Допомагаю.укр

Дифузна лептоменінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку - це страшний діагноз Олекса, якому тільки 33 роки

Дуже терміновий збір коштів!
Сума збору: 238 835 грн
Підтримали: 110 осіб
28 115 грн 11.77%
210 720 грн все ще не вистачає! Не будьте байдужими! Допоможіть!
Нам вдалося зібрати всю суму!
Ви супер!
Підтримати

грн

100/100

Івашкевич Олекса Володимирович

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  Дифузна лептоменінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку з вторинним ураженням спинного мозку
 • Призначення збору:
  Радіотерапія спинного мозку і 3 курси хіміотерапії
 • Населений пункт:
  Сквира, Київська область
 • Початок:
  21 червня 2020, 14:43:01

Допоможіть поширити інформацію про збір

Опис збору

Шановні Благодійники!

07 грудня 2020, 11:18:11

Маємо черговий успішно сплачений рахунок в розмірі 22690грн у справі Івашкевич Олекси! Оплату здійснили з рахунку підопічного у розмірі 4.998,03 грн, а різницю суми оплатили з рахунків Ваталінська-Кушнір Марини у розмірі 6.592,73 грн, та Гогунського Андрія у розмірі 11.099,24 грн.

Ми не втомлюємось дякувати вам за ваші добрі справи, та допомогу у лікуванні нашого підопічного. Щиро вдячні вам за поміч!

В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла!

Більше новин

Івашкевич Олекса 1987 року народження з Київської області необхідно потребує радіотерапії, дослідження NGS та хіміотерапії.

Молодий чоловік, проживає з дружиною в невеликому містечку, вони виховували дітей і все було добре, але листопаді 2019 року чоловікові стало погано і потрапивши в лікарню йому поставили діагноз інсульт, він пройшов лікування. Та стан не надто покращився.

Все було ніби гаразд, але Олекса в кінці грудня, потрапив знов в лікарню з діагнозом судомний синдром після якого він втратив майже повністю зір.

В лютому 2020 року чоловік потрапив в Київську обласну лікарню, де при МРТ було виявлено пухлину спинного мозку в шийному відділі. 24.02.2020 було проведено видалення пухлини, але не повністю так, як могли зачепити важливі нерви та він міг бути нерухомим.

Пухлину передали на гістологію після якої 10 лютого було поставлено страшний діагноз - анапластична олігоастроцитома 3 стадія і призначили опромінення, яке мали почати 16 червня. З 12 березня йому почало ставати все гірше і гірше, сильні головні болі, блювота, судоми.

Вирішили шукати варіанти. Почали лікування в клініці Лісод з 16 березня по 29 квітня. Там провели перегляд гістології в Німеччині та призначили лікування.

Діагноз трохи змінився - дифузна лепто менінгеальна гліоневральна пухлина головного мозку з вторинним ураженням спинного мозку.

Олекса пройшов 25 опромінень, стан більш менш покращився. 3 червня поїхали на МРТ і знов на консультацію до онколога в Лісод.

5 червня - після консиліуму лікарів нам сказали, що є позитивна динаміка в головному мозку, але спинний мозок треба опромінювати повністю, оскільки попередньо опромінювали тільки голову і шию. Також після опромінення йому потрібно пройти хоча б три курси хіміотерапії.

На жаль в Олекса та його рідних вже немає, де взяти кошти. На лікування було витрачено вже більше ніж 300 тисяч гривень. Всі рідні та близькі допомагали, як могли. Вони виснажені фізично, морально і матеріально. Він завжди був веселий, дружній, компанійський, дуже любить дітей. Працьовитий і хороший чоловік. Він ще такий молодий і хоче жити далі та виховувати своїх дітей. Йому всього 33 роки, а вже 7 місяців веде боротьбу з хворобою.

На даний час його жінка не може працювати тому, що їй потрібно постійно знаходитись біля нього. Давати ліки. У зв'язку з тим, що Олекса майже не бачить (ліве око зовсім не бачить, праве -5%) - треба знаходитись з ним, сам себе обслуговувати він не може. Ходити сам може, але йому важко.

Працював трактористом, завжди старався для сім'ї. У чоловіка було багато планів на майбутнє, але хвороба все перевернула з ніг на голову.

Лікування треба починати зараз! Надіємося, що з Вашою допомогою ми врятуємо життя молодого батька та чоловіка! Просимо - підтримайте!


Документація

Добродійники

7 000 грн
Анонімний добродійник

24 лютого 2021, 16:51:08

Тримайся друже, і одужання скорішого!

200 грн
Анонімний добродійник

17 лютого 2021, 22:41:36

Держитесь

200 грн
Анонімний добродійник

10 лютого 2021, 12:57:50

В имя Иисуса Христа! Скоро Восхищение верующих (пропадут люди). НЕ верьте в НЛО!

50 грн
Анонімний добродійник

03 лютого 2021, 00:39:34

1 000 грн
Анонімний добродійник

20 січня 2021, 08:53:46

звертайтесь до Христа.. він все може.. нехай Бог оберігає Вас і вашу родину..

Показати більше

Підтримайте зараз!

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше