Допомагаю.укр

Терміново-збірка коштів на лікування! Кацевал Ганна Федорівна - діагноз рак кишківника з МТС у печінку!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 181 638 грн
Підтримали: 116 осіб
21 630 грн 11.91%
160 008 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Кацевал Ганна Федорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак кишківника
 • Призначення збору:
  2 курси хіміотерапії з таргетом Вектібікс (Панітумумаб)
 • Населений пункт:
  Ладижин, Вінницька область
 • Початок:
  26 травня 2020, 22:49:36

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні, разом із Вами ми змогли оплатити лікування Кацевал Ганни!

10 жовтня 2020, 13:54:31

Дорогі друзі, хочемо повідомити Вас про те, що завдяки Вам нам вдалося оплатити ліки для Ганни, яка не один рік бореться з раком кишківника.

Ми дуже Вам дякуємо за підтримку нашої підопічної, адже дякуючи Вашим добрим серцям ми можемо врятувати життя жінці, яка так хоче жити та виховувати доньку, яка не може обходитись без маминої опіки та підтримки!


Ганна почала погано себе почувати ще на початку 2018 року. Жінка зверталася до лікарів, але вони казали що це все просто перевтома.

Але в листопаді її життя перевернулося - їй поставили діагноз - рак кишківника.

На той момент у Ганни вже було декілька метастазів у печінці. У тому ж місяці жінка була терміново прооперована. З того часу почалась виснажлива боротьба з метастазами. Життя Ганни змінилося в бій, важкий бій за життя.

Метастази потрібно добивати хімією, вона пройшла вже 19 курсів хімії. Це був для неї дуже виснажливий період. Зараз у неї стабілізація, метастази не ростуть.

Недавно, після аналізу з лабораторії CSD, лікар призначив їй таргетний препарат Вектібікс. Лікар дає дуже великі шанси нарешті вийти в ремісію. Поки, що три курси, з чого один вона вже пройшла. 

Жінці потрібно пройти, ще як мінімум два курси хіміотерапії цим дорогим препаратом. Після чого має бути комп'ютерна томографія та можливо треба буде продовжити лікування. За словами лікаря це її шанс подолати хворобу. Може бути повний регрес всіх метастаз.

Цей препарат може подарувати Ганні шанс на одужання та ремісію. Він є дуже дорогий. На перший курс хіміотерапії жінка змогла зібрати лише частину. Її відкапали 12 травня 2020 року у борг, який ще потрібно оплатити.

 Ганна є вже виснажена морально та фізично хворобою та хіміотерапіями, вона не має можливості оплатити таке дороге лікування, в жінки просто немає звідки взяти грошей на оплату так величезних коштів.

Ганні дуже потрібно одужати. Вона виховує доньку інваліда, яка з дитинства не може ходити, а жінка є для неї та руками та ногами.

Дочка Ганни Оля звертається до всіх небайдужих, добрих людей: "Благаю Вас, допоможіть врятувати маму! Цим Ви врятуєте і моє життя..."

Ганна дуже вірить в одужання та доброту людей. Можемо подарувати їй шанс на життя та зберегти маму для своєї донечки.

Разом можемо більше! Давайте допоможемо!


Документація

Добродійники

1 000 грн
Анонімний добродійник

11 листопада 2020, 16:01:57

Выздоравливайте!

100 грн
Анонімний добродійник

03 листопада 2020, 15:28:52

50 грн
Сергій

27 жовтня 2020, 00:14:50

100 грн
Анонімний добродійник

21 жовтня 2020, 11:01:37

100 грн
Анонімний добродійник

10 жовтня 2020, 02:55:03

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше