Допомагаю.укр

Драматична боротьба за життя Наталії! Жорстока хвороба забирає у неї силу і надію...

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 540 000 грн
Підтримали: 109 осіб
26 060 грн 4.83%
513 940 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Красільнікова Наталія Володимирівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак яєчників T3cN0M1, 4стадія з метастазами в печінку і BRCA1 мутацією
 • Призначення збору:
  Таргентна терапія і операція на печінку
 • Населений пункт:
  Бровари, Київська область
 • Початок:
  27 січня 2021, 19:51:12

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наташі 46 р. і вже дуже добре знайома з ворогом - рак, адже будучи 12-ти річною дівчинкою ця хвороба відібрала у неї найріднішу людину – маму, що змусило її дуже сильно страждати.

Але час не стоїть на місці, Наталія створила свою гарну сім’ю, народила діток, виховувала з найбільшою любов’ю. Наташа жила мирним, спокійним, повсякденним життям, та насолоджувалась найменшими дрібницями. Завжди була життєрадісна та весела, допомагала усім та вміла підбадьорити… Для неї нічого не було неможливим, і вона могла перетворити кожен, навіть найважчий день, у такий, який вона добре пам’ятає. Вона завжди була з рідними, завжди допомагала добрим словом та посмішкою...

Та нажаль мирне, спокійне життя зупинилось в квітні 2020 року, звісткою про страшне захворювання: Рак яєчників T3cN0M1, 4 стадія з метастазами в печінку і BRCA1 мутацією. Діагноз став величезним ударом для всієї родини...

Наталія з самого початку опустила руки, роздала всі свої речі нужденним та поїхала в Бровари до дітей, щоб побути поруч з ними поки є час. Але дякуючи рідним, які не дали здатися, котрі підтримували її, кожного дня все більше і більше, шукали вихід аби врятувати найріднішу людину.

Наташа розпочала свою боротьбу за життя. Лікарі назначили три блоки хіміотерапії два з яких були з Авастином. Пройшовши МРТ обстеження результати показали, що пухлина зменшилась майже в два рази, що свідчило про те, що лікування правильне і його потрібно продовжувати надалі.  

В жовтні пройшла об'ємну операцію, яка тривала близько 8 годин потрібно пройти відновлення та продовжувати лікування, та ще одну операцію на печінку і виліковування таргетними препаратами Авастин і Лінпарза. Після курсу хімії з додаванням платини потрібно продовжувати лікування ПАРП-інгібітором Лінпарзой, яка впливає на генетичну мутацію BRCA, яка виявлена у Наташі.

Наталія має поруч свою люблячу сім’ю, яка підтримує всілякими силами та способами. Рідні готові віддати усе аби тільки врятувати життя найріднішої і подарувати найголовніше – здоров’я.

Лікування є дуже важливим та дороговартісним, але це останній шанс в боротьбі за життя. Та нажаль грошове питання при лікуванні раку в нашій країні велика проблема. Ти залишаєшся один на один зі своїми проблемами і занурюєшся в стан безвиході. Просити нелегко, але просити допомоги для порятунку життя не соромно, а просто необхідно.

Ваша підтримка для Наталії є дуже важлива, кожна посильна допомога дає можливість далі боротися за життя не опускаючи рук. Максимальне поширення та добрі слова на підтримку є дуже необхідні.

Дякуємо всім і кожного окремо, хто не залишився байдужим і простягнув руку допомоги в цей важкий для Наташі час. Ми всі дуже потрібні їй.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2021, 21:09:27

Одужуйте, Наталіє! Нехай Бог допомагає!

200 грн
Анонімний добродійник

17 лютого 2021, 16:27:53

2 000 грн
Анонімний добродійник

16 лютого 2021, 15:27:01

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

15 лютого 2021, 21:24:41

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2021, 14:28:20

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше