Допомагаю.укр

Термінова операція врятує Богданчика від подальших ускладнень зі здоров’ям – допоможіть!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 960 000 грн
Підтримали: 1006 осіб
266 577 грн 27.77%
693 423 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Корецький Богдан Ігорович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Вроджений хибний суглоб лівої великогомілкової кістки, синдактилія лівої стопи, вкорочення лівої нижньої кінцівки на 3,5 см
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання для виправлення гомілки, подовження лівої гомілки, усунення синдактилії
 • Населений пункт:
  Жидачів, Львівська область
 • Початок:
  17 вересня 2022, 19:22:42

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Саме ти можеш подарувати для Богданчика безтурботне життя!

02 липня 2023, 15:32:48

Богданчику терміново потрібно провести третю операцію. Зараз нога хлопчика не рівно росте. Має деформацію вальгус лівої ніжки, що призводить до неправильної ходьби та викривлення постави, а також знову є різниця у довжині ніжок. Операцію необхідно зробити якомога швидше, щоб не погіршувати ситуацію.

Рідні хлопчика в боргу перед клінікою ще за попередню операцію, як тут лікар говорить, що необхідно проводити чергове хірургічне втручання.

Тому ми просимо вас - людей доброї волі - підтримати Богданчика. Це довга та важка боротьба, але разом з вами ми зможемо все! Богдан дуже сміливий, і віримо, що разом ми подаруємо йому щасливе життя без болю та труднощів!

Будь ласка, підтримайте збірку цього чудового та відважного хлопчика, зробіть репост справи, розкажіть знайомим та друзям про історію Богданчика і якщо кожен зможе об’єднатись та подарувати 5, 10, 20грн ми успішно і швидко закриємо мету збору.

Більше новин

День, коли ми дізналися, що станемо батьками, був одним із найпрекрасніших днів у нашому житті. Навіть не можу передати ту радість, яка супроводжувала нас в очікуванні народження нашого улюбленого синочка.

Після народження у Богданчика виявили рідкісну ваду гомілки, та встановили діагноз: Вроджений хибний суглоб лівої великогомілкової кістки, синдактилія лівої стопи, вкорочення лівої нижньої кінцівки на 3,5 см.

Фактично, з першого місяця життя нашого сина протягом року його будні були пов’язані з постійними обстеженнями та консультаціями різних фахівців. Проте чіткого плану лікування ніхто не зміг спрогнозувати.

Не зупиняючись ми продовжували шукати порятунку для нашого синочка, щоб у майбутньому він ріс без обмежень, як усі його ровесники. Ми дізналися, що все ж є надзвичайний і унікальний шанс суттєво покращити долю нашої дитини! Завдяки операції в Європейському  інституті Пейлі, у Варшаві Богданчику буде проведено оперативне втручання, щоб випрямити великогомілкову кістку та подовжити укорочену ніжку.

Нездоланним бар’єром для нас є ціна операції – понад 2 355 410 грн. Це перевищує наші фінансові можливості, тому ми змушені шукати джерела допомоги та просити підтримки всіх людей доброї волі.

Ми ніколи не думали, що будемо змушені просити когось про фінансову допомогу. Але заради нашої дитини ми робимо це зараз, з іскоркою надії на зміну його долі, за що відчуваємо відповідальність!

Звертаємося до вас за допомогою, щоб зберегти працездатність Богданчика! Від щирого серця дякуємо за розуміння та підтримку!

Батьки Богдана!


Документація

Добродійники

30 грн
Анонімний добродійник

12 липня 2024, 14:34:23

300 грн
Анонімний добродійник

10 липня 2024, 22:25:04

1 000 грн
Олеся

06 липня 2024, 14:36:51

25 грн
Анонімний добродійник

05 липня 2024, 13:50:57

500 грн
Анонімний добродійник

02 липня 2024, 19:51:33

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше