлини.

Отримавши результати гістології виявилось, що це знову карцинома, лише вже іншого походження. Після пройденого лікування Наталія стала краще себе почувати, тішилась життям та улюбленим онукам, які так люблять свою бабусю.

Але доля все ж таки вирішила перевірити її сили на міцність. У лютому 2020 року почав турбувати болем лівий лікоть, звернувшись до лікаря на обстежені виявили пухлину, після чого призначили лікування, яке нажаль не дало ніяких результатів, біль не переставав. Через три з половиною місяці на повторному рентгенівському знімку виявили, що пухлина збільшується. Не опустивши рук Наталія поїхала до Києва на більш детальне та розширене обстеження.

Провівши 2 тижні в лікарні лікарі провели відкриту біопсію та видалили пухлину. Після отримання результатів гістології найгірші здогадки про хворобу підтвердились, що у Наталії метастаз аденокарциноми, після чого було призначено курс променевої терапії який вона вже на теперішній час проходить та ендопротезування, на що коштів уже у сім’ї просто не вистачає, адже за 2 роки всі заощадження, які мала родина усі витраченні.

Наталія вже майже 2 роки інвалід ІІ групи і отримує мінімальну пенсію, за яку важко вижити, вже не кажучи про лікування, яке є дороговартісне. Вся родина просить Вас наші добродійники допомогти назбирати кошти на ендопротез який коштує великих і вже не підйомних коштів для чудової жінки, яка так хоче жити та тішитись своїми доньками та онуками.

Давайте разом творити добро та допомагати один одному хто як може, кожна гривня подарована збільшить шанси швидше придбати цей дорогий протез який буде виготовляти Німеччина індивідуально для Наталії, але без повної передоплати його ніхто не буде виробляти.

Тому просимо Вас разом із родинною підтримати та хто чим зможе допомогти! Ми віримо, що добро завжди повертається, та знаємо, що допоможемо разом із Вами це зробити!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

14 березня 2021, 13:43:03

100 грн
Сергій

02 березня 2021, 19:33:24

50 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2021, 01:16:47

20 грн
Сергей

13 лютого 2021, 18:00:14

500 грн
Анонімний добродійник

19 грудня 2020, 12:06:45

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше