Допомагаю.укр

Термінові операції, які врятують Орисю від смерті! Ми боремось за життя та благаємо про допомогу!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 6 480 000 грн
Підтримали: 329 осіб
62 169 грн 0.96%
6 417 831 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Крайняк Орися Миколаївна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Синдром Ларсена - деформація шийного відділу хребта, компресія спинного мозку
 • Призначення збору:
  На операції в клініці Sant Joan de Déu (Іспанія)
 • Населений пункт:
  Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
 • Початок:
  07 лютого 2021, 14:41:30

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наша казка розпочалася з народження нашої жаданої доньки. Разом з діагнозом це перетворилося на кошмар: серйозне захворювання в результаті постійного бою за її життя. Щодня ми дивились на нашу маленьку доньку, на її гарні очі, на те, як вона засинає, та не могли повірити в те, що їй прийдеться з народження боротися за своє існування.

У липні 2014 року на світ появилась наша кохана дівчинка. Відразу після появи на світ Орисі поставили діагноз – Артрогрипоз (Синдром Ларсена). Ми уявити не могли, що нам доведеться боротися з такими важкими вадами. У доньки були деформовані ступні, вивих колін, тісні руки, що не давали плечам розслабитися.

В перші місяці свого життя їй довелось пройти через болісні гіпсування стоп, які все ж не дали бажаного результату і ми змушені були шукати альтернативи подальшого лікування в Києві.

 До п’яти рочків наша донечка перенесла шість складних операцій. На той момент ми вже думали, що ще трішки, і це все закінчиться, наша дівчинка ходитиме. Але, на жаль, всі сподівання та важкий шлях до одужання був помилковим. Навпаки, Орисі почало навіть гіршати після останньої операції. Їй стало важко сидіти та стояти, все складніше пересувати ногами, а після важкої пневмонії, перенесеної минулої зими, вона ослабла на стільки, що ледве почала рухати ніжками.

Лікарі довго не могли встановити причину її погіршення. Після пройденого МРТ картина стала зрозуміліша, саме після цього обстеження воно показало критичне викривлення шийних хребців, які тиснуть на спинний мозок і якраз через це Орися втратила владу над своїм тілом. Зараз донечка не може навіть самостійно сидіти, довго тримати голову, ніжки майже зовсім нерухомі.

На жаль, лікарі в Україні не можуть надати належного лікування при такій стадії деформації. Ми почали пошуки порятунку для нашої дівчинки. Тому єдина надія на те, що Орися ходитиме – це дороговартісне лікування в Іспанії клініка Sant Joan de Déu, де донечці мають виконати три операції, загальна вартість яких 169.625 €.

Така сума є не підйомною для нашої родини і нам не впоратись самим, нам потрібна підтримка ваших добрих сердець. Ми благаємо Вас про допомогу для нашої коханої дівчинки. Ми віримо, що її історія матиме щасливий кінець.

Зі сподіваннями батьки Орисі.


Документація

Добродійники

35 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2021, 06:47:49

100 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2021, 01:52:40

200 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2021, 00:38:59

10 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2021, 19:45:48

100 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2021, 19:30:00

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше