Допомагаю.укр

Драматична боротьба за життя! У Наталії є всі шанси на одужання, не дозвольмо хворобі перемогти!

Сума збору: 540 000 грн
Підтримали: 911 осіб
160 209 грн 29.67%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Красільнікова Наталія Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак яєчників T3cN0M1, 4стадія з метастазами в печінку і BRCA1 мутацією
 • Призначення збору:
  Таргентна терапія і операція на печінку
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Закінчення:
  11 серпня 2022, 10:36:00

Опис збору

Друзі, збір коштів для Красільнікової Наталії закрито!

11 серпня 2022, 11:37:33

Шановні, разом з Наталією щиро дякуємо усім хто їй допомагав у зборі коштів на дороговартісне лікування, усім хто підтримував та підтримує величезне спасибі! Ваші внески були витрачені на життєвонеобхідні ліки для жінки. Зараз наша підопічна виїхала за кордон де продовжує своє виліковування по страховці.

Від усього серця наша організація бажає для пані Наталії найшвидшого одужання та повної перемоги над хворобою!

Більше новин

Наташі 46 р. і вже дуже добре знайома з ворогом - рак, адже будучи 12-ти річною дівчинкою ця хвороба відібрала у неї найріднішу людину – маму, що змусило її дуже сильно страждати.

Але час не стоїть на місці, Наталія створила свою гарну сім’ю, народила діток, виховувала з найбільшою любов’ю. Наташа жила мирним, спокійним, повсякденним життям, та насолоджувалась найменшими дрібницями. Завжди була життєрадісна та весела, допомагала усім та вміла підбадьорити… Для неї нічого не було неможливим, і вона могла перетворити кожен, навіть найважчий день, у такий, який вона добре пам’ятає. Вона завжди була з рідними, завжди допомагала добрим словом та посмішкою...

Та нажаль мирне, спокійне життя зупинилось в квітні 2020 року, звісткою про страшне захворювання: Рак яєчників T3cN0M1, 4 стадія з метастазами в печінку і BRCA1 мутацією. Діагноз став величезним ударом для всієї родини...

Наталія з самого початку опустила руки, роздала всі свої речі нужденним та поїхала в Бровари до дітей, щоб побути поруч з ними поки є час. Але дякуючи рідним, які не дали здатися, котрі підтримували її, кожного дня все більше і більше, шукали вихід аби врятувати найріднішу людину.

Наташа розпочала свою боротьбу за життя. Лікарі назначили три блоки хіміотерапії два з яких були з Авастином. Пройшовши МРТ обстеження результати показали, що пухлина зменшилась майже в два рази, що свідчило про те, що лікування правильне і його потрібно продовжувати надалі.  

В жовтні пройшла об'ємну операцію, яка тривала близько 8 годин потрібно пройти відновлення та продовжувати лікування, та ще одну операцію на печінку і виліковування таргетними препаратами Авастин і Лінпарза. Після курсу хімії з додаванням платини потрібно продовжувати лікування ПАРП-інгібітором Лінпарзой, яка впливає на генетичну мутацію BRCA, яка виявлена у Наташі.

Наталія має поруч свою люблячу сім’ю, яка підтримує всілякими силами та способами. Рідні готові віддати усе аби тільки врятувати життя найріднішої і подарувати найголовніше – здоров’я.

Лікування є дуже важливим та дороговартісним, але це останній шанс в боротьбі за життя. Та нажаль грошове питання при лікуванні раку в нашій країні велика проблема. Ти залишаєшся один на один зі своїми проблемами і занурюєшся в стан безвиході. Просити нелегко, але просити допомоги для порятунку життя не соромно, а просто необхідно.

Ваша підтримка для Наталії є дуже важлива, кожна посильна допомога дає можливість далі боротися за життя не опускаючи рук. Максимальне поширення та добрі слова на підтримку є дуже необхідні.

Дякуємо всім і кожного окремо, хто не залишився байдужим і простягнув руку допомоги в цей важкий для Наташі час. Ми всі дуже потрібні їй.


Документація

Добродійники

85 грн
Анонімний добродійник

18 липня 2022, 19:11:52

50 грн
Анонімний добродійник

13 липня 2022, 17:44:13

50 грн
Анонімний добродійник

11 липня 2022, 12:26:33

1 000 грн
Анонімний добродійник

03 липня 2022, 09:34:27

200 грн
Анонімний добродійник

02 липня 2022, 08:04:48

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше