Допомагаю.укр

Допоможіть зібрати кошти на потужні слухові апарати для чудової дівчинки Валерії!

Сума збору: 79 200 грн
Підтримали: 47 осіб
12 120 грн 15.30%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Кочерга Валерія Дмитрівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Двохстороння сенсоневральна глухота IV ст.
 • Призначення збору:
  Придбання цифрових слухових апаратів
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Закінчення:
  08 березня 2021, 10:41:00

Опис збору

Любі друзі, маємо прекрасні новини!

11 березня 2021, 11:33:59

Збір для чарівної дівчинки Валерії успішно закритий.

Спільними зусиллями нам вдалося зібрали 10.016 грн. За цю суму ми придбали для дівчинки систему виносного бездротового мікрофону Sonic SoundClip-A 2,4G DG - для допомоги дітям з порушенням слуху. Бездротова система працює як єдине ціле з педіатричними слуховими апаратами.

Тепер життя дівчинки стане краще, вона зможе повноцінно розвиватися, насолоджуватись всіма звуками всесвіту!

Дякуємо за допомогу, відданість, зусилля, працю та відданість справі! За те, що ви завжди підтримували, за вашу любов, віру та молитву. Ми хочемо подякувати вам наші Благодійники за зусилля, які ви доклали до організації та збору грошей для Лери. За те, що Ви з нами!

Ми щиро вдячні вам за допомогу в щасливому майбутньому дівчинки!

Ви чуєте, як дощ шумить краплинами? Як дзвони кличуть на молитву в храм? Ви відчуваєте себе щасливими, Що звуки світу всі доступні вам? Прислухайтесь: мелодія чарує, Навколо спів пташиний, срібний сміх. А поруч ті, хто звуків цих не чує, Лиш серцем прислухається до них.

До нас звернулася мама чудової дівчинки Валерії про допомогу у зборі коштів на ультра потужні завушні слухові апарати.

Дівчинка народилася здоровим немовлям, підростаючи мама звернула увагу на те, що донька не реагує на звуки та не говорить ніякі слова. Звернувшись до лікарів поставили підозру на аутизм, невропатологом було призначено курс лікування, яке не дало жодного результату.

Коли Лері виповнилося 3,5 років направили в Дніпропетровську обласну клініку до сурдолога. Після перевірки слуху лікар повідомив маму про те, що донька не чує. Було вперше поставлено діагноз: сенсоневральна приглухуватість правого вушка –ІІ-ІІІ ступеня, лівого ІІІступеня. На даний момент в дівчинки вже двохстороння сенсоневральна глухота IV ступеня.

Дітки з діагнозом «приглухуватість» зі своїм дорослішанням пристосовуються до такого стану, і чим надалі – тим складніше їм розвивати слух і навички мовлення. А розвивати його можна і треба! У цьому допомагають слухові апарати, без яких жити людині, у якої проблеми зі слухом, дуже важко. 

Набагато важче навчатися, спілкуватися з людьми, а головною проблемою є поведінка в суспільстві. Діткам важко збагнути мінімальні навички – через це з’являється купа комплексів, неприйняття та інших проблем. Тому слухові апарати є базовою і найважливішою потребою таких діток.

Лерочці незабаром виповнюється 9 років, вона навчається в 3 класі, любить малювати, ходить в художню школу, а також одним із хобі є гра на флейті. Дівчинка дуже талановита, та хоче займатися спортом так як її бабуся, але наразі не має змоги, тому що потрібно слідкувати за слуховим апаратом щоб нічого не сталося. Лера мріє полетіти в Америку на виступ хлопчика репера MattyBRaps Matthey David Morris якого полюбляє слухати. Але найбільша мрія дівчинки – мати слух і жити повноцінним життям підлітка.

Лера завжди запитує «Чому діти чують, а я ні? Я хочу чути без апаратів. Скільки мені буде років коли я почну добре чути» У таких випадках у матері навертаються сльози і вона не знає, що відповісти донечці. Тому каже: «Ти будеш чути!»

Батьки докладають неабияких зусиль, щоб допомогти донці досягнути успіхів у розумовому розвитку та навчанні. Але усе це не принесе потрібних результатів до поки у Валерії не з’являться слухові апарати, завдяки яким вона зможе чути набагато краще.

На жаль, статки родини дівчинки не дозволяють придбати потрібні слухові апарати для Валерії. Тому надія на небайдужих людей, які мають можливість відкрити для дівчинки новий світ – світ звуків…

Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу, яка наблизить дівчинку до повноцінного життя!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

05 березня 2021, 20:44:50

200 грн
Анонімний добродійник

20 лютого 2021, 11:33:41

100 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2021, 10:31:31

Благотворче Суспільство - якісне лікування має бути доступне всім! allatraunites.com

100 грн
Анонімний добродійник

29 січня 2021, 08:16:12

150 грн
Анонімний добродійник

19 січня 2021, 11:35:21

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше