Допомагаю.укр

Рак молочної залози хоче забрати матір двох неповнолітніх дітей! Допоможіть її врятувати!

Сума збору: 396 000 грн
Підтримали: 47 осіб
13 568 грн 3.43%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Ковалик Мирослава Левківна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са правої грудної залози 4 ст. з mts в головний мозок
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом «Кадсіла»
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Закінчення:
  30 листопада 2022, 15:35:00

Опис збору

Отримали непоправну звістку... Ковалик Мирослава покинула цей світ...

03 грудня 2022, 11:42:35

На превеликий жаль, боротьба за життя пані Мирослави закінчилася трагічно. Сім’я Коваликів, прийміть наші глибокі співчуття з приводу непоправного горя. Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Неймовірно тяжко пережити таку втрату кожному.

Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна пам’ять пані Мирославі і нехай земля їй буде пухом!

Більше новин

Моя життєва роль - бути матір’ю для своїх діток. Вони для мене цілий світ. На жаль, їхній світ може скоро зруйнуватися. Два роки тому у нашу сім’ю увірвалася біда.

Помирає мій чоловік, моя опора та підтримка. У великому розпачі я залишаюся одна з неповнолітніми дітками, одна з яких дитина інвалід з діагнозом аутист. Але, як то кажуть біда не ходить одна, через три місяці після похорону чоловіка в мене почалися нестерпні болі в голові, та на шиї я в себе помітила збільшені лімфовузли.

Звернувшись до лікаря, направили на МРТ, отримавши результати обстеження виявили метастази, тоді зробили КТ дослідження усіх органів, після чого отримала вирок - Рак правої молочної залози.

Після почутого діагнозу в мене почалась ще більша депресія, сльози, розпач. Це несподіваний і болісний удар для нашої родини. Почався час, сповнений страшного страху за моїх діток, які ще зовсім юні та маленькі, якім потрібна материнська любов, підтримка, та і мама в цілому! Мені важко та страшно уявити, що мої діти можуть лишитись сиротами, без батьківської турботи.

Зробивши гістологію пухлини призначили 6 курсів хіміотерапії. Пройшовши лікування направили до Києва, там одержала опромінення головного мозку. Але нажаль через певний час метастази відновилися. Звернувшись повторно в онкоцентр, мені повідомили, що все, що вони змогли зробити, зробили, більш нічим допомогти не зможуть.

Звичайно така почута інформація мене дуже сильно збила з ніг. Хвороба-це величезне випробовування для мене, для моїх рідних. Тому я не опускаючи рук, ринула в пошуках нової клініки, яка зможе мене врятувати. На допомогу відкликнулась «Онкологічна клініка Кіркілевського» в якій мені вводять препарат Кадсіла, який є дуже дороговартісний.

Я борюся за те, щоб моє життя тривало. Адже я не можу чекати коли рак переможе мене. Дуель проти цієї страшної хвороби-це дуже жорстка битва… Я сильніша, вірю, що переможу. Мої дітки-це цілий світ для мене, я не можу залишити їх одних.

Боротьба з таким небезпечним ворогом дуже виснажує організм, який в якийсь момент просто вивішує білий прапор. Я не можу допустити цього, тому мені так важливо зміцнюватись усіма можливими способами. На жаль, це несе величезні фінансові витрати.

Виявляється, життя має свою ціну, і моя родина підтримуючи усіма можливими ресурсами не в силі врятувати моє життя.

Я боюся не стільки за себе, скільки за долю своїх дітей, коли мене не буде. Лікування - це єдиний шанс, що я можу бути з ними якомога довше! 

Я благаю Вас, допоможіть мені жити для своїх дітей!


Документація

Добродійники

300 грн
Руденко Ілона

24 жовтня 2022, 11:19:09

💕💕💕💕💕

300 грн
Руденко Ілона

17 жовтня 2022, 13:26:01

🙏🙏🙏

300 грн
Руденко Ілона

11 жовтня 2022, 12:03:22

❤️❤️❤️❤️❤️

300 грн
Руденко Ілона

03 жовтня 2022, 14:09:11

🙏🙏🙏

300 грн
Руденко Ілона

28 вересня 2022, 13:53:50

🙏🙏🙏🙏🙏

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше