Допомагаю.укр

Діагноз не забрав мою волю до життя... Будь ласка, допоможіть мені виграти черговий бій проти раку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 200 000 грн
Підтримали: 778 осіб
122 081 грн 10.17%
1 077 919 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Колодяжний Олександр Олександрович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рецидив Лімфоми Ходжкіна
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Мукачево, Закарпатська область
 • Початок:
  08 серпня 2021, 12:48:38

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Наші Благодійники, з вашою поміччю ми оплатили за ліки для Колодяжного Олександра!

03 серпня 2022, 19:28:23

Друзі, Ви чудові хочемо поділитися з вами спільними успіхами, адже нам разом вдалося оплатити рахунок для Олександра який мужньо бореться за життя, давайте підтримувати чоловіка надалі, щоб ми змогли більше допомогти йому в дороговартісному виліковуванні.

Кожна подарована гривня це шанс на порятунок та продовження життя!

У своїх найстрашніших думках я не уявляв, що зі мною станеться щось подібне, але життя непередбачене…

Мене звуть Олександр, мені 34 роки. У 2009 році вперше у свій адрес я почув страшний діагноз – лімфома Ходжкіна. У свої 23 роки я розпочав боротись за життя. Протягом двох років лікування було досягнуто ремісію. Я був радий, що вислизнув з поганої статистики, що я поборов рак, що буду жити нормальним життям.

Однак роблячи планові обстеження моє спокійне життя тривало 5 років. У 2016 році ретроспективно розвинулись ознаки рецидиву з ураженням легеневої тканини. Через важкі ускладнення з боку легень після проведення першої бронхоскопії моє лікування тривалий час було під наглядом хірурга-пульмонолога.

Лише на межі 2017-2018 років біопсія легеневої тканини з імуногістологічним дослідженням дозволили підтвердити рецидив лімфоми Ходжкіна. Впродовж весни-літа 2018 року отримував “salvage” полі-хіміотерапію за схемою GVD, а восени того ж року отримав ад’ювантну променеву терапію. Однак після завершення опромінення впродовж кількох місяців захворювання швидко зпрогресувало з масивним ураженням не лише передньої грудної стінки, а й паравертебрально на рівні грудного відділу хребта.

В цілому я переніс більше 25 курсів дуже важкого лікування, 25 курсів променевої терапії та 16 курсів імунотерапії препаратом Брентуксимаб.

На превеликий жаль, я входжу в сумну статистику 5-ти % пацієнтів, які негативно реагують на лікування хіміопрепаратами, так як в світовій практиці це захворювання вважається виліковним.

Єдиний шанс для мене – це імунотерапія препаратом Ніволумабом, яка дуже дорога. Дане виліковування призначено на 24 місяці. Завдяки Мукачівській міській раді та власним заощадженням нам вдалося придбати 25 курсів лікування на 12 місяців (введення кожні два тижні).

Результати обстеження показують хорошу динаміку, що свідчить правильний напрямок лікування, а також по самопочуттю відчуваю покращення, повернувся до звичного життя. Процес виліковування не можна припиняти в жодному разі, оскільки це може викликати ускладнення та зруйнувати досягнутий результат.

Тому наша родина змушена звертатись до людей доброї волі про допомогу. За усі роки важкого лікування фінансові заощадження та можливості нашої сім’ї вичерпані повністю.

Я так хочу жити! У мене ще стільки планів, і я так багато хотів би зробити разом зі своєю родиною. Я хотів би пережити прекрасні та радісні моменти з ними. У мене є для кого жити, і я хочу бути з ними. Будь ласка, допоможіть. Кожна сума має для мене велике значення! Я не хочу помирати! Будь ласка, допоможи мені!


Документація

Добродійники

350 грн
Анонімний добродійник

07 жовтня 2023, 17:11:17

200 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2023, 10:58:14

40 грн
Анонімний добродійник

31 березня 2023, 10:56:36

Нехай Господь Бог благословить вас одужанням вилікування зціленням та оздоровленням

400 грн
Анонімний добродійник

28 лютого 2023, 19:56:03

100 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2023, 15:26:44

На лікування

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше