Допомагаю.укр

Допоможіть Русланові відновити його фізичну форму! Протезування суглоба дасть можливість знову стати на ноги!

Сума збору: 300 000 грн
Підтримали: 13 осіб
3 435 грн 1.15%
296 565 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Козовий Руслан Степанович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Остеомієліт кульшового суглоба
 • Призначення збору:
  Заміна кульшового суглоба
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  29 травня 2023, 21:51:21

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я вів щасливе, активне життя. Як і всі, я вірив, що зі мною не станеться нічого поганого, що зруйнує моє впорядковане життя. На жаль, реальність виявилася іншою.

Мене звати Руслан, мені 58 років, я інвалід третьої групи. Моє повсякденне життя змінилось через запалення сідничного нерва. Звернувшись до лікаря було призначено лікування, яке упродовж місяця не давало позитивного результату. Захворювання почало прогресувати, в результаті чого почала опухати права нога. Було прийнято рішення хірургічного втручання, яке пройшло не благополучно. Почався запальний інфекційний процес з утворенням гнійного ексудату. Через три дні було проведено повторно операцію, яка не дала жодного результату. Пробувши три місяці в стаціонарі покращення не стало. Дали скерування на КТ, за результатами якого було встановлено діагноз – Остеомієліт кульшового суглоба. 

Через неправильне лікування та втрачений дорогоцінний час, кульшовий та стегно згнило. Було проведено чергову операцію, під час якої видалили кульшовий та частинку стегна. Дана операція зробила мене прикутим до ліжка. Тепер я взагалі не маю змоги ходити. Щоб я міг знову стати на ноги мені потрібно терміново провести дві операції. Перша встановлення артикулярного спейсера, друга протезування правого кульшового суглоба.

Операції надзвичайно дорогі та не посильні для нашої родини, адже за рік мого важкого лікування було витрачено усі заощадження. Я не можу здатися, я не можу дозволити хворобі перемогти мене і повністю позбавити мене незалежності. 

Сьогодні я прошу вашої підтримки. Я хотів би знову відчути себе живим. Будь ласка, допоможіть. 

Ваша доброта та щедрість багато означатимуть для мене, і я завжди буду вдячний за вашу підтримку в цей важкий час. Кожна гривня має значення, і вона наблизить мене на крок до операції, яка мені вкрай потрібна.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2024, 22:27:23

50 грн
Анонімний добродійник

17 березня 2024, 16:04:38

1 000 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2024, 17:25:20

50 грн
Анонімний добродійник

06 березня 2024, 18:47:58

25 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2024, 22:10:59

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше