Допомагаю.укр

Інсулінова помпа – це мій шанс на краще життя! Допоможіть мені приборкати діабет!

Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 65 осіб
16 756 грн 13.96%
103 244 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Клапко Тетяна Михайлівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Цукровий діабет 1 типу, важка ювенальна форма
 • Призначення збору:
  Покупка інсулінової помпи Medtronic 780G з технологією SmartGuard
 • Населений пункт:
  Львів, Львівська область
 • Початок:
  15 листопада 2023, 18:50:02

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Я живу з хворобою, від якої ще ніхто не знайшов ліків. Цукровий діабет - мій постійний супутник - ворог, з яким довелося навчитися жити. Зміни глікемії, тобто рівня цукру в крові, відбуваються дуже швидко. Низький рівень може призвести до церебральної гіпоксії та коми.

Мене звати Тетяна, мені 20 років, і більшу частину свого життя я хворію на цукровий діабет 1 типу. Це хронічна хвороба, з якою я буду боротися все життя! Кожен день – це постійний самоконтроль та боротьба за майбутнє без ускладнень.

Моє життя повністю підпорядковане хворобі - правильне харчування, постійне вимірювання інсуліну, аналізи, обстеження. Мало хто усвідомлює, що часті падіння рівня цукру в крові або його постійні коливання викликають ряд незворотних змін в організмі.

Було важко звикнути до цього, але з часом довелося навчитися так жити. Не можна було нічого пропустити, тому що різке підвищення або зниження глікемії могло призвести до трагедії. З часом мені довелося почати це все контролювати самій. Хоча це було важко, я не здалась. Закінчила школу, та навчаюсь у НУЛП на спеціальність менеджер. Маючи вільний час підробляю нянею, адже щоб контролювати діабет потрібні завжди шалені кошти.

На жаль, батьків у мене немає, мама померла коли я була ще зовсім маленькою, а тата не стало 2 роки тому, мене виховують та підтримують бабуся з дідусем. Вони пенсіонери та мають мінімальну пенсію.

Я хочу жити довше та в кращій формі. Реалізовувати свої мрії, захоплення та функціонувати, як усі мої однолітки. У цьому мені може допомогти інсулінова помпа, яка аналізує потребу в інсуліні, регулює його подачу та автоматично коригує високі значення глікемії. На жаль, єдиним недоліком цього обладнання є ціна. Щиро кажучи, я не в змозі зібрати самостійно такої суми, від якої, власне, залежить все моє життя.

Я вірю, що є багато людей, які своєю добротою допоможуть змінити моє існування. Прошу допомоги у здійсненні моєї мрії - мрії жити без страху. Кожна сума, навіть найменша, наближає до досягнення цієї мети, за що я всім щиро дякую. 


Документація

Добродійники

200 грн
Анонімний добродійник

20 квітня 2024, 14:20:15

1 000 грн
Анонімний добродійник

25 лютого 2024, 09:23:43

200 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2024, 21:16:37

100 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2024, 20:22:13

200 грн
Анонімний добродійник

15 лютого 2024, 18:33:09

Om Namo Narayana

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше