Допомагаю.укр

Маленький Єгор терміново потребує піврічного курсу хіміотерапії, варість якої 21.600 доларів!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 704 442 грн
Підтримали: 1130 осіб
244 498 грн 34.71%
459 944 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Карпов Єгор Анатолійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пухлина головного мозку (центральна нейроцитома)
 • Призначення збору:
  24 курсів хіміотерапії у клініці ЛІВ Госпіталь (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Калинівка, Вінницька область
 • Початок:
  05 червня 2020, 23:41:35

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Любі Благодійники, ділимось з вами черговим успіхом по справі Карпова Єгора!

11 вересня 2021, 20:08:27

Друзі, оплатили обстеження головного мозку для Єгора. Молимось разом з родиною, щоб показники обстеження показали хороший результат, віримо в краще майбутнє хлопчика та в його одужання!!!

А Вам друзі, вдячні за вашу підтримку та допомогу. Впевнені, що спільними зусиллями допоможемо Єгорчику перемогти онкологію.

Більше новин

Такий ще зовсім маленький, а вже стільки всього пережив у своєму житті за 7 рочків. «Єгорчик – рання пташка. Народився на 36 неділі. Відразу поставили діагноз «вроджена вада серця» - розповідає Яна, мама Єгора.

В 6 років був прооперований. Зробили на серці операцію в листопаді місяці. Оперували у Києві. Пішов в 1 клас, навчався на індивідуальному навчанні. В лютому 2020 року в нього почались сильні болі голови, він став млявим, почав втрачати свідомість. Хлопчика терміново повезли у лікарню, де по МРТ виявили новоутворення.

Після цього зробили біопсію в Києві та встановили страшний діагноз - центральна нейроцитома, пухлина головного мозку. Рідні дуже переживали, але не думали, що їх може чекати така приголомшлива новина. Така маленька дитинка, а вже має боротися за своє життя. Це дуже жахливо.

Єдиний вид лікування цієї пухлини - операція. На жаль українські лікарі цю операцію провести не змогли, тому близькі хлопчика розіслали його документи по різних клініках за кордоном. Все, щоб тільки спасти маленьке життя. Вони отримали декілька варіантів і прийняли рішення зупинитись на клініці Мемориал Бахчелиевлер в Туреччині де і прооперували хлопчика.

Після чого призначили йому 24 курсів хіміотерапії за новим протоколом лікування, який містить в собі новітній препарат, який не зареєстрований в Україні і його не можна придбати тут. Та хіміотерапія яку капають в нашій державі не дає результатів повного виживання, а лише може продовжити життя максимум до 15 місяців.

Цей новітній протокол який призначили лікарі в клініці Мемориал Бахчелиевлер є дуже дорогим і не підйомним для родини Єгора. Тому ми дуже просимо допомогти хлопчику отримати шасн на нове і ефективне лікування.

Маленький-це єдиний син у мами, якого виховує сама і хапається за будь-яку соломинку, щоб його врятувати. Жінка готова на все заради врятування свого синочка.

Хлопчик дуже тендітний і милий, він горнеться до мамусі, ніби шукаючи підтримки, весь час тримає її за руку. Маленький мріє побачити дельфінів, а коли виросте – працювати вогнеборцем. Щоб Єгор міг здійснити свою мрію, йому потрібно побороти рак.

Без допомоги небайдужих людей хлопчик на жаль довго не проживе. Дуже терміново потрібно зібрати кошти, адже вже з 1вересня розпочнеться лікування, а коштів на нього в родини немає.

Діти наше майбутнє. Разом ми сила. Давайте не будемо байдужі та допоможемо врятувати мамине пташеня.


Документація

Добродійники

100 грн
Анонімний добродійник

21 січня 2022, 16:05:23

50 грн
Анонімний добродійник

11 січня 2022, 14:19:42

200 грн
Анонімний добродійник

08 січня 2022, 18:08:53

300 грн
Анонімний добродійник

06 січня 2022, 20:10:55

Дитинко одужуй!!!

100 грн
Анонімний добродійник

02 січня 2022, 14:48:35

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше