Допомагаю.укр

Рак не повинен бути вироком! Допоможіть мені подолати це і ЖИТИ!

Сума збору: 540 000 грн
Підтримали: 11 осіб
2 340 грн 0.43%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Хмеленко Ольга Леонідівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри з метастазами в пахові лімфовузли та головному мозку
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Закінчення:
  08 вересня 2021, 10:29:00

Опис збору

Друзі, отримали сумну звістку, серце Хмеленко Ольги на превеликий жаль зупинилося...

08 вересня 2021, 11:30:08

Найщиріші співчуття висловлюємо з приводу непоправної втрати рідним і близьким покійної. Хай земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Старано і наполегливо Ольга боролася за своє життя до останньої хвилини, та нажаль страшний ворог - рак, переміг.

У цей скорботний час хай Господь дає родині та близьким сили перенести біль непоправної втрати. Нехай добрий, світлий спомин про Ольгу назавжди залишиться у серцях усіх, хто її знав, любив та шанував. Вічна їй пам'ять!

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю...

Я дружина, мати, теща і скоро стану бабусею. У мене любляча родина, яка є весь мій світ і якій я намагаюся допомагати щодня, а вони мені. У мене рак, і якщо я не буду боротися з ним, я помру. 

Діагноз – меланома шкіри з метастазами в пахові лімфовузли та головному мозку. Я раптово потрапила в онкологічне пекло і застрягла у ньому донині. Все почалось з 2015 року. З правої гомілки видалили меланому та призначили на 1 рік інтерферонотерапії. При планових обстеженнях у 2018 році виявили метастази в паховій ділянці, після чого була операція по видаленню лімфовузлів та заплановано 6 курсів хімієтерапії.

У 2019 році стан здоров’я різко погіршився. Зробили діагностику результати якої показали, що в головному мозку пухлина. В той момент наша сім’я отримала черговий удар. Але я знала, що мушу боротись до кінця, адже мені є заради кого жити. І у листопаді того ж року було проведена операція по видаленню новоутворення та призначення 4-ьох курсів хімієтерапії. Однак результати були не втішні, хімія не подіяла, хвороба почала прогресувати та пускати нові павутинки по моєму організмі. Лікарями було призначено новий спосіб лікування препаратом – Зелбораф, а у квітні 2021 року додали ще Котелік.

Після шести років виснажливого лікування хвороба навчила мене багатьом речам, але найголовніше з них – це те, що ти ніколи не можеш здатися. На жаль попри моє захворювання я вже не можу працювати, адже дуже швидко втомлююсь, погіршилась пам’ять, запаморочення. Чоловік на пенсії, але через скрутне становище мусить працювати, а донечка у декретній відпустці, всі ми з нетерпінням чекаємо появи на світ немовлятка.

Мені б так хотілося бути у цьому світі, щоб якомога довше насолоджуватися – своєю сім’єю та, сподіваюся, онуками. Ціна за моє життя величезна, але я вірю, що за допомогою чудових людей я зможу це заплатити. І тому прошу вашої підтримки, кожна копійка для мене має значення, адже за весь проміжок часу боротьби з раком ми витратили усі заощадження і не в силі далі самі справитись.

Вірю в ваші добрі серця. З повагою Ольга!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

08 серпня 2021, 16:23:29

200 грн
Інна

08 серпня 2021, 13:59:32

на здоров'я

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 22:02:28

50 грн
Анонімний добродійник

11 липня 2021, 18:15:59

30 грн
Анонімний добродійник

08 липня 2021, 06:31:47

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше