Допомагаю.укр

Є надія подолати рак і продовжувати жити! Будь ласка, допоможіть мені!

Сума збору: 60 000 грн
Підтримали: 250 осіб
36 697 грн 61.16%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Кравченко Сергій Вікторович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са лівого парафарингеального простору
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Кам'янське, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  07 вересня 2022, 17:06:00

Опис збору

Шановні, на превеликий жаль нам не вдалося врятувати життя Сергія, хвороба виявилась сильнішою...

11 вересня 2022, 12:45:21

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійного. Хай земля стане для нього пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Мужньо і наполегливо Сергій боровся за своє життя до останньої хвилини, та нажаль рак переміг. У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати.

Нехай добрий, світлий спомин про Сергія назавжди залишиться у серцях усіх, хто його знав, любив та шанував. Вічна йому пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...

Більше новин


Я дякую Богу за дар життя, красу цього світу, зустрічі та стосунки з іншими людьми. Я знаю, що Бог має чудовий план на моє життя. Це переконання не зруйнував діагноз, який я почув пів року назад: Са лівого парафарингеального простору.

Мене звати Сергій, мені 44 роки, я і подумати не міг, що незначне збільшення лімфовузла на шиї може становити таку загрозу. Але коли додалися до цього сильні головні болі та запалення інших лімфовузлів, звернувся до лікарів, ті запідозрили важку хворобу і почалися детальні обстеження, які й виявили, що це онкологія, яка вже й до того ж дала метастази.

Тож лікарі повідомили, що онкологія прогресувала до останньої, 4 стадії, і призначили термінове лікування - курс хіміотерапії та опромінення. Їхня вартість перевищує 60 тисяч гривень. А всі свої заощадження моя родина витратила вже на етапі встановлення діагнозу.

Наразі моє самопочуття різко погіршилось, метастази запалились так, що відібрало мову. Лікарі наполегливо рекомендують робити по дві хімії на місяць, але на жаль через брак коштів це неможливо.

Мій рак не здається! І хоча я роблю все, щоб перемогти його, я все ще перебуваю в програшному становищі ... Ліки дають мені надію на життя. Ефективні та дуже дорогі препарати, які не закуповує держава. Я знаю, що не можу купити собі надії. Тож, будь ласка, допоможіть мені!

Кожна допомога важлива, кожна гривня допоможе мені боротися з раком і мати більше сил, щоб вижити. Будь ласка, допоможіть мені.


Документація

Добродійники

25 грн
Анонімний добродійник

05 вересня 2022, 21:50:03

50 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2022, 21:33:20

10 грн
Анонімний добродійник

01 вересня 2022, 16:35:40

5 грн
Анонімний добродійник

31 серпня 2022, 18:49:44

30 грн
Анонімний добродійник

31 серпня 2022, 11:59:45

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше