Допомагаю.укр

Термінова операція врятує Богданчика від подальших ускладнень зі здоров’ям – допоможіть!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 960 000 грн
Підтримали: 439 осіб
76 389 грн 7.96%
883 611 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Корецький Богдан Ігорович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Вроджений хибний суглоб лівої великогомілкової кістки, синдактилія лівої стопи, вкорочення лівої нижньої кінцівки на 3,5 см
 • Призначення збору:
  Хірургічне втручання для виправлення гомілки, подовження лівої гомілки, усунення синдактилії
 • Населений пункт:
  Жидачів, Львівська область
 • Початок:
  17 вересня 2022, 19:22:42

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Богданчик надалі потребує нашої з вами підтримки!

27 січня 2023, 11:58:41

Найголовнішу операцію для Богданчика вже зроблено. Оскільки лікар який оперував хлопчика приїздить до Польщі не часто тому, щоб не втрачати час було проведено оперування. Зараз Богданчик до весни має проходити реабілітацію та на нього чекає ще одна операція - зняття апарату. Хлопчик дуже сильний та швидко відновлюється, але дуже потрібна допомога фахівців. Кожен похід до лікарів пов’язаний з витратами, які родина не всилі самостійно здолати.

Друзі, ми хочемо попросити вас долучитись до збору коштів для цього чудового хлопчика. Богданчик дуже весела та енергійна дитина, котра хоче повноцінно жити і ви можете в цьому допомогти. Кожна ваша гривня наблизить збір до успішного закриття.

День, коли ми дізналися, що станемо батьками, був одним із найпрекрасніших днів у нашому житті. Навіть не можу передати ту радість, яка супроводжувала нас в очікуванні народження нашого улюбленого синочка.

Після народження у Богданчика виявили рідкісну ваду гомілки, та встановили діагноз: Вроджений хибний суглоб лівої великогомілкової кістки, синдактилія лівої стопи, вкорочення лівої нижньої кінцівки на 3,5 см.

Фактично, з першого місяця життя нашого сина протягом року його будні були пов’язані з постійними обстеженнями та консультаціями різних фахівців. Проте чіткого плану лікування ніхто не зміг спрогнозувати.

Не зупиняючись ми продовжували шукати порятунку для нашого синочка, щоб у майбутньому він ріс без обмежень, як усі його ровесники. Ми дізналися, що все ж є надзвичайний і унікальний шанс суттєво покращити долю нашої дитини! Завдяки операції в Європейському  інституті Пейлі, у Варшаві Богданчику буде проведено оперативне втручання, щоб випрямити великогомілкову кістку та подовжити укорочену ніжку.

Нездоланним бар’єром для нас є ціна операції – понад 2 355 410 грн. Це перевищує наші фінансові можливості, тому ми змушені шукати джерела допомоги та просити підтримки всіх людей доброї волі.

Ми ніколи не думали, що будемо змушені просити когось про фінансову допомогу. Але заради нашої дитини ми робимо це зараз, з іскоркою надії на зміну його долі, за що відчуваємо відповідальність!

Звертаємося до вас за допомогою, щоб зберегти працездатність Богданчика! Від щирого серця дякуємо за розуміння та підтримку!

Батьки Богдана!


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

02 лютого 2023, 07:29:41

30 грн
Анонімний добродійник

29 січня 2023, 12:13:42

Боже допоможи

100 грн
Анонімний добродійник

29 січня 2023, 08:53:19

47 грн
Анонімний добродійник

29 січня 2023, 05:28:27

150 грн
Анонімний добродійник

28 січня 2023, 17:58:43

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше