Допомагаю.укр

Дифузна лептоменінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку - це страшний діагноз Олекса, якому тільки 33 роки

Сума збору: 238 835 грн
Підтримали: 122 осіб
29 695 грн 12.43%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Івашкевич Олекса Володимирович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Дифузна лептоменінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку з вторинним ураженням спинного мозку
 • Призначення збору:
  Радіотерапія спинного мозку і 3 курси хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Сквира, Київська область
 • Закінчення:
  26 вересня 2021, 13:26:00

Опис збору

Друзі, повідомляємо вас, що збір для Івашкевич Олекси закрито!

26 вересня 2021, 14:28:49

Стан здоров’я чоловіка стабільний, самопочуття стало набагато краще і тому Олекса припиняє збір коштів на лікування у нашому фонді.

Ми від щирого серця бажаємо чоловікові міцного здоров’я та многая літа, щоб хвороба відступила з його життя раз і назавжди. Віримо в перемогу та молитвами підтримуємо!

Усім добрим серцям, які підтримували та допомагали у зборі коштів сердечно дякуємо за ваші чудові жести, нехай вам Бог вертає сторицею добрі вчинки.

Більше новин

Івашкевич Олекса 1987 року народження з Київської області необхідно потребує радіотерапії, дослідження NGS та хіміотерапії.

Молодий чоловік, проживає з дружиною в невеликому містечку, вони виховували дітей і все було добре, але листопаді 2019 року чоловікові стало погано і потрапивши в лікарню йому поставили діагноз інсульт, він пройшов лікування. Та стан не надто покращився.

Все було ніби гаразд, але Олекса в кінці грудня, потрапив знов в лікарню з діагнозом судомний синдром після якого він втратив майже повністю зір.

В лютому 2020 року чоловік потрапив в Київську обласну лікарню, де при МРТ було виявлено пухлину спинного мозку в шийному відділі. 24.02.2020 було проведено видалення пухлини, але не повністю так, як могли зачепити важливі нерви та він міг бути нерухомим.

Пухлину передали на гістологію після якої 10 лютого було поставлено страшний діагноз - анапластична олігоастроцитома 3 стадія і призначили опромінення, яке мали почати 16 червня. З 12 березня йому почало ставати все гірше і гірше, сильні головні болі, блювота, судоми.

Вирішили шукати варіанти. Почали лікування в клініці Лісод з 16 березня по 29 квітня. Там провели перегляд гістології в Німеччині та призначили лікування.

Діагноз трохи змінився - дифузна лепто менінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку з вторинним ураженням спинного мозку.

Олекса пройшов 25 опромінень, стан більш менш покращився. 3 червня поїхали на МРТ і знов на консультацію до онколога в Лісод.

5 червня - після консиліуму лікарів нам сказали, що є позитивна динаміка в головному мозку, але спинний мозок треба опромінювати повністю, оскільки попередньо опромінювали тільки голову і шию. Також після опромінення йому потрібно пройти хоча б три курси хіміотерапії.

На жаль в Олекса та його рідних вже немає, де взяти кошти. На лікування було витрачено вже більше ніж 300 тисяч гривень. Всі рідні та близькі допомагали, як могли. Вони виснажені фізично, морально і матеріально. Він завжди був веселий, дружній, компанійський, дуже любить дітей. Працьовитий і хороший чоловік. Він ще такий молодий і хоче жити далі та виховувати своїх дітей. Йому всього 33 роки, а вже 7 місяців веде боротьбу з хворобою.

На даний час його жінка не може працювати тому, що їй потрібно постійно знаходитись біля нього. Давати ліки. У зв'язку з тим, що Олекса майже не бачить (ліве око зовсім не бачить, праве -5%) - треба знаходитись з ним, сам себе обслуговувати він не може. Ходити сам може, але йому важко.

Працював трактористом, завжди старався для сім'ї. У чоловіка було багато планів на майбутнє, але хвороба все перевернула з ніг на голову.

Лікування треба починати зараз! Надіємося, що з Вашою допомогою ми врятуємо життя молодого батька та чоловіка! Просимо - підтримайте!


Документація

Добродійники

5 грн
Анонімний добродійник

10 серпня 2021, 11:35:32

100 грн
БО «Допомагаю.укр»

09 серпня 2021, 21:05:48

Банківський переказ від анонімного добродійника

50 грн
Анонімний добродійник

27 липня 2021, 23:48:15

100 грн
Анонімний добродійник

18 червня 2021, 11:18:58

200 грн
Анонімний добродійник

29 травня 2021, 09:09:37

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше