Допомагаю.укр

Надія перемогти рак і довге щасливе життя! Будь ласка, не відводьте погляд! Допоможіть боротись!

Сума збору: 24 000 грн
Підтримали: 24 осіб
10 601 грн 44.17%
13 399 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Корженівський Олександр Миколайович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Са носоглотки Т2 №1 Мо кл. гр. ІІ, стан після ПХТ
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Дубляни, Рівненська область
 • Початок:
  15 червня 2023, 12:19:09

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Оплата медикаментів для Корженівського Олександра!

18 серпня 2023, 14:36:41

Шановні Благодійники, завдяки вашим внескам наша організація оплатила ліки для пана Олександра. Чоловік веде боротьбу за життя проти онкології. Лікування є дуже важким, як морально, так і фізично та матеріально. Ваша підтримка є дуже важливою та цінною в цій боротьбі. Разом з паном Олександром щиро дякуємо за надану допомогу, яка вселяє віру в краще завтра!

Нехай зроблене добро повертається до вас сторицею та усі негаразди оминають вас стороною! Віримо, що разом ми переможемо усе зло!


Донедавна я жив звичним життям. Я був реалізований як батько, чоловік та водій. Все своє життя працював водієм різного виду транспорту. Напевно, робив би це донині, якби не страшна хвороба, яка несподівано з’явилася в моєму житті та перевернула все з ніг на голову…

Почалося все дуже непомітно. Спершу сідав голос, а поступово додались проблеми зі слухом. Фахівці припускали різні діагнози, призначали лікування, але в результаті нічого не допомагало. Не згаявши часу звернувся до приватного лікаря, який скерував відразу в онкологічний центр. Пройшовши в цій клініці додаткові обстеження було встановлено невтішний діагноз – Рак задньої стінки носоглотки ІІ стадії.

На жаль, хірургічне видалення такого типу раку не можливе, тільки лікування препаратами, або опроміненням, які спроможні вивести цю підступну хворобу з організму. Попри усі переживання та стрес, які внесла хвороба в нашу родину я буду боротися та не здамся.

Моя улюблена родина та близькі завжди підтримують мене. На жаль, подальше лікування може спричинити дійсно великі витрати. Тож у мене немає іншого вибору, як попросити вашої допомоги! Кожна гривня і слова підтримки значать для мене дуже багато.

Я знаю, що час – це також мій супротивник в цій боротьбі, і призупиняти лікування не можна, потрібно діяти. Лікування – це єдиний шанс повернутися до старого життя – без рецидивів і страждань. Я хочу жити! Допоможи мені в цьому!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

11 лютого 2024, 20:42:09

25 грн
Анонімний добродійник

30 січня 2024, 21:11:27

500 грн
Анонімний добродійник

31 грудня 2023, 11:54:18

5 000 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 14:48:52

200 грн
Анонімний добродійник

12 листопада 2023, 17:39:17

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше