Допомагаю.укр

Через не легку боротьбу з хворобою Наталії терміново потрібний ендопротез, аби врятувати руку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 459 377 грн
Підтримали: 15 осіб
2 305 грн 0.50%
457 072 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Кудрявцева Наталія Борисівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Карциномою слинної залози ІІІ кл. гр. з метастазом в дистальний епіметафіз лівої плечової кістки, карциномою верхньої долі правої легені ІІ кл. гр.
 • Призначення збору:
  Ендопротез
 • Населений пункт:
  Чернівці, Чернівецька область
 • Початок:
  08 серпня 2020, 11:10:14

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору


У чудовій, дружній родині з Чернівців неодноразово стукає у двері біда. Найдорожча мама двох доньок, найдобріша бабуся 3-ьох онуків, та найкраща теща для своїх зятів бореться із страшним діагнозом: «Карциномою слинної залози ІІІ кл. гр. з метастазом в дистальний епіметафіз лівої плечової кістки, карциномою верхньої долі правої легені ІІ кл. гр.».

На прикінці жовтя 2018 року Наталія помітила, що у неї на піднебінні з’явилося новоутворення, яке заставило її хвилюватися, та хвилювання виявилось не даремним, адже після обстеження та біопсії у неї діагностували рак. Такі моторошні результати приголомшили її та усіх рідних і близьких.

Але маючи таких чудових доньок, які підтримують свою єдину і не замінну маму всіляко, як тільки можуть, як морально,так і фізично та матеріально, у грудні того ж року Наталія була прооперована і після чого пройшла курси променевої терапії, та також хіміотерапії.

Через рік на плановому обстежені КТ виявили пухлину в верхній правій частині лівої легені, що знов заставило серце міцно зжатися від хвилювань того, що знов біда повернулася. Не зволікаючи часу в жовтні 2019 року зробили ще одну операцію по видаленню пухлини.

Отримавши результати гістології виявилось, що це знову карцинома, лише вже іншого походження. Після пройденого лікування Наталія стала краще себе почувати, тішилась життям та улюбленим онукам, які так люблять свою бабусю.

Але доля все ж таки вирішила перевірити її сили на міцність. У лютому 2020 року почав турбувати болем лівий лікоть, звернувшись до лікаря на обстежені виявили пухлину, після чого призначили лікування, яке нажаль не дало ніяких результатів, біль не переставав. Через три з половиною місяці на повторному рентгенівському знімку виявили, що пухлина збільшується. Не опустивши рук Наталія поїхала до Києва на більш детальне та розширене обстеження.

Провівши 2 тижні в лікарні лікарі провели відкриту біопсію та видалили пухлину. Після отримання результатів гістології найгірші здогадки про хворобу підтвердились, що у Наталії метастаз аденокарциноми, після чого було призначено курс променевої терапії який вона вже на теперішній час проходить та ендопротезування, на що коштів уже у сім’ї просто не вистачає, адже за 2 роки всі заощадження, які мала родина усі витраченні.

Наталія вже майже 2 роки інвалід ІІ групи і отримує мінімальну пенсію, за яку важко вижити, вже не кажучи про лікування, яке є дороговартісне. Вся родина просить Вас наші добродійники допомогти назбирати кошти на ендопротез який коштує великих і вже не підйомних коштів для чудової жінки, яка так хоче жити та тішитись своїми доньками та онуками.

Давайте разом творити добро та допомагати один одному хто як може, кожна гривня подарована збільшить шанси швидше придбати цей дорогий протез який буде виготовляти Німеччина індивідуально для Наталії, але без повної передоплати його ніхто не буде виробляти.

Тому просимо Вас разом із родинною підтримати та хто чим зможе допомогти! Ми віримо, що добро завжди повертається, та знаємо, що допоможемо разом із Вами це зробити!


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

02 грудня 2020, 21:05:49

200 грн
Анонімний добродійник

25 жовтня 2020, 05:24:35

Бог піклується про Вас

300 грн
Анонімний добродійник

11 жовтня 2020, 16:13:04

200 грн
Анонімний добродійник

09 жовтня 2020, 15:31:59

50 грн
Сергій

24 вересня 2020, 01:02:20

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше