Допомагаю.укр

Рак не повинен бути вироком! Допоможіть врятувати маму!

Сума збору: 480 000 грн
Підтримали: 20 осіб
10 595 грн 2.21%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Корзун Олена Борисівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са нижньої долі правої легені T2N1Mx
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  03 квітня 2022, 16:30:00

Опис збору

Збір коштів на лікування Корзун Олени в нашому фонді закритий!

04 квітня 2022, 12:31:58

Друзі, пані Олена закінчила лікування та не нуждається в допомозі фонду. Наша організація від усього серця бажає Олені міцного здоров'я, нехай усі негаразди оминають стороною, а хвороба залишиться страшною згадкою.

Мирного неба усім нам!

Більше новин

Я вперше так боюся. Я боюся втратити найріднішу людину - маму, якій доводиться боротися за своє життя. Ми знаємо, що сума, яку потрібно зібрати, величезна, але  здоров’я та життя моєї мами на кону! 

Мама – Олена, їй 65 років, добра людина, чудова мама та бабуся. Все своє життя вона працювала, виховувала та турбувалась про мене. Сьогодні її життя загрожує. Ми всіма силами боремось за все, де важливий кожен день, кожна хвилина...

Підступна хвороба напала на Олену, ще у 2019 році. Звернувшись до лікаря зі скаргами на кашель їй встановили невірний діагноз та лікували туберкульоз, який за результатами аналізів не був підтверджений. При контролі флюорографії було виявлено, що п’ятно збільшене, а кашель стрімко посилювався. Після чого жінка не втрачаючи час терміново звернулась на консультацію в інститут раку у Києві.

Пройшовши низку обстежень результати, яких були приголомшені, діагноз - низькодиференційована аденокарцинома, слова, які  наша родина найбільше боялась почути.

Рак не повинен бути вироком... Це була перша думка, яка була і є у нашій голові, коли почули діагноз. У 2015 році мамі було проведено оперативне лікування ПГЕ. В березні 2021 році при плановому обстежені результати показали, що хвороба прогресує. Фахівцями було призначено лікування імунотерапією та хімієтерапією. Після даного курсу планується повторне обстеження та операція.

Для продовження виліковування нам потрібна фінансова підтримка!

За тривалий час боротьби з недугою усі заощадження наша родина вже вичерпала та не в змозі самостійно далі боротись за життя нашої мами, бабусі. Просимо людей доброї волі допомогти нам у цьому. Сума, яку потрібно зібрати, величезна, ми можемо досягти успіху лише завдяки підтримці небайдужих сердець.

Не залишайте нас на одинці, будь ласка,  допоможіть врятувати від смерті маму! Ми не хочемо її втратити! Ми так любимо її...


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

22 вересня 2021, 23:06:01

Дай, Боже, здоров'я!

100 грн
Анонімний добродійник

20 вересня 2021, 23:22:52

25 грн
Анонімний добродійник

17 вересня 2021, 18:03:33

50 грн
Анонімний добродійник

14 вересня 2021, 16:44:40

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 19:59:41

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше