Допомагаю.укр

Рак молочної залози хоче забрати матір двох неповнолітніх дітей! Допоможіть її врятувати!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 396 000 грн
Підтримали: 38 осіб
11 138 грн 2.81%
384 862 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Ковалик Мирослава Левківна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са правої грудної залози 4 ст. з mts в головний мозок
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом «Кадсіла»
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  17 листопада 2020, 17:32:31

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Друзі!

18 травня 2021, 09:59:38

Разом із пані Мирославою щиро дякуємо усім добрим серцям, які допомогли в придбані необхідних ліків. Та просимо не залишати жінку у цій важкій боротьбі. Давайте допоможемо виграти бій проти смерті, адже без лікування у неї можуть залишитись сиротами двоє неповнолітніх дітей.

Донечка і син для Мирослави - цілий світ, вона не може залишити їх одних.

Зробіть поширення справи, розкажіть знайомим історію жінки, зробіть маленьку пожертву, яка є так важлива! Не даймо ракові перемогти!

Більше новин

Моя життєва роль - бути матір’ю для своїх діток. Вони для мене цілий світ. На жаль, їхній світ може скоро зруйнуватися. Два роки тому у нашу сім’ю увірвалася біда.

Помирає мій чоловік, моя опора та підтримка. У великому розпачі я залишаюся одна з неповнолітніми дітками, одна з яких дитина інвалід з діагнозом аутист. Але, як то кажуть біда не ходить одна, через три місяці після похорону чоловіка в мене почалися нестерпні болі в голові, та на шиї я в себе помітила збільшені лімфовузли.

Звернувшись до лікаря, направили на МРТ, отримавши результати обстеження виявили метастази, тоді зробили КТ дослідження усіх органів, після чого отримала вирок - Рак правої молочної залози.

Після почутого діагнозу в мене почалась ще більша депресія, сльози, розпач. Це несподіваний і болісний удар для нашої родини. Почався час, сповнений страшного страху за моїх діток, які ще зовсім юні та маленькі, якім потрібна материнська любов, підтримка, та і мама в цілому! Мені важко та страшно уявити, що мої діти можуть лишитись сиротами, без батьківської турботи.

Зробивши гістологію пухлини призначили 6 курсів хіміотерапії. Пройшовши лікування направили до Києва, там одержала опромінення головного мозку. Але нажаль через певний час метастази відновилися. Звернувшись повторно в онкоцентр, мені повідомили, що все, що вони змогли зробити, зробили, більш нічим допомогти не зможуть.

Звичайно така почута інформація мене дуже сильно збила з ніг. Хвороба-це величезне випробовування для мене, для моїх рідних. Тому я не опускаючи рук, ринула в пошуках нової клініки, яка зможе мене врятувати. На допомогу відкликнулась «Онкологічна клініка Кіркілевського» в якій мені вводять препарат Кадсіла, який є дуже дороговартісний.

Я борюся за те, щоб моє життя тривало. Адже я не можу чекати коли рак переможе мене. Дуель проти цієї страшної хвороби-це дуже жорстка битва… Я сильніша, вірю, що переможу. Мої дітки-це цілий світ для мене, я не можу залишити їх одних.

Боротьба з таким небезпечним ворогом дуже виснажує організм, який в якийсь момент просто вивішує білий прапор. Я не можу допустити цього, тому мені так важливо зміцнюватись усіма можливими способами. На жаль, це несе величезні фінансові витрати.

Виявляється, життя має свою ціну, і моя родина підтримуючи усіма можливими ресурсами не в силі врятувати моє життя.

Я боюся не стільки за себе, скільки за долю своїх дітей, коли мене не буде. Лікування - це єдиний шанс, що я можу бути з ними якомога довше! 

Я благаю Вас, допоможіть мені жити для своїх дітей!


Документація

Добродійники

700 грн
Анонімний добродійник

01 травня 2022, 18:36:17

Бог любить тебе і Він хоче,щоб ти була здорова.Він Лікар, Який може тебе вилікувати.Довірся Йому

233 грн
БО «Допомагаю.укр»

27 жовтня 2021, 11:17:01

Банківський переказ від анонімного добродійника

150 грн
БО «Допомагаю.укр»

03 жовтня 2021, 12:43:18

Банківський переказ від анонімного добродійника

200 грн
БО «Допомагаю.укр»

03 жовтня 2021, 12:42:38

Банківський переказ від анонімного добродійника

25 грн
Анонімний добродійник

17 вересня 2021, 18:06:39

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше