Допомагаю.укр

Максим потребує дороговартісного лікування без якого його життя може припинитись! Не даймо сім’ї залишитись без батька!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 1 915 200 грн
Підтримали: 26 осіб
3 716 грн 0.19%
1 911 484 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Храбрих Максим Вікторович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Метастази анонімної меланоми в шийні л/в праворуч, стан після хірургічного лікування, pTxN1bM0, ст. ІІІх, кл. гр. ІІ
 • Призначення збору:
  Лікування препаратом Кітруда (Keytruda/Пембролізумаб)
 • Населений пункт:
  Кривий Ріг, Дніпропетровська область
 • Початок:
  01 березня 2021, 19:06:43

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Мій бій продовжується... Допомога!

12 червня 2021, 14:40:40

Меланома - нещадний звір. Мій бій триває майже рік. В даний час моє лікування не є чудовим і динамічним. А чергове планове обстеження ніби вдарило струмом. Хвороба прогресує та пускає свої падзюрі... Однак я не здаюсь, а продовжую свою боротьбу проти раку.

Мені необхідно летіти на виліковування в Іспанію, та через нестачу коштів це зробити нереально. Тому в черговий раз прошу Вашої підтримки, адже завдяки вашій допомозі я все ще маю шанс і надію... Вірю, що ви не залишите мене на півдорозі.

Мене звуть Максим, мені 42 роки я тато донечки та чоловік коханої дружини. Моє життя залежить від величезної суми грошей на лікування, яке є так необхідне для мене аби жити.

З тих пір, як я почув діагноз, у мене склалося враження, що час для мене біжить по-іншому. Дуже швидко, бо наступні дні без належного лікування зменшують мої шанси на перемогу. Замість того, щоб насолоджуватися коханою родиною і виконувати усі пункти, про які планував ще багато років, я мушу шукати допомоги і порятунку на існування.

Все розпочалось дуже банально – в липні 2020року на шиї помітив новоутворення, звернувшись до лікаря щелепно-лицеве відділення м.Кривого Рогу спеціалісти прийняли рішення оперувати пухлину. Отож, після пройденої операції за результатами біопсії було виявлено метастаз меланоми у шийний лімфовузол з правої сторони. Мене відразу перенаправили у Криворізький онкодиспансер, де було пройдено ряд обстежень, який підтвердив діагноз: Метастази анонімної меланоми.

Після почутого все моє життя рухнуло. В думках було тільки одне - я не хочу помирати, я потрібний своїй донці, дружині та своїм рідним. Я не можу просто так опускати руки, я повинен боротися за власне життя заради сім’ї.

Боротьба розпочалася, з призначеної лікарями онкодиспансеру хіміотерапією, яка була не дієва при меланомі. Тому я змушений був шукати інше лікування, яке покаже позитивний результат.

Звернувшись в Національний Інститут Раку пройшов дообстеження, а саме ПЕТ КТ, на якому було виявлено під правою щелепою ще один лімфовузол з ураженням злоякісним процесом. Після таких результатів фахівці НІРу призначили ще одну операцію по видаленню лімфовузлів (модифікована лімфодисекція).

Тож 02.10.2020р. переніс ще одну операцію. Після чого лікуючий лікар онколог призначила лікування у вигляді імунотерапії препаратом Кітруда,18 крапельниць впродовж року, з інтервалом введення через кожні три тижні. Вартість однієї крапельниці 114 тис грн. Це дуже дороговартісне виліковування ,але на жаль єдиний шанс зберегти життя.

У такі моменти коли твоє існування залежить від коштів, які самотужки простій сім’ї не в змозі дістати, життя повністю переоцінюється! Наша родина вже вичерпала усі збереження, поставили власний будинок на продаж аби тільки не переривати лікування, яке є вкрай необхідне, адже меланома – це дуже агресивний рак, швидко метастазує, і першим в зоні ризику є головний мозок!

Я хочу побороти цю недугу, адже у мене є заради кого жити…

Тому я і мої рідні від усієї душі просимо Вашої допомоги… Будь ласка, допоможіть мені в цій битві! Це лікування, без якого у мене немає шансів!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 22:05:14

javascript:void(0)

500 грн
Анонімний добродійник

30 червня 2021, 22:27:21

100 грн
Анонімний добродійник

26 червня 2021, 15:23:39

Все буде добре, боріться ! Міцного здровя !

50 грн
Анонімний добродійник

21 червня 2021, 17:24:32

30 грн
Анонімний добродійник

16 червня 2021, 11:24:15

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше