Допомагаю.укр

Я не хочу, щоб рак був вироком, я хочу його перемогти та повноцінно ЖИТИ!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 43 осіб
8 775 грн 7.31%
111 225 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Каліновська Аліна Валентинівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри передньої грудної стінки, метастази в надключичні лімфовузли ліворуч
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  23 липня 2021, 10:32:40

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Оплата планового обстеження для Каліновської Аліни!

04 жовтня 2023, 17:58:40

Шановні, пишемо Вам із почуттям глибокої вдячності за Вашу підтримку. Завдяки залученню багатьох людей із великим, відкритим серцем, нам вдалося оплатити планове обстеження для Аліни. Саме зі збору Карпова Єгора було здійснено оплату.

Щиро Вам дякуємо за підтримку та допомогу. Ви чудові, надіємось на подальші спільні, добрі справи.

Більше новин

Цей збір коштів - одна з найважчих речей, які мені доводилося робити в житті. Розповідати болісну історію відчайдушної боротьби за кожен новий день, звертатись до людей про допомогу. Однак у мене немає вибору. Моє буття оцінили у понад 1,5 мільйона гривень, і я дуже хочу залишитися і продовжувати жити.

Мене звати Аліна, мені 32 роки. Я дуже люблю активний відпочинок, природу, яка нас оточує, походи в гори, море. У мене є мама і тітка, яким я дуже потрібна, а також смертельний рак всередині, який хоче мене вбити і не буде чекати, поки я буду до цього готова.

У 2020 році мене почала турбувати родимка, яка змінила колір, форму та постійно кровила, що змусило мене занепокоїтись. Зробивши КТ, результати якого показало підозру на меланому та метастази в лімфовузли.

Звернувшись в Національний інститут раку було взято ураженого лімфовузла на дослідження. Чекаючи результати біопсії мені до останнього не хотілося вірити, що у мене важке захворювання.

Отримавши результати лікар озвучив найстрашніший вирок – меланома шкіри ІІІ стадії передньої стінки грудної клітини, з метастазами в надключичні лімфовузли з лівої сторони. В той момент все життя ніби пролетіло, найгірші здогадки підтвердились. Довго я не могла оговтатись від почутих слів в мій адрес.

В кінці березня 2021 року терміново була зроблена операція по видаленню пухлини та групи надключичних лімфовузлів з лівої сторони. Гістологія підтвердила, що видалена родимка - це меланома третьої стадії з метастазами в лімфовузли. Після того моє життя перевернулося й почалася постійна боротьба за існування.

Мені призначено лікування імунотерапією, а саме дуже дорогим препаратом – Кітруда, який показує хороший результат в лікуванні цієї хвороби. До недавнього часу в Україні взагалі не було перевіреного лікування меланоми, а тепер є шанс побороти хворобу, яка дуже швидко прогресує. Вводити препарат необхідно один раз на три тижні протягом року, контрольне КТ після кожних 4-х крапельниць, при позитивній динаміці - всього 18 крапельниць. Вартість одного введення в межах 110 000 грн. – 116 000 грн.

Переривати лікування імунотерапією ніякому разі не можна, адже усе досягнуте може в одну мить втратитись, адже результати обстеження показують позитивну динаміку та вірний шлях до перемоги. Меланома одна з самих агресивних форм раку, яка швидко прогресує, якщо не продовжити виліковування, то метастази підуть по всьому тілі.

На жаль, наша країна ніяк не допомагає онкохворим в лікуванні меланоми, всі ліки дуже дорогі, не кажучи вже про постійні аналізи та обстеження, які завжди потрібно проходити.

Я довго відтягувала дане прохання про допомогу, але розумію, що самотужки ніяк не зможу перемогти цей бій. Тому я прошу фінансової допомоги у зборі необхідних коштів, оскільки сума перевищує фінансові можливості моєї родини. Буду дуже вдячна за кожен, навіть найменший внесок, за ваші молитви, за вашу моральну підтримку, за допомогу у розповсюджені моєї історії.

Вірю, що ваші чуйні серця не залишать мене віч-на-віч зі смертельним ворогом.


Документація

Добродійники

104 грн
Анонімний добродійник

30 березня 2024, 02:29:44

200 грн
Анонімний добродійник

25 січня 2024, 21:22:10

150 грн
Анонімний добродійник

15 січня 2024, 20:57:57

500 грн
Анонімний добродійник

03 грудня 2023, 00:32:16

20 грн
Анонімний добродійник

18 листопада 2023, 17:35:21

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше