Допомагаю.укр

Маленький Єгор терміново потребує піврічного курсу хіміотерапії, варість якої 21.600 доларів!

Сума збору: 704 442 грн
Підтримали: 1159 осіб
261 023 грн 37.05%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Карпов Єгор Анатолійович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Пухлина головного мозку (центральна нейроцитома)
 • Призначення збору:
  24 курсів хіміотерапії у клініці ЛІВ Госпіталь (Туреччина)
 • Населений пункт:
  Калинівка, Вінницька область
 • Закінчення:
  14 червня 2022, 09:10:00

Опис збору

Отримали дуже сумну звістку... Серце Карпова Єгора зупинилось...

14 червня 2022, 10:20:46

Шановні, зі всіх сил Єгорчик боровся за своє життя, на жаль, хвороба виявилась сильнішою. Висловлюємо щирі слова співчуття рідним з приводу тяжкої втрати найріднішої людини-смерті сина.

Хотілося б нам знайти слова, щоб хоч якось полегшити Ваш біль, але важко уявити, чи є такі слова взагалі. Втрата дитини - найстрашніше горе.

Ми щиро поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Нехай земля буде пухом Єгорчику, а Господь дарує Царство Небесне та вічний спокій його душі!

Більше новин

Такий ще зовсім маленький, а вже стільки всього пережив у своєму житті за 7 рочків. «Єгорчик – рання пташка. Народився на 36 неділі. Відразу поставили діагноз «вроджена вада серця» - розповідає Яна, мама Єгора.

В 6 років був прооперований. Зробили на серці операцію в листопаді місяці. Оперували у Києві. Пішов в 1 клас, навчався на індивідуальному навчанні. В лютому 2020 року в нього почались сильні болі голови, він став млявим, почав втрачати свідомість. Хлопчика терміново повезли у лікарню, де по МРТ виявили новоутворення.

Після цього зробили біопсію в Києві та встановили страшний діагноз - центральна нейроцитома, пухлина головного мозку. Рідні дуже переживали, але не думали, що їх може чекати така приголомшлива новина. Така маленька дитинка, а вже має боротися за своє життя. Це дуже жахливо.

Єдиний вид лікування цієї пухлини - операція. На жаль українські лікарі цю операцію провести не змогли, тому близькі хлопчика розіслали його документи по різних клініках за кордоном. Все, щоб тільки спасти маленьке життя. Вони отримали декілька варіантів і прийняли рішення зупинитись на клініці Мемориал Бахчелиевлер в Туреччині де і прооперували хлопчика.

Після чого призначили йому 24 курсів хіміотерапії за новим протоколом лікування, який містить в собі новітній препарат, який не зареєстрований в Україні і його не можна придбати тут. Та хіміотерапія яку капають в нашій державі не дає результатів повного виживання, а лише може продовжити життя максимум до 15 місяців.

Цей новітній протокол який призначили лікарі в клініці Мемориал Бахчелиевлер є дуже дорогим і не підйомним для родини Єгора. Тому ми дуже просимо допомогти хлопчику отримати шасн на нове і ефективне лікування.

Маленький-це єдиний син у мами, якого виховує сама і хапається за будь-яку соломинку, щоб його врятувати. Жінка готова на все заради врятування свого синочка.

Хлопчик дуже тендітний і милий, він горнеться до мамусі, ніби шукаючи підтримки, весь час тримає її за руку. Маленький мріє побачити дельфінів, а коли виросте – працювати вогнеборцем. Щоб Єгор міг здійснити свою мрію, йому потрібно побороти рак.

Без допомоги небайдужих людей хлопчик на жаль довго не проживе. Дуже терміново потрібно зібрати кошти, адже вже з 1вересня розпочнеться лікування, а коштів на нього в родини немає.

Діти наше майбутнє. Разом ми сила. Давайте не будемо байдужі та допоможемо врятувати мамине пташеня.


Документація

Добродійники

200 грн
Я Владік роблю Добро

07 червня 2022, 00:01:42

Я хочу,щоб всі жили щасливо.

50 грн
Анонімний добродійник

02 червня 2022, 21:02:56

Боже допоможи!

200 грн
Анонімний добродійник

30 травня 2022, 08:17:57

100 грн
Анонімний добродійник

24 травня 2022, 01:30:59

7 000 грн
Анонімний добродійник

22 травня 2022, 00:33:51

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше