Допомагаю.укр

Я повинна жити для своєї сім’ї... Без вашої допомоги у мене немає шансів впоратись з раком!

Сума збору: 1 200 000 грн
Підтримали: 404 осіб
118 904 грн 9.91%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Колкутіна Лариса Вікторівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Метахронний рак, інвазивна карцинома правої мз T2N0M0, G2 RO-ER-Her2Neu-neg, KI-67 80%, інвазивна карцинома лівої мзT2N1M0/урТ2урN2a(6/11), G3 RO-ER-Her2Neu-neg, KI-67 95%
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Лінпарза
 • Населений пункт:
  Полтава, Полтавська область
 • Закінчення:
  24 квітня 2023, 10:11:00

Опис збору

Отримали непоправну звістку. Серце Колкутіної Лариси зупинилось...

24 квітня 2023, 12:37:32

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Старанно і наполегливо Лариса боролася за своє життя до останньої хвилини, та нажаль страшний ворог - рак, переміг.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Ларису назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...

Більше новин

Мене звати Лариса, мені 40 років, хоча вік у моїй ситуації не має значення. Хворіти, боротися за життя чи залишати цей світ завжди буде рано! Я мама двох дітей, найменшому сину ще немає двох рочків. Чи готові вони до життя без мами? Точно ні…

У 2015 році в моє життя увірвалась хвороба під назвою – Метахронний рак. В той час було пройдено усе необхідне лікування та досягнуто результату ремісії. Здавалось, що хворобу було вбито та попереду у мене щасливе життя, чудові дні проведені разом з рідними, веселі будні з новонародженим сином, але на жаль, хвороба виявилась підлою та увірвалась в моє життя повторно.

Весною 2021 року відразу після народження другої дитини було виявлено пухлину в іншій молочній залозі, хоча, на момент вагітності стояла на інтенсивному обліку в онкодиспансері та все було добре.

Страшна хвороба не дає мені радіти життю. Моя боротьба за існування розпочалась повторно. Пройшла 16 курсів хіміотерапії, які убили у мене все здоров’я, крім пухлини…Під час хіміотерапії пішов прогрес хвороби, у вигляді метастаз в підключичні лімфовузли. В березні 2022 році була операція по видаленню обох молочних залоз, на жаль, післяопераційний патоморфоз пухлини був лише 5%.

Було пройдено ще хіміотерапія, опромінення, але пройдене лікування не дало ремісії. Хвороба прогресує, метастаз побільшало.

Кожен день я борюся з болем, який стає нестерпним. Я терміново потребую дорого вартісного лікування, щоб повернути мене до нормального стану. Препарат Лінпарза може подарувати мені шанс на життя! За весь період боротьби з безжалісним ворогом всі заощадження сім’ї вичерпано. Навіть якби я зробила усе, що від мене залежало, я не зможу зібрати таку велику суму...

Єдине, що я хочу – це жити – бути серед тих, кого люблю. Найбільший страх – це те, що діти можуть залишитись самі, адже мій шлях зараз на полі бою з раком, а чоловік відважно обороняє нашу країну та воює з нечестю, яка увірвалась у наше з вами життя. Кожна підтримка – це реальний шанс, щоб це життя не обірвалося.

Кожна гривня має значення, кожна підтримка важлива! Без вас мені не впоратись!


Документація

Добродійники

500 грн
Анонімний добродійник

04 квітня 2023, 06:24:51

200 грн
Анонімний добродійник

20 березня 2023, 13:03:14

100 грн
Анонімний добродійник

16 березня 2023, 16:31:14

Міцного здоров'я

50 грн
Анонімний добродійник

12 березня 2023, 15:57:50

200 грн
Анонімний добродійник

03 березня 2023, 13:37:29

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше