Допомагаю.укр

Терміново-збірка коштів на лікування! Кацевал Ганна Федорівна - діагноз рак кишківника з МТС у печінку!

Сума збору: 181 638 грн
Підтримали: 125 осіб
22 235 грн 12.24%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Кацевал Ганна Федорівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Рак кишківника
 • Призначення збору:
  2 курси хіміотерапії з таргетом Вектібікс (Панітумумаб)
 • Населений пункт:
  Ладижин, Вінницька область
 • Закінчення:
  13 травня 2021, 16:00:00

Опис збору

Співчуття рідним з приводу смерті Ганни...

14 травня 2021, 10:10:11

Ганна всіма силами боролась за своє життя заради доньки, адже була для неї найважливішою підтримкою. До останнього подиху жінка мужньо проходила всі випробовування, які ставило життя перед нею, та на жаль хвороба виявилась сильнішою...

Ганна чудова людина, прекрасна мама, і пам’ять про неї залишається жити в серцях усіх хто її знав. Ми щиро висловлюємо співчуття Ользі-доньці з приводу тяжкої втрати найріднішої людини – мами. Царство Небесне та земля їй пухом. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Світла пам’ять Ганні Федорівні...

Більше новин


Ганна почала погано себе почувати ще на початку 2018 року. Жінка зверталася до лікарів, але вони казали що це все просто перевтома.

Але в листопаді її життя перевернулося - їй поставили діагноз - рак кишківника.

На той момент у Ганни вже було декілька метастазів у печінці. У тому ж місяці жінка була терміново прооперована. З того часу почалась виснажлива боротьба з метастазами. Життя Ганни змінилося в бій, важкий бій за життя.

Метастази потрібно добивати хімією, вона пройшла вже 19 курсів хімії. Це був для неї дуже виснажливий період. Зараз у неї стабілізація, метастази не ростуть.

Недавно, після аналізу з лабораторії CSD, лікар призначив їй таргетний препарат Вектібікс. Лікар дає дуже великі шанси нарешті вийти в ремісію. Поки, що три курси, з чого один вона вже пройшла. 

Жінці потрібно пройти, ще як мінімум два курси хіміотерапії цим дорогим препаратом. Після чого має бути комп'ютерна томографія та можливо треба буде продовжити лікування. За словами лікаря це її шанс подолати хворобу. Може бути повний регрес всіх метастаз.

Цей препарат може подарувати Ганні шанс на одужання та ремісію. Він є дуже дорогий. На перший курс хіміотерапії жінка змогла зібрати лише частину. Її відкапали 12 травня 2020 року у борг, який ще потрібно оплатити.

 Ганна є вже виснажена морально та фізично хворобою та хіміотерапіями, вона не має можливості оплатити таке дороге лікування, в жінки просто немає звідки взяти грошей на оплату так величезних коштів.

Ганні дуже потрібно одужати. Вона виховує доньку інваліда, яка з дитинства не може ходити, а жінка є для неї та руками та ногами.

Дочка Ганни Оля звертається до всіх небайдужих, добрих людей: "Благаю Вас, допоможіть врятувати маму! Цим Ви врятуєте і моє життя..."

Ганна дуже вірить в одужання та доброту людей. Можемо подарувати їй шанс на життя та зберегти маму для своєї донечки.

Разом можемо більше! Давайте допоможемо!


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

06 квітня 2021, 14:22:09

100 грн
Сергій

24 березня 2021, 18:49:14

20 грн
Анонімний добродійник

22 березня 2021, 13:44:36

С Богом

25 грн
Анонімний добродійник

05 березня 2021, 21:27:21

10 грн
Анонімний добродійник

21 лютого 2021, 21:33:40

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше