Допомагаю.укр

Є надія подолати рак і продовжувати жити! Будь ласка, допоможіть мені!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 60 000 грн
Підтримали: 82 осіб
11 320 грн 18.87%
48 680 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кравченко Сергій Вікторович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са лівого парафарингеального простору
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Кам'янське, Дніпропетровська область
 • Початок:
  29 жовтня 2021, 21:38:18

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наша перша спільна з Вами оплата для важкохворого Сергія!

20 листопада 2021, 11:04:44

Дорогі друзі, хочемо повідомити Вас про те, що завдяки Вам нам вдалося оплатити медикаменти для Кравченко Сергія, який бореться зі страшним діагнозом - Са лівого парафарингеального простору.

Ми дуже Вам дякуємо за підтримку нашого підопічного, адже дякуючи Вашим добрим серцям ми можемо врятувати життя чоловікова, який так хоче жити та бачити, як зростає його донька.

Віримо, що разом нам вдасться перемогти цей бій та подарувати шанс на життя Сергію.


Я дякую Богу за дар життя, красу цього світу, зустрічі та стосунки з іншими людьми. Я знаю, що Бог має чудовий план на моє життя. Це переконання не зруйнував діагноз, який я почув пів року назад: Са лівого парафарингеального простору.

Мене звати Сергій, мені 44 роки, я і подумати не міг, що незначне збільшення лімфовузла на шиї може становити таку загрозу. Але коли додалися до цього сильні головні болі та запалення інших лімфовузлів, звернувся до лікарів, ті запідозрили важку хворобу і почалися детальні обстеження, які й виявили, що це онкологія, яка вже й до того ж дала метастази.

Тож лікарі повідомили, що онкологія прогресувала до останньої, 4 стадії, і призначили термінове лікування - курс хіміотерапії та опромінення. Їхня вартість перевищує 60 тисяч гривень. А всі свої заощадження моя родина витратила вже на етапі встановлення діагнозу.

Наразі моє самопочуття різко погіршилось, метастази запалились так, що відібрало мову. Лікарі наполегливо рекомендують робити по дві хімії на місяць, але на жаль через брак коштів це неможливо.

Мій рак не здається! І хоча я роблю все, щоб перемогти його, я все ще перебуваю в програшному становищі ... Ліки дають мені надію на життя. Ефективні та дуже дорогі препарати, які не закуповує держава. Я знаю, що не можу купити собі надії. Тож, будь ласка, допоможіть мені!

Кожна допомога важлива, кожна гривня допоможе мені боротися з раком і мати більше сил, щоб вижити. Будь ласка, допоможіть мені.


Документація

Добродійники

25 грн
Анонімний добродійник

17 січня 2022, 13:50:29

50 грн
Анонімний добродійник

04 грудня 2021, 21:20:40

200 грн
Анонімний добродійник

30 листопада 2021, 15:33:46

100 грн
Анонімний добродійник

22 листопада 2021, 11:31:23

5 грн
Анонімний добродійник

21 листопада 2021, 22:22:22

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше