Допомагаю.укр

Маленький Кирило зі смертельним діагнозом терміново потребує допомоги! Врятувати його життя може тільки один із найдорожчих ліків у світі!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 75 255 000 грн
Підтримали: 2521 осіб
520 514 грн 0.69%
74 734 486 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кондрашев Кирило Русланович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Спинально м’язова атрофія (СМА) 1 типу
 • Призначення збору:
  Генна терапія препаратом Золгенсма
 • Населений пункт:
  Костянтинівка, Донецька область
 • Початок:
  02 червня 2020, 22:40:02

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

СМА – три літери через, які охоплює страх, тривога та страждання! Допоможіть нам врятувати Кирила!

20 листопада 2020, 12:48:36


Наші дорогі друзі! Кондрашев Кирило, якому нещодавно виповнився 1 рочок бореться зі смертельною хворобою. Найдорожчі ліки у світі - це його порятунок.

Батьки із синочком, як і раніше знаходяться в Польщі, адже там вони отримують укол Спинраза, який тимчасово зупиняє захворювання, препарат довічний вводиться шляхом люмбальної пункції.

13 грудня очікується 5 укол Спінраза. Стан у Кирила дякуючи Богу стабільний, але нажаль поліпшення рухової активності мінімальні.

Звичайно крім уколів, з хлопчиком займаються фізіотерапевти але з-за рясного виділення слини і ризику поперхнення, іноді заняття проходять не так як хотілося б.

Ми віримо, що Кірюша почне міцніти і все зміниться. Але лікування генною терапією препаратом Zolgensma дуже необхідне! Батьки вже довгих 7 місяців ведуть збір коштів, вони готові на будь-що аби тільки врятувати свого синочка із лап смертельного ворога СМА! Чим раніше Кирилко отримає укол, тим більше шансів на гарні результати, адже діти з таким захворюванням інтелектуально повністю збережені.

Ми досягнемо успіху лише в тому випадку, якщо знайдуться тисячі людей із чудовими серцями, готових подарувати Кирилу дар життя. Ми просимо про допомогу настільки, наскільки можуть зробити батьки, для яких дитина - цілий світ...

Тому, будь ласка, допоможіть нам ще раз, якщо хтось із ваших друзів ще не зустрічався з Кірюшою та його історією, будь ласка, передайте її, бо в цій боротьбі кожна підтримка важлива для життя... Дякуємо за все, що ви робите для хлопчика життя якого коштує 2.325.000 доларів.

До нашої організації звернулися зрозпачені батьки смертельно хворого, 6 місячного хлопчика, у якого смертельний діагноз. Терміново потрібно рятувати життя їх синочка!

Кондрашев Кирило, народився 15 листопада 2019 року. Коли Кирилу виповнилося 1.5 місяця, батьки звернули увагу, що його ніжки малорухомі як для його віку та звернулися до декількох невропатологів в їхньому місті, Києві, і Краматорську.Паралельно систематично здавали аналізи крові та сечі, на бактерії та віруси-результати були в нормі.

Після прийняття ноотропних препаратів і курсу масажу поліпшення були мінімальні, тому батькам запропонували звернутися до генетиків і здати аналіз крові на генетичні захворювання.

Результат був жахливий - СМА 1 типу - Спінальна м'язова атрофія - хвороба Вердніга-Гофмана.Це рідкісне нервово-м'язове захворювання, що передається у спадок. СМА зачіпає здатність повзати й ходити, рухати руками, головою і шиєю, а також дихати і ковтати. СМА 1 типу є найбільш несприятливою формою, за відсутності належного лікування діти не доживають до 2 років.

В цей момент життя сім'ї немов обірвалося. Страшна смертельна хвороба поділила їх дні на до і після, та почалася боротьба за маленького, невинного хлопчика та за його життя. На жаль в Україні немає зареєстрованих ліків, препаратів які могли б допомогти дитині. Це можна зробити тільки за кордоном. У світі є препарат Нусинерсен (торгова назва Spinraza) який застосовується довічно курсами. На перший рік треба 6 ін'єкцій. Турецька клініка виставила батькам рахунок: вартість одної ін'єкції - 150 тис. доларів США.

Кинувши все, батьки всіма можливими способами хотіли допомогти синові, та в пошуках порятунку виїхали в Польщу, в надії що там вийде отримувати уколи Спинраза. Але вона не лікує, а тимчасово зупиняє захворювання, препарат довічний вводиться шляхом люмбальної пункції.

Батьки готові на все заради своєї дитини, вони дізналися, що існує генна терапія Золгенсма - потрібний усього лише один укол для одужання. Вони прийняли рішення звернутися в республіканську лікарню в США, яка спеціалізується лікуванням дітей хворих на СМА, препаратом Золгенсма. Це вірусний препарат, який бере на себе функцію зламаного гена, вводиться цей препарат одного разу, внутрішньовенно.

Попереду хлопчика чекають ще роки реабілітацій, але оскільки діти з хворобою СМА інтелектуально повністю збережені, батьки вірять, що все буде добре. Це шанс Кирила на життя.

Клініка в США склала договір на вартість оплати, але ціна космічна більше ніж 2 мільйона доларів США. Термін дії договору до 31 грудня 2020 року, це умова клініки. До того потрібний аналіз крові та знаходження в стаціонарі, що коштує мінімум 2500 доларів США. На цей момент також дуже необхідні: штучна вентиляція легенів, откашліватель, реабілітація. Це життєво необхідні апарати для малюка.

Батьки готові віддати все, щоб тільки врятувати свого маленького сина. Він є сенсом їх життя. Врятувати Кирила зможе тільки вказаний препарат, що є одним із найдорожчих у світі. Батьки виснажені, вони не в змозі самі зібрати таку суму. Для них є дуже важлива будь яка фінансова допомога та підтримка. Вони починали збір самостійно в соц. Мережах, оскільки багато фондів або відмовляли або залишали їх без відповіді.

Наша Благодійна Організація прийняла цей дуже великий виклик та зробить все, щоб допомогти врятувати життя маленькому хлопчику. Але без Вашої допомоги нам не впоратися.

Шановні Добродійники! Давайте зробимо неможливе! Давайте подаруємо надію сім'ї та врятуємо життя Кирила!

Разом ми сила! Разом зможемо! Ми в це віримо! Давайте допоможемо!


Документація

Добродійники

5 грн
Анонімний добродійник

16 травня 2021, 10:44:00

100 грн
АНДРЕЙ

16 травня 2021, 08:53:51

1 000 грн
Владимир

15 травня 2021, 21:21:25

35 грн
Анонімний добродійник

15 травня 2021, 13:26:01

100 грн
Анонімний добродійник

14 травня 2021, 22:07:44

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше