Допомагаю.укр

Волі до боротьби замало… Щоб жити Геннадій потребує вашої допомоги!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 108 000 грн
Підтримали: 559 осіб
99 088 грн 91.75%
8 912 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кравченко Геннадій Сергійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Лімфома крупноклітинна (дифузна) - ретикулосаркомаб, ураження клубової кишки, інвазія правого сечоводу та легень
 • Призначення збору:
  Придбання препарату Plerixafor для трансплантації кісткового мозку
 • Населений пункт:
  Сміла, Черкаська область
 • Початок:
  28 жовтня 2021, 15:39:19

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Оплати життєво необхідних ліків для Кравченко Генадія!

22 вересня 2023, 09:55:56

Шановні друзі, ми ділимось з вами успішно оплаченим рахунком за препарат Mozifor, для нашого підопічного Генадія. Чоловік веде важку боротьбу з Крупноклітинною Лімфомою (дифузна) - ретикулосаркомаб, ураження клубової кишки, інвазія правого сечоводу та легень.

У травні цього року, після контрольного КТ чоловік почув слова, які збили його з ніг. Рак повернувся - посилився, дав вогнища в легені. Розпочалася ще сильніша боротьба за здоров’я та життя!

Завдяки вам наші чудові благодійники у Генадія є шанс на виліковування. Саме завдяки зібраних коштів, які ви надали на його підтримку ми можемо та оплачуємо для чоловіка необхідні ліки та діагностику.

Дякуємо всім серцем за ваші добрі вчинки та підтримку! Нехай зроблене добре повертається вам сторицею!

Більше новин


Моє ім‘я Кравченко Геннадій, я народився 17 квітня 1986 року. У мене є донька Анна, 2010 року народження, зараз навчається в 5 класі, відвідує гуртки. В один день моє життя поділилось на дві частини.

Я потрапив в лікарню з підозрою на апендикулярний інфільтрат в Смілянську районну лікарню на початку 2020 року. За підсумками лікування у мене виявили гостру кишкову непрохідність і сказали, що потрібне термінове хірургічне втручання. Вже весною мене виписують зі значною втратою ваги та невеликою пухлиною в правій нижній частині живота, лікар назвав це - анастомоз. Мій стан тільки погіршувався, і треба було діяти швидко. Я звернувся в Черкаський обласний онкологічний диспансер. Мене прийняли в діагностичне відділення, але пізніше перевели в хірургічне. Я переніс одну операцію. В червні, того ж року, вже з поставленим діагнозом - Лімфома крупноклітинна (дифузна) - ретикулосаркома, мене переводять в гематологічне відділення для проведення інтенсивної хіміотерапії.

Ці страшні муки в лікарні, які мені довелось пережити, не дають мені іншого виходу, і вселяють надію, що я на правильному шляху, і що все не дарма. Мені є заради кого боротись. Після курсу лікування було проведене КТ. Пізніше дають направлення на трансплантацію кісткового мозку, але відбір клітин для проведення операції був невдалий, і мені порадили придбати препарат Plerixafor для посилення мобілізації гемопоетичних стволових клітин периферичної крові, тоді клітини можна буде відібрати і здійснити трансплантацію.

Вся надія тепер тільки на людей, які прочитуючи мою історію захочуть допомогти у зборі коштів для лікування. Я хочу зазначити, що маю чудову родину, яка не давала весь цей час мені впасти духом і опустити руки. Моя сестра, мама і моя донечка. Ми часто їздимо до них у гості. Любимо влаштовувати пікніки, вело мандрівки.

До початку хвороби у мене було чудове і різноманітне життя. Коли я захворів, все ніби промайнуло переді мною, наче один день. Надзвичайно важко було, коли поставили спочатку неправильний діагноз (апендикулярний інфільтрат), але завдяки підтримці близьких людей, вдалося вибратись з тієї ситуації.

Морально дуже мене підтримувала одна особлива людина, на ім‘я Світлана. Вона давала зрозуміти, що все ще попереду і це не кінець. Дякуючи моїм близьким і керівництву організації, де я працюю, нам вдалося фінансово подолати цей шлях. І здавалось, що все вже позаду, але цей шлях тільки почався.

Зараз потрібно зібрати всі сили для трансплантації та віднайти максимум можливостей для її здійснення. Я дуже прошу вас допомогти мені у цьому. На жаль, сьогодні всі наші ресурси вже вичерпані, тому й приходиться шукати допомоги у небайдужих людей.

Вірю в силу думки, і що все-таки мені вдасться подолати цей шлях. Я дякую кожному, хто приєднається і прикладе свою маленьку долю доброти до гарної справи. Всім дуже вдячний!


Документація

Добродійники

350 грн
Анонімний добродійник

23 вересня 2023, 15:34:53

200 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2023, 21:13:05

100 грн
Анонімний добродійник

25 серпня 2023, 16:56:56

100 грн
Анонімний добродійник

11 серпня 2023, 02:54:09

По молитвах євангелиста Олександра Попчука Бог зцілив вже багатьох. N телефону Олександа 0677600415

200 грн
Анонімний добродійник

10 серпня 2023, 01:23:30

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше