Допомагаю.укр

Чергова операція може врятувати життя Наталії. Допоможіть!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 360 000 грн
Підтримали: 23 осіб
5 360 грн 1.49%
354 640 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Коваль Наталія Вікторівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Криптогенний цироз печінки, стан після трансплантації лівої частини печінки від живого родинного донора (06.12.22), структура біліо-біліарного анастомозу, холангіт
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання
 • Населений пункт:
  Козятин, Вінницька область
 • Початок:
  30 травня 2023, 10:43:25

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я все ще борюся. Кожен день, кожну мить мого життя, від моменту, коли я прокидаюся, до моменту, коли я засинаю. Я повинна вибороти, я повинна зробити все, щоб подолати труднощі та знову стати на ноги.

Мене звати Наталія, мені 34 роки. Я мама двох прекрасних діток, заради яких веду боротьбу за існування. Протягом усього життя старалась допомогти іншим та підтримати в потрібний момент. Ніщо не вказувало на те, що мені доведеться вести такий важкий бій за життя.

Все почалося два роки тому, після народження дочки почала відчувати нездужання. Хвороба почала проявляти себе поступово. Спочатку стрімке падіння ваги, що було обумовлене частою блювотою та відсутністю апетиту. Була слабкість, нервові порушення та повне не сприйняття їжі. Після проходження усіх необхідних обстежень мені було діагностовано – цироз печінки неясної етіології. Лікар повідомив, що потрібно термінове проведення трансплантації печінки від живого родинного донора (чоловіка). Моменти щастя мусила ділити з болем та відчаєм.

За пів року до операції перебувала в Польщі з дітьми, там також проходила лікування, яким закордонні лікарі спровокували ще гірший стан. Вага почала стрімко падати, схуднула до кісточок, а живіт став наче барабан. На щастя, ситуацію виправили, після чого було прийнято рішення повернутись в Україну. Завдяки компетентним нашим лікарям мій стан стабілізувався, і я зуміла дожити до трансплантації.

На жаль, не все так легко було, як би цього хотілось. Після операції пережила два критичних стани. Була на волосині від смерті. Здавалось, що все найгірше позаду, але ж як говориться – «біда не ходить одна». Зараз маю ускладнення з жовчними протоками. Лікарі прийняли рішення, що для розв'язання проблеми найкращим буде встановлення стента в жовчні протоки. Але, на жаль, цього не вдалося зробити гастроскопічним шляхом.

Єдиним рішення зараз є оперативне втручання, ціна якого 300 000 гривень. Наша родина за весь період мого лікування витратила усі заощадження, які тільки були. Тому в цей момент змушена просити допомоги небайдужих людей. Ваша підтримка – це моя надія на краще завтра, на те, що хвороба не зруйнує все життя.

Зараз знаходжусь в клініці отримую необхідне лікування під наглядом лікарів. Кожного дня мій стан змінюється, і кількість та перелік необхідних препаратів може також змінюватись.

Я з усіх сил борюся за життя. Я хочу жити заради своїх дітей, та розділити усі щасливі та зворушливі моменти їхнього життя. Вони мої крила, які не дають падати. Я не втрачаю надії, що за допомогою людей з великим серцем все можливо. Кожна допомога та подарована гривня дуже багато значить, за що я зараз безмежно вдячна.


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

08 травня 2024, 20:57:43

50 грн
Анонімний добродійник

08 травня 2024, 08:36:51

50 грн
Анонімний добродійник

17 березня 2024, 16:03:43

1 000 грн
Анонімний добродійник

08 березня 2024, 17:23:53

25 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2024, 22:09:36

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше