Допомагаю.укр

ТЕРМІНОВО! Аденокарцинома загрожує життю Артура! Потрібна допомога!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 645 000 грн
Підтримали: 12 осіб
2 105 грн 0.33%
642 895 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Кавлюк Артур Анатолійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Аденокарцинома попереково-ободової кишки
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Недобоївці, Чернівецька область
 • Початок:
  19 травня 2023, 19:36:47

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Перша оплата рахунку для Кавлюк Артура!

29 травня 2023, 21:40:12

Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, не здатних пройти повз, завжди готових допомогти й надати підтримку. Саме такими є і наші чудові благодійники, які надають свою посильну допомогу.

Друзі, ми оплатили перші рахунки за лікування Артура. Хлопець розпочинає плановий курс хіміотерапії. Саме завдяки цьому лікуванні в Артура є шанс на повну перемогу. І ми повинні йому в цьому допомогти.

На жаль, збірка Артура йде повільно, можна навіть сказати, що стоїть на місці. Але задля порятунку ми здійснили оплату лікування з рахунку Олійник Ангеліни, яка на превеликий жаль закінчила свою боротьбу трагічно.

Ми сердечно дякуємо усім благодійникам за надану довіру, турботу і участь. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.

Приєднуйтесь, важлива кожна гривня! Не бійтеся, що ваша пожертва маленька, це не так! Будь-яка участь та бажання допомогти – це вже величезний внесок у здоров'я потребуючого!

Більше новин


ТЕРМІНОВО! Артур бореться за життя – нам потрібна ваша негайна допомога, щоб зупинити РАК! Шанс Артура – це лікування дороговартісною хіміотерапією, яка не відшкодовується. Лікування розпочалось тому не може бути перерваним. Будь ласка, допоможіть, часу не можна гаяти!

Моєму синові Артуру 21 рік. На жаль, у такий юний вік син повинен боротись за життя, адже опинився серед онкологічного пекла.

Коли самопочуття Артура почало погіршуватися, ми не зволікали – майже одразу почали консультації спеціалістів. Пройшовши УЗД огляд, результати показали, що є зміни у кишечнику. Сина скерували на колоноскопію під час якої виявили пухлину. Ми дуже сподівались, що це доброякісна кіста – дуже хотілося вірити, що зміна виявиться не шкідливою та Артур швидко одужає. Пройшовши низку обстежень, аналізів ми отримали жахливий діагноз – Аденокарцинома попереково-ободової кишки. Цей день увійшов в історію нашої сім’ї як найважчий та найстрашніший… пухлина виявилась смертельною загрозою.

Після консиліуму лікарів було прийнято рішення спочатку пройти 4 курси хіміотерапії. Але син не зумів пройти до кінця 1 курс. Раптовий скачок температури протягом кількох днів привів нас знову в лікарню на додаткові обстеження та аналізи. За результатами КТ було виявлено, що пухлина почала розпадатись і виник абсцес. Нас екстрено було відправлено на Київ і в терміновому порядку сина прооперували. Але і тут не без пригод. Після операції розпочалась кровотеча, потім підчепилась незрозуміла простуда, через ці супутні захворювання хімію знов було зміщено на кілька днів.

На цей час Артур розпочав виліковування, яке не можна відкладати. Хіміотерапія – єдиний шанс врятувати сина, виграти дорогоцінний час, щоб рак не переміг!

На жаль, вартість терапії перевищує наші можливості! Це непереборна стіна для нас – найближчих... Ось тому ми тут, щоб просити вас про допомогу в цій надзвичайно важкій боротьбі! 21 рік – не час помирати… Будемо вдячні за будь-яку підтримку.

Я, як мама Артура, дуже прошу допомоги – врятуйте мого сина!


Документація

Добродійники

150 грн
Анонімний добродійник

08 червня 2023, 20:41:25

100 грн
Анонімний добродійник

30 травня 2023, 13:20:49

500 грн
Анонімний добродійник

30 травня 2023, 12:08:24

200 грн
Анонімний добродійник

30 травня 2023, 10:42:12

500 грн
Анонімний добродійник

28 травня 2023, 00:21:53

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше