Допомагаю.укр

Термінові операції, які врятують Орисю від смерті! Ми боремось за життя та благаємо про допомогу!

Сума збору: 6 480 000 грн
Підтримали: 514 осіб
93 296 грн 1.44%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Крайняк Орися Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Синдром Ларсена - деформація шийного відділу хребта, компресія спинного мозку
 • Призначення збору:
  На операції в клініці Sant Joan de Déu (Іспанія)
 • Населений пункт:
  Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
 • Закінчення:
  04 червня 2021, 09:43:00

Опис збору

Фахівці клініки в Барселоні врятували життя Орисі!

05 грудня 2021, 12:25:23


Друзі, ділимось з вами новинами про стан здоров’я Крайняк Орисі. Дівчинка перенесла 3 операції на хребті, які врятували її від смерті. Тепер усі найстрашніші побоювання в минулому. Зараз Орися почувається добре. Надалі з батьками залишаються в Барселоні, адже потрібно продовжувати реабілітацію.

Завдяки лікуванню та реабілітації - дівчинка зуміла самостійно сісти. Орися дуже змінилась, впевнено та самостійно пересувається у своїй електричній колясці, з успіхом проходить усі медичні настанови, малює, грається.

Попереду на дівчинку чекають ще операції на ніжки та реабілітація. Але ми віримо, що усе буде добре. Її воля та сила до боротьби вражає. Батьки Орисі, щиро вдячні всім добрим людям за допомогу та підтримку, які доєднались до їхньої сім’ї у порятунку життя їхньої донечки. У дівчинки попереду довга дорога у краще майбутнє.

Більше новин

Наша казка розпочалася з народження нашої жаданої доньки. Разом з діагнозом це перетворилося на кошмар: серйозне захворювання в результаті постійного бою за її життя. Щодня ми дивились на нашу маленьку доньку, на її гарні очі, на те, як вона засинає, та не могли повірити в те, що їй прийдеться з народження боротися за своє існування.

У липні 2014 року на світ появилась наша кохана дівчинка. Відразу після появи на світ Орисі поставили діагноз – Артрогрипоз (Синдром Ларсена). Ми уявити не могли, що нам доведеться боротися з такими важкими вадами. У доньки були деформовані ступні, вивих колін, тісні руки, що не давали плечам розслабитися.

В перші місяці свого життя їй довелось пройти через болісні гіпсування стоп, які все ж не дали бажаного результату і ми змушені були шукати альтернативи подальшого лікування в Києві.

 До п’яти рочків наша донечка перенесла шість складних операцій. На той момент ми вже думали, що ще трішки, і це все закінчиться, наша дівчинка ходитиме. Але, на жаль, всі сподівання та важкий шлях до одужання був помилковим. Навпаки, Орисі почало навіть гіршати після останньої операції. Їй стало важко сидіти та стояти, все складніше пересувати ногами, а після важкої пневмонії, перенесеної минулої зими, вона ослабла на стільки, що ледве почала рухати ніжками.

Лікарі довго не могли встановити причину її погіршення. Після пройденого МРТ картина стала зрозуміліша, саме після цього обстеження воно показало критичне викривлення шийних хребців, які тиснуть на спинний мозок і якраз через це Орися втратила владу над своїм тілом. Зараз донечка не може навіть самостійно сидіти, довго тримати голову, ніжки майже зовсім нерухомі.

На жаль, лікарі в Україні не можуть надати належного лікування при такій стадії деформації. Ми почали пошуки порятунку для нашої дівчинки. Тому єдина надія на те, що Орися ходитиме – це дороговартісне лікування в Іспанії клініка Sant Joan de Déu, де донечці мають виконати три операції, загальна вартість яких 169.625 €.

Така сума є не підйомною для нашої родини і нам не впоратись самим, нам потрібна підтримка ваших добрих сердець. Ми благаємо Вас про допомогу для нашої коханої дівчинки. Ми віримо, що її історія матиме щасливий кінець.

Зі сподіваннями батьки Орисі.


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

04 червня 2021, 07:40:21

500 грн
Анонімний добродійник

04 червня 2021, 00:58:34

Да поможет тебе Всемилостивый Всемилосердный Аллах

200 грн
Анонімний добродійник

03 червня 2021, 21:48:23

50 грн
Анонімний добродійник

03 червня 2021, 21:14:32

200 грн
Анонімний добродійник

03 червня 2021, 20:41:50

Одужуй!

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше