Допомагаю.укр

Я не хочу, щоб рак був вироком, я хочу його перемогти та повноцінно ЖИТИ!

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 120 000 грн
Підтримали: 37 осіб
7 601 грн 6.33%
112 399 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

Увага! Максимальна сума одноразової пожертви - 25.000 грн!
Вибачте, але це обмеження, накладене банківською системою.

100/100

Каліновська Аліна Валентинівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Меланома шкіри передньої грудної стінки, метастази в надключичні лімфовузли ліворуч
 • Призначення збору:
  Лікування онкозахворювання
 • Населений пункт:
  Київ, Київська область
 • Початок:
  23 липня 2021, 10:32:40

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Повідомляємо про новини від Каліновської Аліни...

23 грудня 2022, 10:57:17

Мною було завершено лікування препаратом Кітрудою і надалі проходжу постійно обстеження, щоб спостерігати за динамікою після лікування. До останньої перевірки, все було чисто в організмі і стабільно.

Після планового КТ та МРТ, вторинного ураження і лімфаденопатіїї не виявлено. Але в порівнянні з попередніми обстеженнями, було виявлено появу одиничного неспіцифічного вузлика в лівій легені, який потребує тепер динамічного спостереження і перевірку на КТ через три місяці, надіюсь, що це не метастаз. Також було виявлено, підозрілу родинку, яку будуть видаляти та здавати на гістологію. Поки все нормально, надіюсь і далі так буде. Не хочу думати про погане, хоч з моїм діагнозом не можна розслаблятися.

Завдяки підтримці небайдужих я пройшла імунотерапію і потребую надалі підтримки для проходження планового обстеження. Я прошу вас підтримати мене, адже усі заощадження були витрачені під час лікування, а діагностику обов’язково потрібно робити, щоб не допустити вторгнення хвороби. Будь ласка, допоможіть мені бути на цьому світі!

Більше новин

Цей збір коштів - одна з найважчих речей, які мені доводилося робити в житті. Розповідати болісну історію відчайдушної боротьби за кожен новий день, звертатись до людей про допомогу. Однак у мене немає вибору. Моє буття оцінили у понад 1,5 мільйона гривень, і я дуже хочу залишитися і продовжувати жити.

Мене звати Аліна, мені 32 роки. Я дуже люблю активний відпочинок, природу, яка нас оточує, походи в гори, море. У мене є мама і тітка, яким я дуже потрібна, а також смертельний рак всередині, який хоче мене вбити і не буде чекати, поки я буду до цього готова.

У 2020 році мене почала турбувати родимка, яка змінила колір, форму та постійно кровила, що змусило мене занепокоїтись. Зробивши КТ, результати якого показало підозру на меланому та метастази в лімфовузли.

Звернувшись в Національний інститут раку було взято ураженого лімфовузла на дослідження. Чекаючи результати біопсії мені до останнього не хотілося вірити, що у мене важке захворювання.

Отримавши результати лікар озвучив найстрашніший вирок – меланома шкіри ІІІ стадії передньої стінки грудної клітини, з метастазами в надключичні лімфовузли з лівої сторони. В той момент все життя ніби пролетіло, найгірші здогадки підтвердились. Довго я не могла оговтатись від почутих слів в мій адрес.

В кінці березня 2021 року терміново була зроблена операція по видаленню пухлини та групи надключичних лімфовузлів з лівої сторони. Гістологія підтвердила, що видалена родимка - це меланома третьої стадії з метастазами в лімфовузли. Після того моє життя перевернулося й почалася постійна боротьба за існування.

Мені призначено лікування імунотерапією, а саме дуже дорогим препаратом – Кітруда, який показує хороший результат в лікуванні цієї хвороби. До недавнього часу в Україні взагалі не було перевіреного лікування меланоми, а тепер є шанс побороти хворобу, яка дуже швидко прогресує. Вводити препарат необхідно один раз на три тижні протягом року, контрольне КТ після кожних 4-х крапельниць, при позитивній динаміці - всього 18 крапельниць. Вартість одного введення в межах 110 000 грн. – 116 000 грн.

Переривати лікування імунотерапією ніякому разі не можна, адже усе досягнуте може в одну мить втратитись, адже результати обстеження показують позитивну динаміку та вірний шлях до перемоги. Меланома одна з самих агресивних форм раку, яка швидко прогресує, якщо не продовжити виліковування, то метастази підуть по всьому тілі.

На жаль, наша країна ніяк не допомагає онкохворим в лікуванні меланоми, всі ліки дуже дорогі, не кажучи вже про постійні аналізи та обстеження, які завжди потрібно проходити.

Я довго відтягувала дане прохання про допомогу, але розумію, що самотужки ніяк не зможу перемогти цей бій. Тому я прошу фінансової допомоги у зборі необхідних коштів, оскільки сума перевищує фінансові можливості моєї родини. Буду дуже вдячна за кожен, навіть найменший внесок, за ваші молитви, за вашу моральну підтримку, за допомогу у розповсюджені моєї історії.

Вірю, що ваші чуйні серця не залишать мене віч-на-віч зі смертельним ворогом.


Документація

Добродійники

300 грн
Анонімний добродійник

13 травня 2023, 23:09:35

Одужуй, сонечко!

200 грн
Анонімний добродійник

12 квітня 2023, 10:54:42

250 грн
Анонімний добродійник

13 березня 2023, 23:36:27

100 грн
Анонімний добродійник

14 лютого 2023, 16:58:08

255 грн
Анонімний добродійник

20 січня 2023, 11:19:57

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше