Допомагаю.укр

ТЕРМІНОВО! Аденокарцинома загрожує життю Артура! Потрібна допомога!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 645 000 грн
Підтримали: 35 осіб
7 307 грн 1.13%
637 693 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кавлюк Артур Анатолійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аденокарцинома попереково-ободової кишки
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Недобоївці, Чернівецька область
 • Початок:
  19 травня 2023, 19:36:47

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Плановому лікуванню бути!

28 липня 2023, 12:44:25

Друзі, ділимось з вами чергово оплаченим рахунком для Кавлюка Артура. Саме завдяки небайдужим людям хлопець має змогу лікуватись вчасно та боротись за життя. Саме зі збору Олійник Ангеліна ми оплатили черговий рахунок, адже рак не чекає, а підступно вбиває.

Ми повинні врятувати молоде життя та подарувати цей шанс для Артура!

Шановні Благодійники, ми сердечно дякуємо вам усім за надану допомогу та підтримку. Нехай зроблене вами добро повертається до вас сторицею, нехай на вашому життєвому шляху будуть тільки добрі люди, які підтримають вас.

Просимо вас надалі бути з нами, адже відкладати лікування онкопацієнтам категорично не можна. Нам потрібна ваша підтримка в боротьбі. Будь ласка, будь частинкою нашої команди!

Більше новин


ТЕРМІНОВО! Артур бореться за життя – нам потрібна ваша негайна допомога, щоб зупинити РАК! Шанс Артура – це лікування дороговартісною хіміотерапією, яка не відшкодовується. Лікування розпочалось тому не може бути перерваним. Будь ласка, допоможіть, часу не можна гаяти!

Моєму синові Артуру 21 рік. На жаль, у такий юний вік син повинен боротись за життя, адже опинився серед онкологічного пекла.

Коли самопочуття Артура почало погіршуватися, ми не зволікали – майже одразу почали консультації спеціалістів. Пройшовши УЗД огляд, результати показали, що є зміни у кишечнику. Сина скерували на колоноскопію під час якої виявили пухлину. Ми дуже сподівались, що це доброякісна кіста – дуже хотілося вірити, що зміна виявиться не шкідливою та Артур швидко одужає. Пройшовши низку обстежень, аналізів ми отримали жахливий діагноз – Аденокарцинома попереково-ободової кишки. Цей день увійшов в історію нашої сім’ї як найважчий та найстрашніший… пухлина виявилась смертельною загрозою.

Після консиліуму лікарів було прийнято рішення спочатку пройти 4 курси хіміотерапії. Але син не зумів пройти до кінця 1 курс. Раптовий скачок температури протягом кількох днів привів нас знову в лікарню на додаткові обстеження та аналізи. За результатами КТ було виявлено, що пухлина почала розпадатись і виник абсцес. Нас екстрено було відправлено на Київ і в терміновому порядку сина прооперували. Але і тут не без пригод. Після операції розпочалась кровотеча, потім підчепилась незрозуміла простуда, через ці супутні захворювання хімію знов було зміщено на кілька днів.

На цей час Артур розпочав виліковування, яке не можна відкладати. Хіміотерапія – єдиний шанс врятувати сина, виграти дорогоцінний час, щоб рак не переміг!

На жаль, вартість терапії перевищує наші можливості! Це непереборна стіна для нас – найближчих... Ось тому ми тут, щоб просити вас про допомогу в цій надзвичайно важкій боротьбі! 21 рік – не час помирати… Будемо вдячні за будь-яку підтримку.

Я, як мама Артура, дуже прошу допомоги – врятуйте мого сина!


Документація

Добродійники

100 грн
Сергій

25 січня 2024, 20:48:17

500 грн
Анонімний добродійник

18 січня 2024, 17:41:58

107 грн
Анонімний добродійник

25 грудня 2023, 18:41:50

200 грн
Анонімний добродійник

27 листопада 2023, 12:18:53

200 грн
Анонімний добродійник

12 листопада 2023, 17:45:48

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше