Допомагаю.укр

Аліса хвора на S-образний сколіоз третьої рентген міри. Потрібна операція по реконструкції хребта!

Сума збору: 1 713 088 грн
Підтримали: 77 осіб
24 976 грн 1.46%
Не вдалося зібрати цілої суми.
Іноді так трапляється...

Ісаєва Аліса Едуардівна

 • Перевірено сайтом БО «Допомагаю.укр»
 • Діагноз:
  S-образний сколіоз третьої рентген міри, підвивих обох стегнових кісток, дисплазії тазостегнових суглобів
 • Призначення збору:
  Операція по реконструкції хребта
 • Населений пункт:
  Черкаси, Черкаська область
 • Закінчення:
  07 квітня 2021, 08:34:00

Опис збору

Надзвичайно важко передати словами почуття емоцій та вдячності!

14 квітня 2021, 16:17:00

Слово - ДЯКУЮ - здається замалим стосовно величі вашого незмірно доброго, теплого серця та надзвичайної чуйності.

Прихильність та допомога всіх Вас, шановні, у зборі коштів для Аліси показала, що у світі існує добро!

Щиро дякуємо за вашу підтримку та відданість! Саме завдяки вам ми перерахували у Благодійний Фонд «Любов Любушкіна» решту коштів сумою – 10.085 грн, які нам вдалося, ще зібрати для Алісочки. Саме цей фонд перерахує усі кошти на клініку в якій буде прооперована наша чудова дівчинка, яку ми всім серцем полюбили!

БО «Допомагаю.укр» з усього серця бажаємо Алісочці - якнайшвидше одужати, насолоджуватись життям без болю, радіти кожному дню.

Сьогодні ми знаємо, що неможливого не існує!

Більше новин


Відразу після народження Аліса потрапила в реанімацію. Не могла самостійно дихати.

У 2011 році, у віці трьох місяців Алісі була зроблена операція по розділенню двох з трьох черепних швів (краніостеноз), в цей же період була встановлена трахеостомічна трубка для інтубації при операції, тому, що дитина не могли інтубувати звичайним способом.

Через місяць Алісі був поставлений шунт для відтоку спинно мозкової рідини в черевну порожнину. У 2016 році із-за хронічних пневмоній, за один рік, Аліса перенесла чотири коми. Після того Аліса перестала ходити. І тільки через довгих десять місяців, крок за кроком, після багатьох реабілітацій, лікувань, Аліса почала ходити, але з допомогою ходунків. Усі ці роки батьки боролися і продовжують боротися за дівчинку.Зробили багато досліджень МРТ, КТ, рентгенографій, енцефалограми.

У 2017 році в Аліси став сильно прогресувати сколіоз. На думку українських спінальних хірургів Аліса потребує термінової операції по реконструкції хребта, градус викривлення критичний і сколіоз прогресує. Батьки зверталися у багато інститутів країни, благали про допомогу, але у зв'язку з наявними супутніми діагнозами скрізь діставали відмову. Tоді вони почали писати в клініки різних країн.

Це був дуже довгий шлях.Шлях до визначеності та послідовності в діях відносно цієї ситуації. Шлях допомоги дитині, яка вже стільки вистраждала і продовжує страждати, живучи з болем, до якого вже звикла.

20.05.2019 року припала відповідь з Німеччини, з клініки Helios.Професори цієї клініки дійшли висновку, що Алісі, в першу чергу, потрібна операція по декомпресії задньої черепної ямки і тільки після цього - операція по реконструкції хребта.

23 вересня 2019 року в клініці Хеліос був з успіхом проведений перший етап - операція по декомпресії задньої черепної ямки. Також в цій клініці Аліса пройшла додаткове дослідження хребта. Ще навесні 2020 року Алісі необхідно було провести другий етап - операцію по реконструкції хребта. Клініка "Хеліос" вислала кошторис, сума є неймовірно величезною.

Сім'я не в змозі сплатити цей рахунок. У липні 2014 року у зв'язку з початком бойових дій, маючи на руках таку непросту дитину, сім'я вимушена була покинути свій дім в місті Макіївка в Донецькій області. З 2014 року по сьогоднішній день мешкають в місті Черкаси.

Сім'я ледве виживає в чужому місті, наймаючи житло і постійно підтримуючи Алісу реабілітаціями та медикаментозним лікуванням, а також проведенням безлічі досліджень, які теж коштують дуже дорого.

На сьогодні в Аліси сильно прогресує сколіоз, він не дає правильно працювати усім внутрішнім органам, особливо легким. Щоночі доводиться контролювати рівень кисню в крові, і, як правило, підключати Алісі кисень, оскільки в нічний час цей рівень дуже далекий від норми.

З кожним днем Алісі все важче і важче дається кожен крок. Вона фактично припиняє ходити просто у рідних на очах.Але Аліса це дуже сильна і цілеспрямована дитина, вона знає, що ходити потрібно і кожен крок дається їй з болем.

Дуже важливо встигнути, сім'я молиться кожного дня, щоб не втратити свою донечку.

Ми з батьками звертаємося до усіх небайдужих людей з проханням допомогти дівчинці! Самостійно батькам не впоратися з цією важкою ситуацією!


Документація

Добродійники

50 грн
Анонімний добродійник

06 березня 2021, 17:53:32

200 грн
Анонімний добродійник

04 березня 2021, 21:23:36

150 грн
Анонімний добродійник

28 лютого 2021, 20:48:16

Ісус Христос допоможи і зціли!

10 грн
Анонімний добродійник

27 лютого 2021, 20:26:23

200 грн
Анонімний добродійник

23 лютого 2021, 12:51:05

Показати більше

Політика файлів «cookies»

На сайті Благодійної Організації «Допомагаю.укр» ми використовуємо файли «cookies» та подібні технології (власні та третіх осіб) для, зокрема, його належної роботи, аналізу трафіку на порталі, відповідності звернень щодо зборів, або нашого Фонду до Ваших уподобань. Дізнайтеся більше