Допомагаю.укр

У Сашка є шанс на здорове майбутнє! Врятуймо хлопчика в боротьбі з раком!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 980 000 грн
Підтримали: 448 осіб
80 133 грн 4.05%
1 899 867 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кошеленко Олександр Іванович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пінеобластома - пухлина головного мозку
 • Призначення збору:
  Лікування та хіміотерапія в клініці Acıbadem (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  07 лютого 2021, 14:20:22

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наші чудові Благодійники, маємо чудовий успіх по справі Кошеленка Олександра!

05 вересня 2021, 15:23:09

Друзі, завдяки вам, Олександр мужньо веде боротьбу за життя. Ми вдячні кожному хто довіряє нашій організації та допомагає Сашкові у зборі коштів, адже ми спільними зусиллями оплатили лікування на суму 2.500 доларів США.  

Також дякуємо усім за молитовну, інформаційну, моральну та фінансову підтримку, яку надаєте для нашого підопічного. Нехай Господь Бог повертає сторицею вам добрі справи та вчинки.

Від щирого серця бажаємо Олександрові перемогти пухлину мозку, іншого виходу немає! Ми віримо в перемогу Сашка.

Допоможіть! Для порятунку життя нашого сина потрібна величезна сума коштів! Олександру лише 12 років, незабаром буде 2 роки, як він бореться з раком, який хоче відібрати його у нас! Ми не здаємось, ми боремося так, як кожен батько бився б за свій найдорожчий скарб. Ми не можемо опускати руки і зупиняти лікування, адже наш син справжній боєць, і має всі шанси на повне одужання.

Перші симптоми захворювання з’явилися на початку березня 2019 року. В Сашка почала дуже сильно боліти голова, була нудота та рвота. Викликавши швидку нас з сином доставили до лікарні, де при обстежені з’ясувалося, що в нього пухлина.

 Зробивши онкомаркери найгірші та найстрашніші сподівання підтвердились, що новоутворення злоякісне. Почувши такі результати дослідження наше батьківське серце облилося кров’ю. Поставлений діагноз був як вирок. Ми довго не могли повірити, що нашого синочка чекає боротьба за існування.

Як це могло статися? Ми були щасливою родиною буквально за кілька хвилин до цього. У нас був гарний, здоровий син, менша донечка, яка безмежно любить свого братика, і нам більше нічого не потрібно було, щоб бути щасливими. Нічого, крім здоров’я. Здоров’я, яке так важливе для нашого Сашка в битві з жорстоким захворюванням…

З цього моменту починається бій. Наш син пройшов вже:

 • дві операції на головному мозку;
 • видалення метастаз на хребті;
 • 11 блоків хіміотерапій в Україні;
 • місцеве опромінення головного мозку у Москві в ФГБУ РНЦРР.

Лікування від початку хвороби здавалося ефективним. Згідно досліджень МРТ пухлина в голові стрімко зменшувалась. Але із-за не вірно поставленого діагнозу було призначено не точний протокол лікування, через, що Саша отримав ускладнення. Він втратив відчуття нижніх кінцівок. Він почав погано ходити і коли уже перестав самостійно мочитися, ми звернулися до нейрохірургів. І встановили метастазування в спинний мозок.

Лікарі в Україні і Росії переважно говорили про те, що буде важко лікуватися далі, адже це досить складний випадок. Переважно просто зітхаючи натякали, допомогти зможе тільки чудо.

Від тоді ми розпочали пошуки лікування за кордоном. Звернувшись в Туреччину, лікарі клініки ACIBADEM Altunizade Hastanesi в Стамбулі розглянули випадок Сашка на мультидисциплінарному консиліумі, після якого було запропоновано нейрохірургами, онкологами та радіологами комплексне лікування. І найголовніше вони вірили в перемогу. Що зараз і підтверджується.

Прибувши в клініку ACIBADEM Altunizade Hastanesi продовжилась боротьба, де син вже пройшов тут краніоспінальне, повне опромінення головного і спинного мозку паралельно з 6-ма блоками хіміотерапії.

Надалі заплановано ще 12 блоків хіміотерапії, 5 з яких Олександр вже пройшов. Це наш єдиний шанс…Життя нашої дитини оцінено в величезну суму коштів, яка для нашої родини є не підйомна.

Ми всією душею просимо про допомогу. Кожна посильна допомога є дуже важлива, і дає шанс на довге і щасливе життя нашому сину. Ми віримо, що добрі серця і молитви людей можуть допомогти нам в цій битві.

Заздалегідь дякуємо кожному з Вас за підтримку.

 Батьки Олександра.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

17 жовтня 2021, 09:15:55

200 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 23:01:11

300 грн
Анонімний добродійник

12 жовтня 2021, 21:24:46

Одужуй!

100 грн
Анонімний добродійник

08 жовтня 2021, 21:49:13

737 грн
Йосифів Сергій (carach angren)

02 жовтня 2021, 16:19:50

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше